dua bırakıyorum isteyen istediği kadarını alsın :)

Çok harika bir topic olmuş kuzum
Allah razı olsun senden inşaallah mükafatını kat kat alırsın hem dünyada hem ahirette
Bende bebiş isteyenlerdenim
1000 tane ya fettah alabilirmiyim adıma

Allah razı olsun senden inşaallah mükafatını kat kat alırsın hem dünyada hem ahirette
Tabiiki tatlim Allah inşallah sagliklica kucağına almayi nasip eder 1.000 ya fettah 11 ya cami çabuk kabul olsun diye , ve 7 tane ya Vehhab kesin kabul olsun diye gönderiyorum

Canım çok teşekkür ederim bide günlük 818 tane Estağfurullah de kesssin sonuç alicaksin hemde bikaç ay içinde

Okuduğunuz bıraktığınız butin dualar kabul olsun.
InsaALLAH bizlerimde işine yarar. Yani karsiliksiz dua ediyorsunuz sonuçta. ALLAH razi olsun.
Insanlar birbirlerinim gunahlarindan mesul olmadiklari için insanların birbirine yaptiklari dua daha cabuk kabul olurmus. ALLAH dualarinizida dileklerinizide kabul etsin. Amin.

Allah razı olsun :) ne güzel cümleler bunlar ,amin , inşallah Allah hayirlisiyla sizinde bütün arkadaşlarında benimde dualarimizi kabul eder :)
inşallah yüzlerinizin gûlmesinde benimde bi payım olur. Allah"ım birbirimizi tanimadan dualarimiza birlikte amin dedik ,hep birlikte 'şükürler olsun' demeyi nasip et , o lezzeti bize yaşat

Amin insaALLAH. Herkesin birbirine dua etmesine vesile olmuşsunuz nekadar güzel birsey. ALLAH gönlünüze göre versin.

66 ya Allah , 100 hasbunallahi ve bi hamdihi ,100 ya fettah ,100 la ilahe illallah okudum, gelsin dualar :)

Geçim sikintisi çeken tüm insanlar için 1060 tane ya Ganiyy :) okudum, aç acik koymasin Allah hiç kimseyi ,amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…