Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

bunu duam bittikten sonrami yapacagim,
normal namaz mi kilacagim yoksa sadece bu dediklerinimi yapacagim bu konuda biraz bilgisizim:18:
canım tabiki türkçesinide okuyabilrisin senin okuduğun belki daha çok rabbimin katında makbul olur en azından azmediyorsun allah razı olsun.namazıda dua bittikten sonra sadce yazdığım gibi kılıyorsun canım allahu ekber diyeceksin direk secdeye kapanıp subhanerabbiyel ala deyip secdeden ayağa kalkıp yazdığım duayı okuyup bitireceksin allah kabul etsin canım

canım tabiki türkçesinide okuyabilrisin senin okuduğun belki daha çok rabbimin katında makbul olur en azından azmediyorsun allah razı olsun.namazıda dua bittikten sonra sadce yazdığım gibi kılıyorsun canım allahu ekber diyeceksin direk secdeye kapanıp subhanerabbiyel ala deyip secdeden ayağa kalkıp yazdığım duayı okuyup bitireceksin allah kabul etsin canım

tamam canim sagol yarin aksama okumus olurum,yarin butun gun isim yok simdi aceleye getirmiyim yarin rahat rahat okuyayim AMIN,ALLAH HEPIMIZIN DUALARINI KABUL ETSIN GONLUNE GORE VERSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

sedacim dualar tammi eksikmi ben anlamadim
6 tane artmisti 2 tanesini bir arkadas aldi 3 tanesini baska bir arkadas aldi geriye birtane artti onuda ben okuyacaktim ama bir arkadasimiz 2 yerine 4 tane okumus fazlami olucak bilemedim ben o birtaneyi okumayayim selinde daha okumamis olmassa oda birtane okusun dua karismasin

Abdest alınır eller acılıp 7kere maşaallah denir ve ellere üflenır cocuk o eller le sıvazlanır :)

sedacim dualar tammi eksikmi ben anlamadim
6 tane artmisti 2 tanesini bir arkadas aldi 3 tanesini baska bir arkadas aldi geriye birtane artti onuda ben okuyacaktim ama bir arkadasimiz 2 yerine 4 tane okumus fazlami olucak bilemedim ben o birtaneyi okumayayim selinde daha okumamis olmassa oda birtane okusun dua karismasin

ben cezaliydim cnm daha listeyi bugun gordum yarina okuyacagim kac tane okuyacagim 2 mi 3 mu okuyayim haber verinde ona gore yarin isim yok kac tane varsa ben okurum :26:

ben cezaliydim cnm daha listeyi bugun gordum yarina okuyacagim kac tane okuyacagim 2 mi 3 mu okuyayim haber verinde ona gore yarin isim yok kac tane varsa ben okurum :26:

canim senin payina iki tane düsüyor sen onlari oku

okuyanlar haber verseler iyi olur karisiklik olmazdi

kızlar bende 2 tane okudum bilginiz olsun :KK3:
Allah kabul etsin,
rabbim tez vakitte remziye arkadaşımıza hayırlı bir evlat nasip eder inşallah:emir_bebek: :nazar:
Rabbim okuyan herkesin dualarını kabul etsin AMİN.

kızlar ben de bitirebildim Allahın izniyle, sürekli okumayınca valla çat pat okudum. Ama bitti Allaha şükür. rabim duaarımızı kabul etsin inşallah. Hayırlısıyla bebişlerimizi alalalım kucaklarımıza

kızlar bende 2 tane okudum bilginiz olsun :KK3:
Allah kabul etsin,
rabbim tez vakitte remziye arkadaşımıza hayırlı bir evlat nasip eder inşallah:emir_bebek: :nazar:
Rabbim okuyan herkesin dualarını kabul etsin amin.

kızlar ben de 2 taneyi bitirdim

kızlar ben de bitirebildim allahın izniyle, sürekli okumayınca valla çat pat okudum. Ama bitti allaha şükür. Rabim duaarımızı kabul etsin inşallah. Hayırlısıyla bebişlerimizi alalalım kucaklarımıza

ben kendiminkileri ve fazladan bir taneyi okudum dün. Toplam 3 tane.

kızlar ALLAH dualarımızı kabul etsın ınsallah(amın)

Son düzenleme:
selam kizlar bende bitirdim ama bugun tekrar gelemicem artik yarin gelirim cok misafirim var tatlislar dunden beri eger olurda liste yaparsaniz okumak isterseniz benide ekleyin kizlar hadi cok opuyorum sizleri :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X