dua arkadasligi

Arkadaşın ailevi bir problemi var ve buna dair sürekli bdv'de konu açıyor. Orda da nedendir bilmem insanlar tartışmaya çok meyilli sanırım bu yüzden banlanıyor. Yani verdiği cevaplar, tepkiler vs yüzünden. Hatta konusuna inanmayanlar var dün biraz okudum da.
Bugün sıra zaten onundu bugün için sorun yok bence. Yarın da okur diye tahmin ediyorum aslında ama içinize sinmeyecekse onun yerine ben okuyabilirim.

Evet eski konusunu okumustum bende. Bugun yerine bn okurum. Yarin icin yerine ben okurum cnm hic sorun degil benim icin.

Evet eski konusunu okumustum bende. Bugun yerine bn okurum. Yarin icin yerine ben okurum cnm hic sorun degil benim icin.
Bugün zaten kendisine okuyacaktı o yüzden bugün okumaya gerek yok dedim yani başkasının hakkına girilmiş olmaz diye. Benim için de sorun değil eğer müsait olmazsan haber edersin okurum yarın. İnşallah.

Yok bn okumadan yana bişey demedim okur mutlaka şüphem yokta merak ettim bi kaç yerde daha okumuştum da ban meselesini

Okudum allah kabul etsin

Ya Kadir c.c. 305 adet
Ya Camii ya Vedud c.c. 114 adet
9. Siradaki arkadasimiz icin okumaya baslayalim.

1. papatya_4407 = okudu
2. Tavuk_suyu_ (pakize) = okudu
3. hayal_hatun = okudu
4. Namaria (almıla) = okudu
5. sl_12 (seval) = okudu
6. bcgirl (begüm) = okudu
7. C cansu_tr (cansu) = OKUMADI_______
8. Nara87 (gulnar) = OKUMADI_______
9. @Kirazci kiz (ayşenur) = BANLANMIS
10. Y yigitelf (elif)= okudu
11. hmbg (hatice) = okudu
12. OMRUM79 (derya) = okudu
13. A aybukeumyy = okudu

14. neberuse = OKUMADI_______

9 ve 10 arkadaslara okudum. Allah kabul etsin.
Arkadaslar bugun bitmesi gereken tefriciyyem var. 3000 lerdeyim. Gucun yetdiyi kadar okuyup yardim ede bilirmisiniz?

9 ve 10 arkadaslara okudum. Allah kabul etsin.
Arkadaslar bugun bitmesi gereken tefriciyyem var. 3000 lerdeyim. Gucunuzyetdiyi kadar okuyup yardim ede bilirmisiniz?

Ya Kadir c.c. 305 adet
Ya Camii ya Vedud c.c. 114 adet
9. Siradaki arkadasimiz icin okumaya baslayalim.

1. papatya_4407 = okudu
2. Tavuk_suyu_ (pakize) = okudu
3. hayal_hatun = okudu
4. Namaria (almıla) = okudu
5. sl_12 (seval) = okudu
6. bcgirl (begüm) = okudu
7. C cansu_tr (cansu) = okudu
8. Nara87 (gulnar) = okudu
9. @Kirazci kiz (ayşenur) = BANLANMIS
10. Y yigitelf (elif)= okudu
11. hmbg (hatice) = okudu
12. OMRUM79 (derya) = okudu
13. A aybukeumyy = okudu

14. neberuse = OKUMADI_______

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…