Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

selam kizlar bende bitirdim ama bugun tekrar gelemicem artik yarin gelirim cok misafirim var tatlislar dunden beri eger olurda liste yaparsaniz okumak isterseniz benide ekleyin kizlar hadi cok opuyorum sizleri

cnm ALLAH KABUL ETSIN(AMIN)

remziye arkadaşımızada hayırlısıyla saglıklı sıhattli nur topu gibi evlatlar nasip etsin rabbim

kızlar bende 2 tane okudum bilginiz olsun
Allah kabul etsin,
rabbim tez vakitte remziye arkadaşımıza hayırlı bir evlat nasip eder inşallah
Rabbim okuyan herkesin dualarını kabul etsin amin.

kızlar ben de 2 taneyi bitirdim

ben kendiminkileri ve fazladan bir taneyi okudum dün. Toplam 3 tane.

kizlar ben okudum duami bitti...

Allah kabul etsın ınsallah(amın)

selam kizlar bende bitirdim ama bugun tekrar gelemicem artik yarin gelirim cok misafirim var tatlislar dunden beri eger olurda liste yaparsaniz okumak isterseniz benide ekleyin kizlar hadi cok opuyorum sizleri
çok teşekkür ederim allah hepinizden razı solun sizlerinde hayırlı dileklerinizi versin inşallah.dualarınız rabbim katında makbul olsun inşallah.
Kızlar birşey sorucam şimdi benim adım 2 kere yazılmış ben 4 tanemi okuycam anlamadım karışıklık olmasın diye soruyorum

ıyı aksamlar kızlar bende duaya katılmak ıstıyorum
benıde aslırsanız aranıza sevınırım ne okunuyo benı aydınlatırsanız sevınırım sımdıden sagolun

ALLAH KABUL ETSIN CANIM,
sedosssa yarin sorda ona gore tamamla

canlarım beni unutmayın tamm mı duaya katılmak istiyorum

canlarım beni unutmayın tamm mı duaya katılmak istiyorum
slm canim hosgeldin aramiza biz remziye isimli arkadasimiza dua okuyoruz canim suanda rabbimizden ona hayirli bir evlat nasip etmesi icin dua edip ondan dilekt bulunuyoruz ve suanda tam olarak 13 tane duamiz eksik canim eger okuyabilirsen meryem suresi okuyoruz kac tane alabilirsin canim......

4 tane alırım benim adımda tuğba bende bebek için okunmasını ıstıyorum
cnm sure ne kadar acaba

Son düzenleme:

canim aslinda sadece 6 tane eksikti onlarida biz okuduk 13 tane nasil oldu :26:

hep bir karisiklik oluyor okuyanlar bundan sonra haber verseler iyi olucak gün belli sayi belli ama hala eksiklikler oluyor
lütfen biraz daha ozenli olalim arkadaslar

Canim haber vermeyen arkadaslarimiz var msj atip cvp alamadigim arkadaslarimiz var gecmisi cok dikkatli inceledim haber vermeyen arkadaslarida topladim tek tek herkesi ve okudugu miktari yazdim hesapladim sonuc ortada herkes kendi sayisini tam bitirse veya duzenli olarak bana msj atsalar cok daha duzenli olur diye dusunuyoorum canim

canım ben almıştım bu gün için 3 tane meryem suresi okudum haber vereyim dedim.....

Kizlar bana gelen msj a ve yazilan bilgilere gore tam olarak tekrardan 6 adet meryem suremiz kalmistir paylasmak isteyen arkadaslar cuma gecesine bitirmis olalim tatlislar birde ayrica belirtmek istiyorum kizlar liste yapma isini devralmak isteyen arkadasim varsa verebilirim cunki benim nisanda sinavlarim var duzenli takip edemeyebilirim kizlar kimsenin vebali boynumda kalsin istemiyorum ama dualarimizda sonuna kadar varim kizlar lutfen beni mazur gorun hepiniz hakkinizi hhelal edin umarim listeyi iyi yonetebilmisimdir . Neyse yarin gorusmek uzere cok opuyorum

Canım benim regl bitiyor perşembe akşamı inş
Ben 4 tane alayım cuma akşamına kadar okuyabilirim inşallah

canim haklisin herkes payina düseni okuyup haber verse karisiklik olmaz........ okurum okurum deyipte bir haber verilmeyince hersey altüst oluyor sayilar karisiyor kim okudu kim okumadi bilemiyoruz lütfen arkadaslar okuyanlar bildirsinler.........
canım ben almıştım bu gün için 3 tane meryem suresi okudum haber vereyim dedim.....

sagol canim allah razi olsun

Sedosum sana mesaj gönderdim inşallah gelmiştir.pc de bir sorun çıkmıştı gönderince o yüzden sorma gereği duydum

helal olsun canim...sende hakkini helal et :)
simdi kac eksik kaldi meryem suresinden ilk 13 demissin simdi 6 diyorsun eksik varmi,
keske kesin haber verebilecek arkadaslar katilsa duaya boyle beklemede kaliyoruz neyse hayirlisi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…