Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

listeye şimdiden isimlerimizi ekleyelim mi sonra unuttuklarımız olmasın
ismimizin yanına ne için dua edeceğimizi persembe öğlen eklemeye başlarız
şimdi sadece listemizi yapalım kimler var kaydirigubbakcemile5
hadi başlayalım

Tamam yapalım ama gece ve akşam birisi takip etmeli kaçırdığımız olmasın

Gündüz altıya kadr ben takip etmeye çalışırım gece gelnleride sabah bakarım

Gündüz bende bakarım ama gece atan olmuş bana özelden meil atmışlar nie beni eklemediniz die...bu arada senin morelin nasıl??

şu an sadece liste yapsak listeyi uzatmadan :1hug:
çünkü isim kaçırabiliyoruz uğradıkça liste uzasın en son dilekler yazılsuın perşembe günü diyorum ne dersiniz?

1-Lady34
2-kahvekolik
3-lostsun
4-esramm82

ozaman şöyle yazıyom kızlar

1-esram82.... bebeğim olsun istiyom:emir_bebek:

toredo canım oldumu şimdi.:1hug:

Arkadaşlar böyle devam edelim bence...

1-Lady34
2-kahvekolik
3-lostsun
4-esramm82...........Bebeğim olsun istiyom
5-Burcums.............Babamın ruhuna ve maddi sıkıntılarımızın gitmesini istiyorum.

1-Lady34.......eşim maaşını alabilsin,kayınpederimle evimizi ayıralımailevi huzursuzluğum gitsin (uzun mu oldu ne kafamçokkarıştı ama bu duaya çok ihtiyacım var)
2-kahvekolik
3-lostsun
5-Burcums.............Babamın ruhuna ve maddi sıkıntılarımızın gitmesini istiyorum.

Arkadaşlar böyle devam edelim bence...

1-Lady34
2-kahvekolik
3-lostsun
6-Toredo................Bende babamın ruhuna ve işimde devamlılık için....ve kedilerim için...

kopyalayalım sıra nosunu yazıp ismimizi ve dileğimizi yazalım..bence daha anlaşılır olur.

Son halidir... Duasını eklemek isteyen aşağıdaki listeyi kopyalayarak yapsın lütfen...

1-Lady34.............. .eşim maaşını alabilsin,kayınpederimle evimizi ayıralımailevi huzursuzluğum gitsin
2-kahvekolik
3-lostsun
6-Toredo................Bende babamın ruhuna ve işimde devamlılık için....ve kedilerim için...

Son halidir... Duasını eklemek isteyen aşağıdaki listeyi kopyalayarak yapsın lütfen

1-Lady34.............. .eşim maaşını alabilsin,kayınpederimle evimizi ayıralımailevi huzursuzluğum gitsin
2-kahvekolik
3-lostsun
6-Toredo................Bende babamın ruhuna ve işimde devamlılık için....ve kedilerim için
7.Sevgi Kelebeği...... Bende Kendime ve sevgilime hayırlı bir iş istiyorum evimize huzur istiyorum....

arkadaşlar bende katıldım aranıza
şimdi anladığım kadarıyla perşembe gecesi 2,30 da kalkılıyo
2 rekat ALLAH rızası için namaz kılınıyo sonrada dua mı ediyoruz
yoksa okumamız gereken başka bir dua varmı bigilendirirseniz sevinirim
çok ihtiyacım var dualara çook:çok üzgünüm:

anladım burdaki nickler söylencek tek tek
aklımızda tutamıyacağımız için kağıda yazıp tek tek mi okuyorsunuz isimleri
yani namazı kıldık duamızı kağıdı alıp okuyup tek tek mi söylüyorsunuz
ardındanda yasin yada başka bir dua mı okunuyor
çok mu soru sordum :KK43:(((

Son düzenleme:
X