dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

maasallah sana senin gibileri okuyunca kendimden utaniyorum :KK43:(((

ben ilk hamileliğimde de şiddetle kız istemiştim.bunda da şiddetle kız istiyorum çünkü;
benim tam 3 tane erkek kardeşim var onları dünyaya değişmem benim hep arkamda yanımdaydılar onlar 3lü gruptu ben tektim sanki yada bana öyle geliyordu..
bu yüzden hep kız çocuğu istedim.kızlar annenin dah bir yoldaşı daha bir arkadaşı sanki..oturduğumuz apartmanda diyarbakırlı bi abla var çok sevdiğim bi abla..38 yaşında ve 6 tane kızı var erkek çocuk için çok uğraşmış 6 tane doğurmuş.ama şimdi çok pişman kızlarının en küçüğü benim kızımın arkadaşı 8 yaşında..en büyüğü üniv.ye gidiyor.şimdi o kızlar büyüyüp ona öyle yardımcı ki sayıyor sayıyor..çorabını bile giydirmek istiyorlarmış.tabi ki hayırlısını istemek lazım..
eşim de şiddetle erkek istiyor.nisan ayında benim doğum günüm var eşime bugün dedim ki doğum günümde bana Allah ımın en güzel hediyesi sence ne olur dedim.biliyo ya kız istediğimi erkek bebek dedi.:)))))))))
dilerim ALLAH ım herkese gönlündekini verir.hayırlı sağlıklı istediği evladı verir.
ne güzel işte 2 kızın var ne mutlu sana..

kiz desemmmm
cunkii kesede sekilde ayni kiziminki gibii saka canim tabii belli olmazz :KK49:
canım ilk üç aya kadar doktor idrara sıkışık gel demişti idrara sıkışık olduğum için kese de sıkışık
bebiş ne görünsün diye :KK1:
kese çişim var diye ay şeklinde doktor demişti :KK1:
bakalım bu cuma yine kontrol var üstelik ikili testler de var
o zaman koyacağım yeni ultrasonu 11 haftalık olmuş olacak
yine yorumlarız canım olur muuu:emir_bebek:

$IMG_301011.jpg

KIZLAR BUDA BENİM BEBİŞİMİN 16+5 HAFTALIK SON RESMİ :nazar:

$Resim 025.jpg

e bana kımse yorum yapmamış:KK14: orkıdem...yada anlayan arkadaşlar.... ben bu teorıden anlamadımda

$241.jpg $239.jpg

bu da benim minik ORKİDEM yorum bekliyorum..yalnız eşim bilgisayarı akşam işe götürecek..saat 3 e kadar bakıcam inşallah o zamana kadar yorum yaparsın... ama yarın ilk iş buraya bakıcam..ORKİDEM yorumunu dört gözle bekliyorum.
burda 11hafta 6 günlük dayanamadım gittim. eşim hemen cinsiyeti sordu.dr a.dr dikişlerimden sezeryan olduğumu anladı ilk çocuğu sordu kız deyince kıyafetlerini attınız mı dedi hayır dedik bu da kız dedi.yani kız gibi görünüyo.dedi..pipisi çok küçükse onu bilemem.ama 15 gün sonra gelin daha kesin konuşurum dedi...
eşimin halini sormayın bir bozuldu bir bozuldu..diyor ben 3.istiyorum.ben de erkek çocuğun garantisi var mı dedim.dedi kız da olsa başka istemem.kaderim der dururum..çalışıyorum ne yapıcam ben?..yani, sevincim kursağımda kaldı.araba almıştım onun taksitlerini ödüyordum onu bile verirdim o sevinçle sen işini bilmiyorsun diyor ya..arkadaşlar ne yapayım ben..maske de takamam mutluyum işte 2.prensesim gelir inşallah Allah ın izniyle..
bi de değerli yorumlarınızı bekliyorum başta ORKİDEM olmak üzere..

Eki Görüntüle 668475 Eki Görüntüle 668474

bu da benim minik ORKİDEM yorum bekliyorum..yalnız eşim bilgisayarı akşam işe götürecek..saat 3 e kadar bakıcam inşallah o zamana kadar yorum yaparsın... ama yarın ilk iş buraya bakıcam..ORKİDEM yorumunu dört gözle bekliyorum.
burda 11hafta 6 günlük dayanamadım gittim. eşim hemen cinsiyeti sordu.dr a.dr dikişlerimden sezeryan olduğumu anladı ilk çocuğu sordu kız deyince kıyafetlerini attınız mı dedi hayır dedik bu da kız dedi.yani kız gibi görünüyo.dedi..pipisi çok küçükse onu bilemem.ama 15 gün sonra gelin daha kesin konuşurum dedi...
eşimin halini sormayın bir bozuldu bir bozuldu..diyor ben 3.istiyorum.ben de erkek çocuğun garantisi var mı dedim.dedi kız da olsa başka istemem.kaderim der dururum..çalışıyorum ne yapıcam ben?..yani, sevincim kursağımda kaldı.araba almıştım onun taksitlerini ödüyordum onu bile verirdim o sevinçle sen işini bilmiyorsun diyor ya..arkadaşlar ne yapayım ben..maske de takamam mutluyum işte 2.prensesim gelir inşallah Allah ın izniyle..
bi de değerli yorumlarınızı bekliyorum başta ORKİDEM olmak üzere..

canim dr un kiz demis ama ilki kiz gibi ikinci resimm ise bariz erkekk
baska varmi resim

Son düzenleme:
X