dr ücreti

İstanbul sanki farklı bi ülke ya ne kadar pahalı ben malatyada çok güzel bi özel hastanede doum yapan arkadaşa sordum 450 ytl vermiş normal doğuma sezeryan da 500 müş

Benim muayene oldugum hastanede epidural normal doğum 750 ytl tek kişilik oda fiyatı bu..Yaaa arkadaşlar sizin yazdıgınız dogum fiyatları nekadarda pahalı kafam karıstı benim.Bence tek farkları hastanenin birazdaha lüks ve konforlu olmasıdır okadar .önemli olan doktorun iyiyse ve dogum için bütün gereken sağlık ekipmanları varsa pahalı bir hastanede dogum yapmanın anlamı yok bence...Ben Yıldıztabya bilge hastanesinde dogum yapıcam allah kısmet ederse..

doktorun kadar hastanede önemli.. anestezi ekibi ve hijyen konusu hastaneyle alakalı bi durum.Allah korusun bebeğe doğum esnasında mikrop bulaşması çok kötü bi durum

ayrıca doktorunuz bir hastanede çalışmıyorsa özel muayenesine gidiyorsanız onun doğum yaptıracağı hastaneler kısıtlı oluyor .doktorum acıbadem , ataköy ,hizmet hastaneleerinden arasından seçmemi söyledi..
acıbadem çok aldığından hizmette düşünüyorum tabi son duruma bağlıı

ne yani dogum için bida ücretmi ödeyeceksiniz anlamadım neyse hayırlısı olsun ben gatada dogum yapcam ücretsiz doktorumda henüz bi ücret talep etmedi istermi bilmem şaşırdım acıkcası

arkadaşlar ben bir sağlıkçı olarak devlet hastanelerinden kaçmanıza ve boşu boşuna o kadar yüksek meblağlar ödemenize gerek olmadığını söylemek istiyorum. sonuçta devletteki de doktor. ve artık devlet hastanelerinde bütün imkanlar mevcut. gerekli olduğu durumlarda sezaryen de yapılıyor bana olduğu gibi ve zaten gerekli olmadıkça yapılmaının da yararı yok.naçizane tavsiyem o kadar parayı doktora hastaneye verececeğinize çocuklarınız için harcayın.

Ben hamileliğimin ilk zamanları devlet hast. gidiyordum (Atatürk hast. Ankara) fakat orda doktorlar o kadar kötü davranıyor ki insanın morali bozuluyor. Zaten doktorun yanında en fazla 1-2 dakika kalıyosun ve ne bilgi veriyolar ne açıklama yapıyolar. Özel hast. sana özel vakit ayırıyor, doktorla rahat rahat oturup konuşabiliyosun. Çok değil insan biraz güleryüz biraz ilgi istiyor. Devlet hast. kaprisli ve kompleksli tavırlarla karşılaşıcağıma özele gitmek bana daha uygun geldi. Evet biraz masarflı oluyor ama bu zamamnda psikolojim önemli, Allah kimseyi oraya düşürmesin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…