dua bırakıyorum isteyen istediği kadarını alsın :)

Bisquits Bisquits merhaba canım rica etsem ablam (arzu) için dua edermisin içimden senin duanı almak geldi
eniştem azosperm hastası tedavi görüyor ablamda herşey yolundaydı fakat hiç doğum yapmadığı yaşı 39 olduğu için adetinde düzensizlikle ve yumurta rezervinde azalma başladı bunlar için ilaç kullanırken kist olduğunu öğrendik
Rabbim tez vakitte şifa ve hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah
Allah rızası için dua edermisin arkadaşım..

Bisquits Bisquits merhaba canım rica etsem ablam (arzu) için dua edermisin içimden senin duanı almak geldi
eniştem azosperm hastası tedavi görüyor ablamda herşey yolundaydı fakat hiç doğum yapmadığı yaşı 39 olduğu için adetinde düzensizlikle ve yumurta rezervinde azalma başladı bunlar için ilaç kullanırken kist olduğunu öğrendik
Rabbim tez vakitte şifa ve hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah
Allah rızası için dua edermisin arkadaşım..
Allah şafi ismiyle şifalar versin tez zamanda inşallah, ablan içinde hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah alemlerin rabbi yedi kat yeri yedi kat göğü ve arasındaki her şeyi yaratan Rahman, yoktan var eden Rahim ismi yüzü suyu hürmetine ablanın ve eniştenin yüzünü güldürsün inşallah 11 tane ya Cami 14 tane ya Vehhab ve 5.000 tane de ya Fettah hediye ediyorum eilenn eilenn canım, ayrıca çok gurur duydum tüm kalbimle diliyorum innnşallah şu mübarek günler hatrına hem sağlık verir hem de sağlıklı hayırlı evlatlar ya musavvir ya musavvir ya musavvir :dua::dua::dua::KK36:

Merhaba arkadaşım Allah senden gani gani razı olsun tanımadan bilmeden dua etmek ne kadar güzel.Rabbim mükafatını bol bol versin inşallah sana.arkadaşlar ben de bi şey Rica edeceğim cuma ya kadar okumam gereken 3 cüzüm var özel günümdeyim bana yardım edebilecek olanlar var mı şimdiden Allah razı olsun 20.cüzün ilk 5 sayfasını okudum
19 ve 28.cüzler arkadaşlar

Allah şafi ismiyle şifalar versin tez zamanda inşallah, ablan içinde hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah alemlerin rabbi yedi kat yeri yedi kat göğü ve arasındaki her şeyi yaratan Rahman, yoktan var eden Rahim ismi yüzü suyu hürmetine ablanın ve eniştenin yüzünü güldürsün inşallah 11 tane ya Cami 14 tane ya Vehhab ve 5.000 tane de ya Fettah hediye ediyorum eilenn eilenn canım, ayrıca çok gurur duydum tüm kalbimle diliyorum innnşallah şu mübarek günler hatrına hem sağlık verir hem de sağlıklı hayırlı evlatlar ya musavvir ya musavvir ya musavvir :dua::dua::dua::KK36:

Ağzına yüreğine sağlık canım benim nasıl duygulandım anlatamam
Rabbim güzel gönlüne göre versin inşallah :KK36:

Ağzına yüreğine sağlık canım benim nasıl duygulandım anlatamam
Rabbim güzel gönlüne göre versin inşallah :KK36:
Aminn cümlemizin dertlerine derman olsun, inşallah eniştenin sağlığına kavuştuğunun ve ablanın sağlıklıca bebeğini kucağına aldığının haberini alırım senden ve şükrünü birlikte yaparız :emir_bebek::dua::KK73:

eilenn eilenn ve @Pinkhouselife61 ikiniz için özellikle akşam ezanında dua ettim 1100 ya şafi 14 ya vehhab, 11 ya cami okudum, içim böyle pır pır ediyor :KK55::KK68: innşallah olacak. eilenn eilenn canım ablana:KK9: her gün 818 defa estafurullah çekmesini söyler misin
Allah razı olsun Can'ım benim :KK15:
Rabbim cennetiyle mükafatlandırsın inşaallah :KK56:
4 gün kaldı adet günüme.. Nolur dua etmeye devam et rabbim tüm kardeşlerimize de bana da nasip et.. Kimsenin de benim de kucağımızı boş bırakmasın rabbim.. Hayırla gönlümüzdeki duaları istekleri kabul etsin inşaallah ❤️
Ben çekiyordum bi kaç gün kaçırdım 518 hatırladım bu gün o kadar çektim az oldu dimi?

eilenn eilenn ve @Pinkhouselife61 ikiniz için özellikle akşam ezanında dua ettim 1100 ya şafi 14 ya vehhab, 11 ya cami okudum, içim böyle pır pır ediyor :KK55::KK68: innşallah olacak. eilenn eilenn canım ablana:KK9: her gün 818 defa estafurullah çekmesini söyler misin

Canım nasıl teşekkür etsem bilemedim
hakkını ödeyemem Allah bin kere razı olsun senden
Ablama söyleyeceğim canım çok çok sağol
Allahıım güzel gönlüne tertemiz yüreğine göre versin ne dileğin varsa hayırlara çevirip kabul eylesin inşallah :KK200:

X