dua arkadasligi

Yasaklanma Sebebiniz: Talebiniz üzerine üyeliğiniz iptal edilmiştir. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi 05453657552 numaralı telefona “e-posta adresinizi” sms olarak bildirip aktif edebilirsiniz.. numaraya mesaj yazdim cevap gelmedi. Sonra bir daha yazayım dedim bu numaraya yollayamazsiniz dedi. Ben kendim iptal etmedim ki üyeligimi ne alaka anlamadım. Umarım bu hesabimi da kapatmazlar. Kızlar ben adet oldum dün o yüzden okuyamicam sıradaki arkadaşa.yoneticiye soruyorlar ne oldu soru sorana cevap vermiyor sorumda da bişey yoktu halbuki

Yasaklanma Sebebiniz: Talebiniz üzerine üyeliğiniz iptal edilmiştir. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi 05453657552 numaralı telefona “e-posta adresinizi” sms olarak bildirip aktif edebilirsiniz.. numaraya mesaj yazdim cevap gelmedi. Sonra bir daha yazayım dedim bu numaraya yollayamazsiniz dedi. Ben kendim iptal etmedim ki üyeligimi ne alaka anlamadım. Umarım bu hesabimi da kapatmazlar. Kızlar ben adet oldum dün o yüzden okuyamicam sıradaki arkadaşa.yoneticiye soruyorlar ne oldu soru sorana cevap vermiyor sorumda da bişey yoktu halbuki
Cnm adet olunca esmalari okuyabiliyorsun. Listeyiz yaz bi kenara her gun oku. Diger arkadaslara haksizlik olmasin.
Ayrica bu hesabinda kapatilir. 2. Uyelik sebebiyle. Cunku 2. Uyelik yasak. Sen yoneticiye msj at mutlaka

Hanımlar sizden bir ricam var bir arkadaşımın rahatsızlığı var şifa için 500 yasin okumaya niyetlendik 500 ayrı kişi okuyacak Arapça bilen okumak isteyenler özelden yazabilir bende arkadaşımın adını ve rahatsızlığını yazarın okumak isteyenler okurlar . Konuyla alakalı değil hakkınızı helal edin arkadaşımin durumunu öğrenince dayanamadım böyle yazdım buraya .

Ya Kadir c.c. 305 adet
Ya Camii ya Vedud c.c. 114 adet
10. Siradaki arkadasimiz icin okumaya baslayalim.

1. papatya_4407 papatya_4407 =
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ (pakize) =
3. hayal_hatun hayal_hatun =
4. Namaria Namaria (almıla) = okudu
5. @msls123 (seval) = okudu
6. bcgirl bcgirl (begüm) =
7. C cansu_tr (cansu) = okudu
8. Nara87 Nara87 (gulnar) = okudu
9. @Kirazci kiz (ayşenur) = BANLANMIS
10. Y yigitelf (elif)=
11. hmbg hmbg (hatice) =
12. OMRUM79 OMRUM79 (derya) = okudu
13. A aybukeumyy =

14. neberuse neberuse =
Elif için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Ya Kadir c.c. 305 adet
Ya Camii ya Vedud c.c. 114 adet
10. Siradaki arkadasimiz icin okumaya baslayalim.

1. papatya_4407 papatya_4407 =
2. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ (pakize) = okudu
3. hayal_hatun hayal_hatun = okudu
4. Namaria Namaria (almıla) = okudu
5. @msls123 (seval) = okudu
6. bcgirl bcgirl (begüm) =
7. C cansu_tr (cansu) = okudu
8. Nara87 Nara87 (gulnar) = okudu
9. @Kirazci kiz (ayşenur) = Banlanmiss
10. Y yigitelf (elif)=
11. hmbg hmbg (hatice) = okudu
12. OMRUM79 OMRUM79 (derya) = okudu
13. A aybukeumyy =

14. neberuse neberuse =
Bende kendime okudum inşallah rabbim hayırlısı ile kabul eder okuyanlardan allah razı olsun

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ canim galiba dun sumbul arkadasimiz elife de okudum demisti. bgun giremezsem diye :) bi ara oyle bisey okudum burda yanlis hatirliyo olabilirim :)

X