dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

bnde yorum bkliyorum kızlarr 2ncisi 11hafta bitiminde 2li tst günüydüü lütfeen

canim bu haftalarda paralel olup erkek cikan cok olduu simdilik paralel seninki 12 13 haftada bu skeil olsaydi kesin kiz derdim ama 11 haftada yorum yapamiyorum

evet bana da paralel geldi.dr da o hafta kıza benziyo dedi .ben 3.kıza hazırlıyorum psikolojimi.bir ihtimal belki rahat bir gebelik olması ve erkek belirtileri vermesi belki erkektir dedirtiyo ama nub ortada.

yinede cok erken eyluleyede kiza benziyo demisti dr u hic belli olmaz ben belirti farkli oldugunda cinsiyetinde farkli olacagina inaniyorum rabbim buyuktur maral facen varmi cnm

Son düzenleme:
Ablacim dun gecden beri bakiyorum resim cok tuhaff
Ama ekledim kestim bictim eger o gordugumse erkekge benzettim ben ne bicim foto verilolr yaaa

canlarım hepinizden ALLAH razı olsun,dün sumehtap doktora git orkidem baksın deyince gittim benim doktorum değil sırf o fotoyu almak için ama bir tuhaf galiba ultrasonu eski,

arkadaşlar ben şimdi haftaya 2 li teste gidicem 12+0 da mı gitsem yoksa birkaç gün geçsin 12+5 te falan mı gitsem ?

arkadaşlar ben şimdi haftaya 2 li teste gidicem 12+0 da mı gitsem yoksa birkaç gün geçsin 12+5 te falan mı gitsem ?

12+5 te git bence
bide inş düzgün foto verir, arkadaşlar koyuyo ama valla orkdme falan helal olsun nasıl görüyonuz:44: ben son fotolardaki bebekleri bile seçmekte zorlanıyorum.

orkdm naber:KK3:

12+5 te git bence
bide inş düzgün foto verir, arkadaşlar koyuyo ama valla orkdme falan helal olsun nasıl görüyonuz:44: ben son fotolardaki bebekleri bile seçmekte zorlanıyorum.

orkdm naber:KK3:

canım benim doktorum farklı sırf bunun için evimin yakınındeki doktora gittim,doktorum ALLAH kısmet ederse ikili testte tahmin yaparım dedi.Vallahı ben de öyle hiç anlamıyorum ALLAH orkidemden razı olsun.

Son düzenleme:
canım benim doktorum farklı sırf bunun için evimin yakınındeki doktora gittim,doktorum ALLAH kısmet ederse ikili testte tahmin yaparım dedi.Vallahı ben de öyle hiç anlamıyorum ALLAH orkidemden razı olsun.

benim doktor %90 erkeğe benziyor demişti, orkdemin konusunu görünce 'bunun neresi erkek, paralel duruyo bu' dedim. orkidem de kız dedi, bende kız dedim. şimdi kızım olacak inşallah.
acaba bazı doktorlar bu nub teorisini bilmiyolar mı ya :KK53::KK53:
yeni çıkan bişeyde, eski doktorların haberi mi yok, hemen atlıyolar pipiyi gösterdi diye :KK53:

Ben oglum olsun cok ıstedım.
Ayrıntılıda perınatolog "erkek gorunuyor" dedı.
Sonra hıc gostermedı, bız de hep erkek bekledık.
Dogumda kızım oldu hehe
Kız cocuk ıstemeyen ben, ıkıncısı de kız olsun ıstıyorum...oyle bı kızım var benım ıste Masaellah.
Neyse konudan sapmayayım..
gozum kaydı buraya "bı bakayım" dedım "aaaaaaaa! bızım kızın 11+4te paralelmıs":)))

benim doktor %90 erkeğe benziyor demişti, orkdemin konusunu görünce 'bunun neresi erkek, paralel duruyo bu' dedim. orkidem de kız dedi, bende kız dedim. şimdi kızım olacak inşallah.
acaba bazı doktorlar bu nub teorisini bilmiyolar mı ya :KK53::KK53:
yeni çıkan bişeyde, eski doktorların haberi mi yok, hemen atlıyolar pipiyi gösterdi diye :KK53:

heyytt bee dr olacak kadinmisim hakkimi yemislerr hahahaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

12 + kusurlerde git canim belki bi tahmindede bulunur resimdede net olur

orkidem
benim de haftaya kontrolüm var 12 haftalık oluyor benim minik de..
teoriye göre bakınca paralelse kız dikse erkek diyoruz ama ben bacaktan hiç ayırd edemiyorum bu nubu yahu...
haftaya yorumunu dört gözle bekleyeceğim.bir kızım var bir kızım daha olmasını istiyorum Allah ımın izniyle...

$001.jpg $002.jpg $003.jpg

canım daha erken ama benimkine de bir bakın :KK1:
haftaya yenilerini koyacağım

orkidem
benim de haftaya kontrolüm var 12 haftalık oluyor benim minik de..
teoriye göre bakınca paralelse kız dikse erkek diyoruz ama ben bacaktan hiç ayırd edemiyorum bu nubu yahu...
haftaya yorumunu dört gözle bekleyeceğim.bir kızım var bir kızım daha olmasını istiyorum Allah ımın izniyle...

maasallah sana senin gibileri okuyunca kendimden utaniyorum :KK43:(((

X