dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

sumehtapçım çok sevindim canım haıyırlı sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah bebişini.....seninde bir kızın vardı galiba benim gibi.benim bebişimde erkek çpk şükür.dr muz pipisini herşeyini çekti verdi elimize.arada bir bakıyorum çünkü hala inanamıyorum....kız bebiş sevmeye alışmışım oğluşum diyemiyorum.rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ihşallah.....

Kızlar yorumlarınızı bekliyorum 12+5 teyiz

ORKDM sende yorumlarmısın lütfen

Eklentiler

• $0191.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 134

Evet canım benimde bir kızım var bende inanamıyorum hala erkek olduğuna bazı yerlerde 8. aya kadar erkek dediler 8. ayda kız olduğunu öğrendim falan yazanlar var bunları okuyunca biraz tedirgin oluyorum sonra düşünüyorum kendi doktorum % 99 erkek dedi özel de detaylı ultrason dr eyüp ekici kesin erkek dedi sanıyorum yanılma olmaz Allah büyük herşeyin hayırlısı İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza isteyen herkese Allahım nasip etsin

kaç gündür sürekli girip bakıyorum ama hiç yorum yok dr randevuma da var daha...teyzeleri yorumlarınızı bekliyoruz,orkidem girmiyor sanırım bu aralar:26:

canım bende uzman değilim ama hiçç belli değil nub senin bebişine ancak orkdm yapabilir yorum ama bu aralar gözükmüyor..

Kizlar bi yorumlarmisiniz arkadasimin bebegi su an 11+2 tesekkur ederiz simdiden

Eklentiler

• $IMG-20130301-WA0000.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 127
kaç gündür sürekli girip bakıyorum ama hiç yorum yok dr randevuma da var daha...teyzeleri yorumlarınızı bekliyoruz,orkidem girmiyor sanırım bu aralar:26:

valla cok karisikk ilk fotoda erkek gordum ikincide nub kayipp

Orkidem 1 gün arayla iki ayrı ultrasonda çekildi ve dr halen net bişi demedi tekrar bunlara bakıp bi yorum yapabilirmisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…