Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Allah rahmet eylesin inşallah. Günahsız gitmiş rahmetli. Doğumdan hemen sonra.
Çok üzüntü verici cidden. Rabbim sizlere de sabırlar versin inşallah.
Bebeğine ömür versin...
:a015:

Başınız sagolsun cok kotu oldum ben..
Allah sabır versın..bebegını kım buyutcek çok zor durum allah yardım etsın

basınız sagolsun allah rahmet eylesın..mekanı cennet olsun allah gerıde kalanlara buyuk sabırlar versın

çok etkilendim gerçekten sümeyranın cenneti mekan olsun allah bebeğine uzun ömürler versin anne kokusuna hasret büyüyecek yavrucak

hepinize çok tşk ederim arkadaşlar yanımda oldugunuz için söyleyecek kelime bulamıyorum o yavruya kendi yavrum gibi bakacam yanlız bırakmicam allahın izniyle giden gelmez ama allah verede doktordan sorun çıkmaya çünkü doktor apar topar olmuş emekli olmayı düşünüyomuş yada şehir dışına çıkıcakmış bi anda ne olduda apar topar oldu anlamadık şimdi dahada soru işareti oluştu aklımızda fisfisfis senağlamasenağlama çok acı bi durum rabbim kimseye yaşatmasın kızlar (((

Başınız sagolsun cok kotu oldum ben..
Allah sabır versın..bebegını kım buyutcek çok zor durum allah yardım etsın

amin cnm bebegini halam büyütücek yani sümeyranın annesi çünkü son sözü anne bebegime sen bak üvey anne yüzü gösterme demiş cnm yavrum benim bebegine ve kocasına o kadar düşkündüki rabbim ahirette kavuştursun onları senağlamasenağlama

allah rahmet etsin mekanı cennet olsun....ya yanlış anlamazsanız bişey sormak istiyorum ölüm sana yakışmadı kelimesini kullanmakta farkında olmadan günaha giriyomuyuz çünkü 100 yaşına da gelsek ölümü yakıştıramayız kendimize ölümün yaşı yok allah anca bilir kimin ne kadar yaşayacağını kullanmamakta yarar var

tüğlerim diken diken oldu okurken ve göz yaşlarımı tutamadım ..Allah rahmet eylesin ...Rabbim o bebeğinin bahtını hep açık etsin ve huzurlu mutlu bir ömür geçirsin inşallah..

senağlamasenağlama
mekanı cennet olsun yakınlarına sabırlar versin yüce Rabbim

töbe haşa allahın işine karışılmaz ama yüregimiz yandı be arkadaşım yüce rabbim yakıştırmış bize laf düşmez kulu olarak genç ölüm çok can yakıyo yaşlı ölüme gelince o da can yakar ama yaşlı yaşını yaşamış insan oluyo ama bu yavru daha gencecikti tam mutlulugu yaşaycak zamanıydı kocasını ve bebegini o kadar çok seviyorduki onun için arkadsında bi sabısını bıraktı gitti yani ne demek istedigimi anlatamıyorum rabbim evlat acısını kimseye yaşatmasın çok zor rabbimin sevdigi kkuluymuş demekki yanına aldı gencecik yaşta senağlama

canım çok üzüldüm başınız saolsun rabbim sabrınıda versin sebebinin ne oldugunu biliyormusunuz canım

allah rahmet eylesinn, çok üzüldümmmmm rabbim sabır versinn. neden öldüğünü bende çok merak ediyorum sonuçlar çıkınca yazarsın inş.

allah rahmet eylesinn, çok üzüldümmmmm rabbim sabır versinn. neden öldüğünü bende çok merak ediyorum sonuçlar çıkınca yazarsın inş.

cnm bizde merak ediyoruz tabi yazıcam neden öldüğünü (((

burada dua eden herkesin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla
bizde yavaş yavaş sıkıntılarımızı atacağız inşallah
Perşembe günki listeye yine dileğimi yazacağım ama gece size katılamayacağımı şimdiden söylemek istiyorum malum bir döneme girmiş bulunmaktayım şu an itibariyle sanıyorum ki perşembeye kadar geçmeyecek
yine de o gece yatmadan mutlaka sizler için dua edeceğim.

Son düzenleme:
tabi ederim.. duamin sonunda bütün kk daki arkadaslarimin yakinlari icnde diye ekliyorum dilerim cennet kapisi ona sonsuza dek acilmistir cünkü derler ya dogumda bütün günahlar dökülür insallah cok huzurlu yatiyordur.. topragi bol olsun.. dilerim yüce RABBIM geride kalanlar sabir versin.. bebeginin kaderi güzel olur insallah..

canım geçen hafta bende malum dönemimdeydim ama kenzül arş okudum dua ettim, yine katılabilirsin.

kızlar yarın listeyi toparlarız benim işim yok yapabilirim . :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…