dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

yanılmıyorsam yan canım ilk fotodaki resme dr büyük olasılık erkek dedi 2.ci fotoda kendi dr çekti ama o yorum yapmadı haftaya gel dedi halen emin olmadıgını emin olmadan bana bişi demek istemediğini söyledi :KK43:(

ilk resmi çeken dr tekrar yakalarsam çekip vericem dedi ama yakalayamadı.Üff ya bi türlü ögrenemedim ama rüyamda dr bana oğlunuz ahmet bakın diyordu rüyalarıma güvenmelimiyim bilmiyorum:KK43:(

yanılmıyorsam yan canım ilk fotodaki resme dr büyük olasılık erkek dedi 2.ci fotoda kendi dr çekti ama o yorum yapmadı haftaya gel dedi halen emin olmadıgını emin olmadan bana bişi demek istemediğini söyledi :KK43:(

himm dogru yuzune bakinca yan ama canim emin degilim nub icin yorum yapamiycam uzgunum :KK43: sanki erkek gibi ama cook dikde degil benim kiziminkide boleydi sitedekilerin cogu erkek demisti :))) dr erkek dediyse guven erkktir

ilk resmi çeken dr tekrar yakalarsam çekip vericem dedi ama yakalayamadı.Üff ya bi türlü ögrenemedim ama rüyamda dr bana oğlunuz ahmet bakın diyordu rüyalarıma güvenmelimiyim bilmiyorum:KK43:(

guven bence kizimin ismine kadar dediler bana

$DSC_00180.jpg

11+5 günlük yorumlarınızı bekliyorum sizce kızmı erkekmi :KK1:

canimm ilk fotoda bacaklarini acmis zaten ara bombos benmi yanlis goruyorum o ikisi bacak degilmi

artı işaretleri baştan popoya sabitliyorlar aşağıkaki artının olduğu yer bence popo üste duranda nub buna göre dik bir nub gibi yani erkek olabilir:))))

Hanımlar Nasıl fotograf yüklüyorsunuz :KK43:benim bebeğim içinde tahmin yapın istiyorum..

Son düzenleme:
slm 12+1 günlük hamileyim bugün doktor net bişey söylemedi 1 ay sonra dedi foto yüklesem yorumlarmısınız çok merak ediyorum

Allah razı olsun canım çok şükür doktor kesin erkek dedi :))) Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatmayı nasip etsin

Canım özellikle seni çokmerek ettiim gözünaydın canım sağlıkla kucağına alırsın inşaallah,16 ndada biz gidicez bakalım:KK16:ama senin adına çok sevindim:KK16:

telefondan girdigim icin yorumlar karisti kusura bakma canim senin bebeyinde erkeye benziyo rabbim gonlune gore versin insallah.

X