Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

banada dua edin nolur.o güzel hayırlı dualarınızda banada yer verin..bebek bekleyen ve bu umutla burda birleşen arkadasların önüne gecmek için demiorum.yalnızca bi dua istiorum.küçükte olsa allaha yöneldiğinizde banada yer verin..buda yeter bana inanın

canım benden yana helal olsun uğraştın bu zamana kadar , sende hakkını helal et bizlere

ederiz canım sen de bize et

helal olsun canım ben de aklımdan geçirmiştim nasıl uğraşıyor diye. her haftaya indirsek dua aralığını belki daha kolay olur. mesela her cuma yeni dua listesi başlasa.
ben 1 tane alırım meryem suresi bu alk arkadaşımıza da dua edelim.

kızlar ben payıma düşen 2 meryem suresini okuyamadım. göz sorunumla ilgileniyorum sanırım şalazyon çıkmış kaç zamandır geçmiyor. arpacıktır geçer dedim önemsemedim. gözlerim şişti. kist şekline dönüştü şişlik. elimi göz kapağıma değdirdiğimde pirinç büyüklüğünde katı bir şey geliyor. yarın doktora gidicem. ama payıma düşen meryem suresini er geç okuyacam. benim yerime okumayın. ben haber veririm size okuduğumu. hakkınızı helal edin. Allah'a emanet olun canlar.

Son düzenleme:

cok gecmis olsun canim,ALLAH SIFASINI VERSIN INSALLAH(AMIN)
helal olsun
sende ALLAHA EMANET OL...

Günaydın kızlar hayırlı cumalar.. Büyük bir ihtimal yarın döneceğim aranıza. Bir aksilik olmazsa tabii..

ALLAH, Dualarınızı Kabul Ediyorsa Bu Sizin İMANINIZI Arttırır. Geciktiriyorsa SABRINIZI Arttırır. Eğer Kabul Etmiyorsa Bilin ki;
SİZİN İÇİN HAZIRLADIĞI DAHA GÜZEL ŞEYLER VARDIR. UNUTMAYIN Kİ; YÜCE ALLAH İHMAL DEĞİL, İMTİHAN EDİYORDUR...!!!

ben fazladan okuyacağım 1 taneyi de okudum. toplamda şimdiye kadar 4 tane okumuş oldum. Allah kabul etsin.

allahümağfirli ümmedi muhammedin rahmeten ammeten .allahım bütün ümeti muhammede rahmet et. ben artık tüm müslüman kardeşlerime dua ediyorum allahım herkesin hakkında hayırlısını versin.

kizlar yeni liste yapacaksaniz beni yazmayin yarindan sonra bir kac gun evde yokum,
geldigimde haber veririm,
dualarinizda benide unutmayin,ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN)

Bende okudum meryem suresini 4 tane almıştım.
Başka var mı eksik.Aalabilirim aslında

İnşallah eksik kalmamıştır sıradaki arkadaşımıza geçelim dua için
41 YASin-i Şerif okuyalım bence bu seferde inşallah

kızlar bende geldim adettim bitti listeye benide ekleyin gene 2 gün öncede rahim filmi çekildim dua edin kızlar bana bu filmden sonra 6 ay içinde kendinden hamile kalma olasılığım varmış

arkadaşlar allah hepinizden razı olsun rabbim her ne muradınız varsa versin.bugün benim için ettiğiniz dualar iki cihanda önünüze gelsin en sıkıntılı anlarınızda rabbim bin kapı açsın hepinize iyiki varsınız iyiki sizleri tanımışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…