Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Kenzul arş duası çok nitelikli ve ruhani bir dua kızlar

neree kayboldun seni bekliyom burda mirmirmirmir
açtığın konuyu düzeltip yazar mısın canım

3 kere Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Eüzübillahimineşşeytanirracim BismillahirRahmanirRahim

1 kere Fatiha

3 kere "Estağfirullah" denilecek

niyet ettim Allah rızası için namaz kılmaya

namaz kılınır....

bitince ayağa kalkmayarak 1 Ayetel Kürsi (bilmeyenler 1 fatiha okur)

33 defa Sübhanellah, 33 defa Elhamdülillah, 33 defa Allahüekber (diyerek tespih çekilir)

Kenzül ars duası okunur

listedeki adlar ve istekler okunarak Allah dan istekde bulunulacak

Besmele ile (eüzüye gerek yok artık) 1 fatiha okunacak

3 kere Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

LİSTENİN SON HALİ...

1-Lady34.............. .eşim maaşını alabilsin,kayınpederimle evimizi ayıralım ailevi huzursuzluğum gitsin
2-kahvekolik.........nişanlımın işleri düzelsin, hayırlısıyla evlenince istanbulda ikamet edelim ve annem iyileşsin.
3-lostsun...... maddi sıkıntılarım geçsin
4-esramm82...........Bebeğim olsun istiyom
5-Burcums.............Babamın ruhuna ve maddi sıkıntılarımızın gitmesini istiyorum.
6-Toredo................Bende babamın ruhuna ve işimde devamlılık için....ve kedilerim için
7.Sevgi Kelebeği...... Bende Kendime ve sevgilime hayırlı bir iş istiyorum evimize huzur istiyorum....
8.azra_sıla..............Hayırlı doğru düzgün iş istiyorum
9-umudum............. içimdeki sıkıntılarımın bitmesini hayırlısysa sevdiğimin bana dönmesini istiyorum değilsede rabbim tez zamanda unuttursun onu bana
10-fatma ...........sıkıntılarının bitmesi için
11-cimcime eses.......hayırlı bir eş hayırlı bir iş için
12-PasakliMinikTanrica......eşimle benim işimizle ilgili sıkıntılarımız bitsin maddi sıkıntılarımızı atlatıp bolluğa kavuşalım hayırlısıyla
13-PAPATYA.....Hayırlı iş istiyorum
14-g_b_k_....................hayırlısıyla hayırlı bir ev almak istiyorum ve eşimle benim huzurumuzun hiç bozulmasın inşallah
15- SivriBiber.......ev ve bebek..hülyamın ruhuna dua okunması ve günahları bağışlanmasını istiyorum
16- ikebana22........hayırlısıyla eşimin biran önce iş bulmasıı ve borçlarımı kapatma kolaylıgı için rahata ermek için
17 ilknuray : ........***Herkese sağlık,huzur,mutluluk,uzun ömür ve hayırlı yuvalar nasip eyle Ya Rabbim...İsteyen herkese sağlıklı, akıllı ve fikirli, hayırlı evlatlar nasip eyle Ya Rabbim...
18- ZkYsN ......hayırlısıyla babam borçlarını bitirip huzura kavuşsun ve eşim sağalim askerliğini yapıp gelsin
19-Sardunya_Zakkum......
20-derin55.......bende bir ev istiyorum ve maddi olarak biraz daha rahatlamak istiyorum ve eşim doktorasını bitirince istanbula yerleşmek istiyorum
21-yares_bulut ............rabbim hayırlısıyla bi evlat nasip etsin
22-yaralım... en kisa zamanda babacigimin butun borçlari bitsin rahata kavussunlar vede yakinda onlara ev çiksin.abim sorunsuz bir sekilde evlilige adim atsin hersey guzel olsun.kardesimin okulunda basarili olsun hayatini kurtarsin.esim bana hep duskun olsun, sevgisi hep bol olsun.kazancimiz iyi olsun, birbirimize daima saygiyla sevgiyle yaklasalim

canım kırmızıyla belirttiğim dualar niyetten sonra okunmuyacakmı işte burda takılıyorum ben

bunları ayaktayken daha ellerimizi kaldırıp ALLAHU EKBER deyip niyetimizi edip namaza başlamadanmı okuycaz

hayır canım Allahu ekber denilince namaza başlanmış olunur ve namaz harici hiç bir kelime edilmez hareket edilmez sağa sola öteye beriye bakılmaz kaşınılmaz gülünmez aksırılmaz yüksek sesle okunmaz yani kısaca "Allahu ekbe"r denilince namaza başlanmış olunur harici tek kelime edilmez tatlım...

tabiki biliyorum canım
ALLAHu ekber demeden bunlar okuncak o zaman

yapma ya kafamçokkarıştı günahların affolması için estağfurullah yeterli mi bebem

ALINTI

"Estağfirullah" yani "özür diliyorum Allahım" sözcüğü asla, tefekkürsüz söylenmemesi gereken bir ifâdedir, aksi takdirde sanki muhatap hafife alınıyormuş anlamı çıkar.

Son düzenleme:
tabiki biliyorum canım
ALLAHu ekber demeden bunlar okuncak o zaman

evet tatlım benim bildiğim budur...acizane paylaşmak istedim....dileyen bu şekilde uygular...isteyen isteyen istediği gibi kılar eder ben karışmam ve tartışmasına da girmem...yanlış anlama sözüm sana değil genele...din konusunda tartışmaya girmek en kaçındığım şeydir....yardım isteyen arkadaşlara yardımcı olmak maksadıyla kendi bildiklerimi paylaştıma.s.

tabiki canım benim çok sağol ALLAH razı olsun bilgilendirdiğin için
çok soru sordum bugün kusura bakma canm yerimseniben

tabiki canım benim çok sağol ALLAH razı olsun bilgilendirdiğin için
çok soru sordum bugün kusura bakma canm yerimseniben

sağol canım..Allah senden de razı olsun...

sor canım sor eksik kalan ya da anlaşılmayan bir yer varsa hala sorun lütfen seve seve cevaplarım...:1hug:

evet dün akşam okudum bende faziletlerini
eğer bir kağıda yazıp yastığımızın altına koyarsak
yada üstmüzde taşırsak da çok iyiymiş
ben yazıcam koyucam yastığımın altına

ay duanın yastığımızın altında ne iş var sevgi kelebeğimcim
tövbe tövbee çarpılcas Allah korusun sırnaşık şey

sardunya zakkum Allah razı olsun
burda hepimizden Allah razı olsun listeyi prınt ettim
çıkıyorum evime gidicem hepiniz Allah a emanet

LİSTENİN SON HALİ...

1-Lady34.............. .eşim maaşını alabilsin,kayınpederimle evimizi ayıralım ailevi huzursuzluğum gitsin
2-kahvekolik.........nişanlımın işleri düzelsin, hayırlısıyla evlenince istanbulda ikamet edelim ve annem iyileşsin.
3-lostsun...... maddi sıkıntılarım geçsin
4-esramm82...........Bebeğim olsun istiyom
5-Burcums.............Babamın ruhuna ve maddi sıkıntılarımızın gitmesini istiyorum.
6-Toredo................Bende babamın ruhuna ve işimde devamlılık için....ve kedilerim için
7.Sevgi Kelebeği...... Bende Kendime ve sevgilime hayırlı bir iş istiyorum evimize huzur istiyorum....
8.azra_sıla..............Hayırlı doğru düzgün iş istiyorum
9-umudum............. içimdeki sıkıntılarımın bitmesini hayırlısysa sevdiğimin bana dönmesini istiyorum değilsede rabbim tez zamanda unuttursun onu bana
10-fatma ...........sıkıntılarının bitmesi için
11-cimcime eses.......hayırlı bir eş hayırlı bir iş için
12-PasakliMinikTanrica......eşimle benim işimizle ilgili sıkıntılarımız bitsin maddi sıkıntılarımızı atlatıp bolluğa kavuşalım hayırlısıyla
13-PAPATYA.....Hayırlı iş istiyorum
14-g_b_k_....................hayırlısıyla hayırlı bir ev almak istiyorum ve eşimle benim huzurumuzun hiç bozulmasın inşallah
15- SivriBiber.......ev ve bebek..hülyamın ruhuna dua okunması ve günahları bağışlanmasını istiyorum
16- ikebana22........hayırlısıyla eşimin biran önce iş bulmasıı ve borçlarımı kapatma kolaylıgı için rahata ermek için
17 ilknuray : ........***Herkese sağlık,huzur,mutluluk,uzun ömür ve hayırlı yuvalar nasip eyle Ya Rabbim...İsteyen herkese sağlıklı, akıllı ve fikirli, hayırlı evlatlar nasip eyle Ya Rabbim...
18- ZkYsN ......hayırlısıyla babam borçlarını bitirip huzura kavuşsun ve eşim sağalim askerliğini yapıp gelsin
19-Sardunya_Zakkum......
20-derin55.......bende bir ev istiyorum ve maddi olarak biraz daha rahatlamak istiyorum ve eşim doktorasını bitirince istanbula yerleşmek istiyorum
21-yares_bulut ............rabbim hayırlısıyla bi evlat nasip etsin
22-yaralım... en kisa zamanda babacigimin butun borçlari bitsin rahata kavussunlar vede yakinda onlara ev çiksin.abim sorunsuz bir sekilde evlilige adim atsin hersey guzel olsun.kardesimin okulunda basarili olsun hayatini kurtarsin.esim bana hep duskun olsun, sevgisi hep bol olsun.kazancimiz iyi olsun, birbirimize daima saygiyla sevgiyle yaklasalim

Arkadaşlar herkes benim az önce eklediğim listenin son halini çıktı alsın ve dikkate alsın...

Burcucum ben kaydettim çıktı aldım gidiyorum herkese iyi akşamlar
Gece saat 3te dualarımızla yüreklerimizle bir olacağız
Rabbim hepimizin duasını kabul etsin hayırlısıyla
ne kadar hayırlı bir iş yaptın vallahi toredo bu konuyu açarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…