dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

orkideciğim benim bebeğim için yorum yaptın sanırım kız olabilir diye, sayfada yeniyim de yorumları net algılayamıyorum kusura bakmayın. doğru anlamışım değil mi?

18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
January/Ocak G B G B G B B G B G B G B B
February /Şubat B G B G B B G B G B G B G G
March /Mart G B G G B G B B B G B G G B
April /Nisan B G B G G B B G G B G G G G
May /Mayıs B G B G B B G G G G G B G G
June /Haziran B B B G G G B B B G G B G G
July /Temmuz B B B G G B B G G B B B G G
August/Ağustos B B B G B G G B B B B B G G
September /Eylül B B B G G B G B G B B B G G
October /Ekim B B G G G B G B G B B G G G
November /kasım B G B G G B G B G G G G B G
December /Aralık B G B G G G G B G B G G B B

SOL TARAFTAN ADET OLDUĞUNUZ AYI,ÜSTTENDE YAŞINIZI BULUYOSUNUZ KESİŞEN MOKTA CİNSİYETİ VERİYOR. G-KIZ, B-ERKEK :)

bende tutmuyor kız görünüyor oğlum olucak

hay maasallahh maasallahhh
rabbim bizede nasip eylessinn saglicaakla al kucagina oglunu canim inan gozlrim doldu dualarini beklerim kesinliklee ERKEKKK

ORKDM çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah sağlıkla herkesin gönlündeki olur... Ben hep dua ederim zaten nerde bir hamile görsem sorarım neyin olacak neyin var diye dün akşam eşimin kuzenlerinden birinin ikinci bebeğine hamile olduğunu öğrendim 6 aylık olmuş bebeği kızmış ilk bebeğide 1 yaşında falandır oda kız biliyorumki eşi çok fazla erkek çocuk meraklısı bulana kadar devam demiş eşi keşke dedim içimden hamile kalmak istediği dönemlerde görüşseydik yumurtlama takibini söylerdim diye düşündüm inşallah 3. bebeğinde neler yaptıysam anlatıcam ona Dilerim Allahtan seninde bir oğlun olur, bütün isteyen herkesin gönlündeki olur inşallah...

Bu gebeliğime bakamıyorum çünkü ben 40 yaşındayım ve 40 yaşı göstermiyor( ama kızımınkine baktığımda tutmuyor erkek gözüküyor 25 yaşında eylülde hamile kalmıştım

Bende tutmadı canım ya

valla bende kız görünyor orda takvimde, doktorda kız olabilir dedi. ama eğlencelik bu işler

Bugün bebişimin cinsiyetini öğrenmek için gittik doktorumuza ama bebişim bize poposunu döndü göstermemekte inat etti..benim içime kız doğuyor doktoruma da sordum sizce ne dedim bence de kız dedi :) 10gün sonra bir daha gideceğiz bakalım hayırlısı olsun inşallhh

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…