dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

kizlar benim bebegimd?e bakarmisinizz cok merak ediyorummmm sizce nedirr 11 haftalik goruntusu

bir de nasıl anlıyosunuz kız ya da erkek olduğunu? ben orkideye ulaşamıyorum keşke baksa.

bir de nasıl anlıyosunuz kız ya da erkek olduğunu? ben orkideye ulaşamıyorum keşke baksa.

bende çok anlamıyorum tabi ama orkdm in konuyu ilk açtığı sayfaları incelersen sende birşeyler anlayabilirsin bir tane kızın varmış inşallah bu bebişinde erkektir.

ultrasonların çekildiği haftalar 12 ve 14 :)doktor kıza benziyor ama kesin bişey söyleyemem erken dedi. benim içime hep erkek doğuyor şu nub teo.çözemedim tam olarak.

ultrasonların çekildiği haftalar 12 ve 14 :)doktor kıza benziyor ama kesin bişey söyleyemem erken dedi. benim içime hep erkek doğuyor şu nub teo.çözemedim tam olarak.

bebeklerde bacaklara yakın bir çıkıntı oluyor bu çıkında dik duruyorsa erkek popoya parelel duruyorsa kız diyorlar bazı nublar yani çıkıntılarda parelel ama büyük oluyormuş o nublarda da sonra pipiye dönüyormuş ben doktoruma sordum bu teorinin doğru olup olmadığını güldü sadece yorum yapmadı benim ilk usg de nub dik duruyordu son usg de parel ama çok büyük duruyor bende anlamadım allah erkesin gönlündekini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Eki Görüntüle 639026 kizlar benim bebegimd?e bakarmisinizz cok merak ediyorummmm sizce nedirr 11 haftalik goruntusu

bu hafta enn yaniltan hafta kiz derim erkek ckar erkek derim kiz cikar 12 13 haftada tekrar beklerim net olanlarda var elbet ama suan yorumsuz ccanim kusurabakma

orkidem lütfen bana da bakar mısın :) meraKtan ölüyorum.

uzgunum canimm nub kayipp ( gizlemis yaramazzz ki kayipsa kiz diyoruz biz ya hayirlisi

Son düzenleme:
Bn kıza benzettim ama orkdm uzman burda

estagfirullah canim yaa asslinda herkes az cok anlayabilir
cok dikeyse ki kesin erkek oluo zatenn
her ikiside paralel olan 11. hafta oluyorr kimi bebeklerdde erkekse 11. hafta bile cok dikey oluyo iste 5 parmagin 5 i bir olmadigi gibi pipilerde degisik olabiliyooo

cok tsk ederimmm canimmm..doktora gitmmeemee 2 3 hafta var 11.haftamda gitmistim...hayirlisi saglikli gelsinde ne gelirse hosgelir..ilk bebegimiz cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…