Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

41 yasin-i serif icin 2. Grup listemiz

1--zeyn77=== 7 yasin-i serif
2--sedosumm= 7 yasin-i serif
3--ftm===== 7 yasin-i serif
4--estalmus= 7 yasin- serif
5--canommmm=7 yasin-i serif
6--moonriver==6 yasin-i serif

arkadaslar 2. Listemizde 6 kisiyiz ve herkese gerekli ayarlamayi yaptim eksik okuyan olursa haberleselim ve bitiren arkadaslarimiz haber verirlerse sevinirim cuma gunu bitirelim arkadaslar peygamber efendimiz icin okuyoruz kizlar unutmayin cuma gunu kandil ve eger yarina bitmis olursa tekrar devam etmek isteyenlerle 41 tane yeniden paylasabiliriz ben simdi kaciyorum biraz isim var gorusmek uzere byeeee

[sıze=3]canım allah razı olsun eklemıssın ama bugun reglı oldum malesef :/ okuyamam dımı !!!!![/sıze]

sedacim liste gene karisti galiba
simdi biz 7tanemi okuyacaz birde cumami bitmesi lazim tam aciklayici yazarsan sevinirim

sedacım meraba
bana 2 tane wrmiş olduğun yasini şimdi okudum hemen yaziim dedimm haberin olsun allah kabul etsin inşallahh...
bide duasını kim yapıcak acaba ???

Sedosumm canım ben birkaç kere girmiştim topiğe sizleri göremeyince dua sayfasını kapattınız sanmıştım çok güzel bir duaya yine başlamışsınız allah razı olsun ama ben okuyamıycam eğer tefriciye okursanız seve seve okurum:KK34::KK34:

Sedosumm canım ben birkaç kere girmiştim topiğe sizleri göremeyince dua sayfasını kapattınız sanmıştım çok güzel bir duaya yine başlamışsınız allah razı olsun ama ben okuyamıycam eğer tefriciye okursanız seve seve okurum:KK34::KK34:

tefriciye ye bende varım .. :)

ya çalıştığım için gün içerisinde giremiyorum:KK43: yasini şerifi kaçırdım ama sedacım tefriciye ye benide ekle lütfen... ne zaman başlayacaksınız ??? gün içerisinde girmeye çalışacağım eğer giremezsem akşama kesin gelirim.

SEdacımmm :KK3:

Ben 3 tane yasin-i şerif okudum duasını yapmadım yarın birlikte yaparız herhalde değil miii :KK34:

Selam kızlar

bende payıma düşen 8 yasini okudum
okuyamayan arkadaşların yerinede okuyabilirim.yarın akşam

çok şükür bende bitirdim 3 taneydi payıma düşen ama azim ettim ve 5'e çıkardım. (gönül isterdeki daha çok okuyayım ama kasıklarım ağrıyor regli oldum olacam..):KK70:

Rabbim eksiklerimiz varsa tamamlasın, yanlışımız varsa düzeltsin inşallah. yüce Allah'ım kabul etsin onun kelamıyla yaptığımız sözlü ibadeti.

bu arada toplu duayı hep beraber bu akşam yapacağız değil mi? ben Rabbimizin rızasına ermek ve peygamber efendimizin mübarek ruhuna bağışlamak için okudum bu yasini şerifleri. bu niyetle okunacak diye biliyorum bir değişiklik yapmadınız umarım..

iyi geceler hepinize canlar :KK16::KK16::KK16:

Selam kızlar

bende payıma düşen 8 yasini okudum
okuyamayan arkadaşların yerinede okuyabilirim.yarın akşam

moonsun88
SEdacımmmVirüs

Ben 3 tane yasin-i şerif okudum duasını yapmadım yarın birlikte yaparız herhalde değil miii

estalmus

sedoşum ben payıma düşen 7 yasin-i şerifi arkadaşlarıma dağıttım

mood

sedacım meraba
bana 2 tane wrmiş olduğun yasini şimdi okudum hemen yaziim dedimm haberin olsun allah kabul etsin inşallahh...
bide duasını kim yapıcak acaba ???

Rabbim kabul etsin hepimizin ibadetini(amin) :KK54:

Son düzenleme:
Cumanız ve Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun...♥
bol bol Allah'ımızı zikredip, peygamber efendimize (sav) salat ve selam getirelim.

(uyuyamadım gitti nerdesiniz a kuzular? kimsenin uğradığı yok bu topiğe pof :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:)

Cumanız ve Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun...♥
bol bol Allah'ımızı zikredip, peygamber efendimize (sav) salat ve selam getirelim.

(uyuyamadım gitti nerdesiniz a kuzular? kimsenin uğradığı yok bu topiğe pof :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:)

Seninde kandilin ve cuman mübarek olsun canim :KK19:

Selam kızlar ben geldim.
Herkesin kandili mübarek, tüm dualarınız kabul olsun inşaAllah.

Son düzenleme:
X