Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

gerçekten çok üzüldüm ölümün hepsi acı ama genç olunca dahada bi acı oluyor...ALLAH mekanını cennet eğlesin..sizlerede sabır versinsenağlama

ALLAH geride kalanlara sabır versin. nur içinde yatsın..üzmek istemem ama iç kanamadır tahminim. dua edicem ona.

Allah sabırlar versin..
Mekanı Cennet Olsun..
Dualarım Onunla :Saruboceq:

Allah rahmet eylesin... Çok üzüldüm çokkkkkk
Toprağı bol mekanı olur inşallah. Rabbim kuzucuğuna uzun sağlıklı ömürler nasip eder inşallah.

çok üzüldüm canım.okudum bile allah kabul etsin.
başınız sağolsun,allah sabılar versin.
yavrucuna ömürler versin rabbim.
şehid konumunda şim o.nur içinde yatsın canım.tıkandım ne diycemi bilemiyrm.

ay canim benim ya kiymaam ona daha 18 yasinda
allah rahamet eylesin basiniz sagolsun :çok üzgünüm:

gencecik allah sabir versin. basiniz sagolsun mekani cennet olsun insallah.

kalan yavrusuna cok iyi bakin. yazik kiyamam hic annesini tanimiyacak cok uzgunumsenağlama

çok ama çook üzüldüm..
BAŞINIZ SAOLSUN..
ALLAHIM SABIRLAR VERSİN HEPİNİZE..
MEKANI CENNET OLSUN...

başınız sağolsun canım...çok üzüldüm...allah sabırlar versin....

Allah rahmet eylesin. hiç farketmez nereli olduğunuz ama galiba hemşehriyizde
Rabbim sabır versin. bende yakın zamanda sevgilimi kaybettim daha 1 ay olmadı. sık sık Yasin okuyorum.ilk fırsatta halanızın kızı içinde okuyacağım.fatihamı okudum.ben de aşkımı kaybettiğimde burdan dua istedim.hALA girdikçe yazıp güncel tutuyorum Allah rızası için bir fatiha okuyan olur mu diye. Allah sabırlar versin. kalana çok zor.

tüylerim diken diken okudum yazdıklarını...yavrum hayat bazen vıcdandan nasıbını almamıs ınsan musfettelerı yuzunden mahvoluyo..allahtan rahmet ve sabır dılıyorum

Başınız saolsunn Allah geride kalanlara sabırlar versin ölüm diyince kelimeler yetmiyor anlamsız kalıyorrr tabii Raabbim mekanını cennet eylesin inş.

başınız sağolsun rabbim geride kalanlara sabır versin
3 ihlas bir fatiha okudum

Çok üzünldüm ya...
Allah sabır versin sizlere..
Onun mekanını da cennet eylesin inşallah....

tüğlerim diken diken oldu...
Rabbim sabırlar versin,Allah rahmet eylesin...
çok üzücü bir olay...
mekanı cennet olsun...

başınız sağolsun canım benim allah sabır versin sümeyranında ruhu şad mekanı cennet olsun ...

Çok üzüldüm canım allah rahmet eylesin sizlere sabır versin gerçektende dayanması zor Rabbım yavrusuna ömür versin

başınız sağolsun,sizlere sabırlar diliyorum.allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,
doğumda bütün günahlardan arınılır derler,yavrum melek gibi günahsız gitti inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…