dua arkadasligi

Cnm gunluk bildirim yapar misin ? 3 kisi 3 kisi okup bildirim yapmamani rica ediyorum. listede karisikliga sebep olabilir.
Gunluk bildirim yapamayacaksaniz pasife alabilirim isterseniz.
daha önce de söylemiştim ya hafta sonu giremiyorum diye cumartesi pazar ve pazartesi beraber oluyo o yüzden. ama yok bize uymaz derseniz çıkarım guruptan sorun değil. ben zaten esma okuyorum. birçok kişi faydalansın çeşitlilik olsun diye geldim grubunuza. siz bilirsiniz.

Canim yanlis anlama. Liste fazlalastikca karisiklik olabilir. Bende telefondan girip listeyi duzenliyorum. Esma bitince farkli dualarda okuyacagiz. Sadece cumartesi pazar pazartesi olacaksa sen cumadan yaz ben hafta sonu uc kisiye okurum diye bende seni okudu kabul edeyim. Listee de okudu yazayim olur mu ?

tamam olur o zaman

Babam beni evden yollayabilir. Annem dava açmış babam bu davanin neden açıldığını yani benim onun yaninda mutsuz olduğumu falan anlamasin görmesin açığa çıkmasın bu olay. Lütfen dua edin arkadaşlar. Cok zor durumdayim annem umarim dava acarken benim durumumu anlatmamistir babam bana çok kızar ve yollar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…