Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

bende varım bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)
slm canim nasilsin??? bize sonuna kadar eslik edebilecek misin kusura bakma tatlim sormak zorundayim cunki biz bazi arkadaslarimizla dualarimizi tami tamina okuyoruz bazi arkadaslarimizda okuyamiyor okuyamadigi gibi haberde vermiyor eksik kaliyoruz hani en azindan haber verseler aramizda eksikleri tamamlayan arkadaslarimizda var hep beraber yardimci oluyoruz bizimle sonuna kadar varsin degil mi canim yoruldugun yerde biz sana yardimci oluruz yeterki sayilarimiz tutsun???:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ISTE YENI DUA LISTEMIZ

1- SEDOSUMM
2- FULYA1234
3- ZEYN77
4- ESMERALISA
5- CANOMMMM
6- OZLEMK
7- TWEETY_YTEEWT

hadi kizlar herkesi beklyoruz listemiz tamamlansin duamiza karar verip baslayalim okumaya.....

kislarrrrr ben geliyorum ama kimseyi bulamiyorum topik dagil dimi ben yokken herkes neredeeeeeeee???????:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

selam kizlar sedos dondun demek birazdaha gelmesen sensiz liste olusturacaktik :KK1:

sedosum artıkdüzenli girebilcem canım. 10 dakika engeline yakalandımda burdan yazdım. siz karar verin ben uyarım. ne okucaksak okuyalım. listeye beni de alabilirsiniz. :KK61:

kızlar nasılsınızz :KK16:

ben hem alttan hem üstten hastayımm dinleniyoorummm :2:

size katılmayı cok isterim ama hastayımmm :KK5:

KIZLAR SIZINDE FIKRINIZI ALMAK ISTIYORUM SIMDI ;;;

BEBEK SAHIBI OLMAK ISTEYEN ARKADASLARIMIZ

41 MERYEM SURESINI ARASTIRDIM TAM 41 GECE OKUNMASI GEREKIYORMUS ALLAHIN IZNIYLEDE KABUL OLUYORMUS

41 YASIN E DEVAM EDEBILIRIZ HERKES ICIN AYRI AYRI OKUYARAK HANI TOPLU DEGILDE MESELA BIR KISIYI BITIRIP SONRA DIGERINE GECEBILIRIZ

4444 SALAT-I TEFRICIYE OKUYABILIRIZ AYNI SEKILDE PAYLASArak SADECE NASIL YAPICAZ BEN KARAR VEREMEDIM

*** 41 MERYEM SURESINI BILGILENDIRMEK AMACLI YAZDIM *****BEBEK SAHIBI OLMAK ISTEYEN ARKADASLARIMIZ ICIN NASIL ISTERSINIZ YASIN-I SERIFIMIZLE MI DEVAM EDELIM

SALAT-I TEFRICIYEMIZ ILEMI DUSUNCENIZ FIKRINIZ NEDIR KIZLARRRR???????

ISTE YENI DUA LISTEMIZ

1- SEDOSUMM
2- FULYA1234
3- ZEYN77
4- ESMERALISA
5- CANOMMMM
6- OZLEMK
7- TWEETY_YTEEWT
8- LAMAZI77

hadi kizlar herkesi beklyoruz listemiz tamamlansin duamiza karar verip baslayalim okumaya.....

sedoşum kandil günü kuran okuttmuştum evimde gelenlerden rica ettim meryem süresinide okuttum duası yapılırken hepimizin isminide verdim sizlere sormadım ama:KK1:

sedoşum kandil günü kuran okuttmuştum evimde gelenlerden rica ettim meryem süresinide okuttum duası yapılırken hepimizin isminide verdim sizlere sormadım ama:KK1:

allah senden mılyon defa razı olsun canım yaaaa allah ne muradın varsa versın ınsallah en kısa zamanda hayırlı evlatlarımıza hayırlısıyla kavusuruz canım allah razı olsun tekrar ....:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bende hayirlisiyla bu gece baslamayi dusunuyorum meryem suresine 41 gun devam etmeyi dusunuyorum ben dua mi edeyim niyetimi yapayim herzaman takdir allahindir hem meryem suresi bebis icin hemde sizlerle baska dualar okumak istiyorum bakalim....

allah senden mılyon defa razı olsun canım yaaaa allah ne muradın varsa versın ınsallah en kısa zamanda hayırlı evlatlarımıza hayırlısıyla kavusuruz canım allah razı olsun tekrar ....:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

amin canım amin en kısa zamanda kovuşuruz hepimiz bebklerimezede bu seferde uyutmuyorlar diye konu acarız:KK1:

X