Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

yazdıklarını okurken içim okadar acıdı kı birde o yakınları düşünüyorum.Allah sabırlık versin başınız sağolsun.mekanı cennet olsun....Allahım dualarımız kabul etsınn...

çok üzüldüm yarabbi ne kadar kara birgün bu... hiç dayanamam böyle acılara melek yavrum anne kokusuna hasret kalıcak yavrusuna doyamamış bile ...çok kötü oldum... o zaten rabbim katında melek şimdi lohusa idi mekanı cennet olsun ne diyeyimki diyecek bir şey bulamıyorum ....

tazem en son hamileyim dediğinde görmüştüm seni şimdi inan kime üzüleyim bilemiyorum halanın kızına Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabırlar versin ama kızıı o daha çok küçükkk anne kokusuna hasret büyüyecek Allahım en çok onun yardımcısı olsunnn

basınız sagolsun canım cok uzuldum ya okurum tabı ALLAH rahmet eylesın sızede sabırlar versın inş

senağlama Allah rahmet eylesin geride kalanlarına sabırlar versin kimseye evlat acısı yaşatmasın, evladına doyamayan anneyemi, annesiz kalan minik meleğemi yoksa anne, baba ve eşemi hangi biri daha acı bilemiyorum sözün bittiği yer burası...

allah rahmet eylesin başınız sağ olsun çok üzüldüm gözyaşlarımı zor tutuyorum.

ailesine ve yakınlara sabır versin rabbim bebişi ne olcak imdi anne kokusuna hasret kalıcak kuzum

okurken nefesim bile boğazımda düğümlendi :çok üzgünüm:.başınız saolsun allah bebeğine uzun ömürler versin.sizlerede sabır versin çok zor bi durum ne yazacağımıda bilemiyorum .ama yazdıkların içime oturdu sanki. kim bilir ne hayalleri vardı bebeğiyle ilgili geleceğiyle ilgili yavrucağın :çok üzgünüm:allah kimseye böyle bi acı yaşatmasın inşallah :Saruboceq:

duamıda ettim inşallah yeri nur mekanı cennet olur

yazdıklarını okuyunca vallahi beynim durdu faiha okuyacağım duayı unuttum bu nası bi vicdansızlık yarabbi bu nası bi acı allah sabır versin geride kalanlara bebeğini korusun melekler

Allah geride kalan sizlere sabır ve güç versin ki o masum bebeğe layıkıyla bakın, hep beraber büyütün ,sevgi gözterin ,merhamet edin...unutulacak veya geçecek bir acı değil ama zamanla durulacak inşallah...Allh yarıdmcınız olsun kimseye de böyle acılar yaşatmasın inşallah....

başınız sağolsun...çok üzüldüm...genceceik taze bir anne:çok üzgünüm:

allah rahmet eylesin....doğumdan sonra iyi olduğunu yazmışsın acaba neden vefat etti...ölüm sebebini söylemedilermi....off off allah sabır versin hepinize....:çok üzgünüm:

Başınız sağolsun Allah sabır versin en çok da annesine:KK43:...yeni doğum yapmış lohusa olarak gitmiş inşallah günahsız tertemiz mekanı cennet olur

X