Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Kİzlar benimde bitti allah dualarimizi kabul eder insallah ben az sonra yola cikiyorum gece gorusuruz kizlar hayirli kandiller hayirli cumalar tatlislar

evet canım bende aynen bu niyet üzerine okudum yasinlerimi

hayirli cumalar hayirli kandiller
bende payima düsen 7 yasini serif-i okudum rabbim kabul eylesin

Kizlar, ben de kendi payima dushen 6 taneyi okudum. Inshallah kabul olunur. ALLAH razi olsun sizlerden beni de araniza aldiginiz icin.

Bu arada kandiliniz de mubarek olsun.

Rabbim okumuş olduğumuz bütün yasini şerifleri kabul eylesin. Allah'ımızın rızasına erip peygamber efendimizin mübarek ruhuna ulaşsın inş.

sizinde kandiliniz mübarek olsun

http://www.facebook.com/photo.php?v=3012400708146

Allah'ım bu videodaki gibi acı ve dayanılmaz olayları görmemezlikten getirmesin bizi inş. =( sen onlara yardım et Rabbim. aç kardeşlerimize rezzak isminle rızık hastalarımıza şafi isminle şifa ver. huzur mutluluk nasip eyle =( dua edelim güzel yürekli kardeşlerim Allah'a emanet olun

Son düzenleme:
Ben twetty arkadaşımızında yerine okudum.rabbim hepimizin yasinlerini kabul etsin inşallah amin

sedacım nerdesin listeye katılmak isteyenler var. listeyle sen ilgilendiğinden sensiz olmuyor. bir ara boş vakit bulursan uğrada listeyi ayarla canım.

bu toplu okumalar sayesinde düzenli olarak hem sözlü ibadetlerimizi hemde dualarımızı yapabiliyoruz. çok güzel oluyor. çok alıştım sürekli yapılan bu güzel dualara umarım dileğimiz olsa dahi (inş. en kısa sürede hayırlısıyla olur) yine bu okumalar devam eder

Kızlar ya bende katılmak isterim ne okuycz

dönüşümlü olarak ya da isteğe bağlı olarak 41 yasin ya da 4444 salat okuyoruz. tabi sayıların kaç tane olması önemli değil. tekrar ve ısrar bakımından bu sayılarla okuyoruz. bunu da belirtiyim

eğer kesin katılacaksa seda arkadaşımız burdaki arkadaşlarla belli bir kişi sayısı oluşturup bu okuyacağımız yasini ve salatı paylaştırıyor. kaç düşerse payımıza o kadar okuyup toplu dua ediyoruz en sonunda

peki bebek için meryem surasi falan okunuyor mu
çok istiyordum okumayı ama tek başıma yapamıyorum.
seda arkadaş nerde

SEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,

seni bekliyoruuuuzzzzz :) kim için ne zaman hangi duaya başlıyoruz ???

kızlar merhaba nasılsınız

adet oldumm artı üşüttüm :2:

ateş tablosu yaptım bu ay çizgi çekmedi yumurtlamamışımm anlayamadım moralim çook bozulduu

kızlar merhaba nasılsınız

adet oldumm artı üşüttüm :2:

ateş tablosu yaptım bu ay çizgi çekmedi yumurtlamamışımm anlayamadım moralim çook bozulduu

selam cnm uzulme burda okumustum galiba senede 1 ay bosmu gecermis ne yani yumurtlamazmis kadin seninde ona denk gelmistir belki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…