dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

oyy pasam yaaaa
haalenn soktayim neler yaptin ablam yaa ozelden yazzabilirsin istersen

canim senin kutun dolu diye ozel mesah gitmiyor silmen lazim
ama ben gercekten hic birsey yapmadim korundugum halde hamile kalmisim ve ogrendigimde bebek 2 ayi bitirmisti
onceki hamileligimde neler neler yapmistik hatirlarsan sonuc nur topu gibi bir melissa

sildim ablacim
az cok hatrliyosundur regl sonrasimi ortasimi oncesimi ayy inanilmaz sevindim yaaa
ama bende umutluyum rabbim verecek insallah banada

orkdm yükleme yapamıorum şuan bi sorun var pc de ay sen şu ilk resme bidaha baksan sana zahmet orda nub daha belli:44:

sildim ablacim
az cok hatrliyosundur regl sonrasimi ortasimi oncesimi ayy inanilmaz sevindim yaaa

canim benim insallah seninde olucagina inaniyorum rabbim dilerse niye olmasin
ama ben sadece regl tarihimi biliyorum sonra ozelden yazayim sana

Slm orkdm tahminin dogru cikti canim olusum olacak Allahin izniyle Rabbim herkese nasip etsin insallah a.e.o

sildim ablacim

kızlar eğer benim bebiş erkek olursa neler yaptığımı erkek isteyen bütün annelere harfiyen anlatıcam allah hrkese gönlündekini nasip etsin orkdm e inşallah ikiz erkek verir

Sen ögrenemedinmi zerre ptesi

Tahlil sonuclarını aldım maşallah hersey yolunda doktor gene ugrasti göremedim dedi bebek secdeye yatar gibi duruyodu çok ilginç el salladı bacaklarını oynatti ama orayı göremedi ben garanticiyim tam görmeden söyleyemem dedi yorum bile yapmadı

Orkdm günlerdir ben de seni bekleyenlerdenim...tekrar yüklüyorum resmi...lütfen benim miniğim için de bir yorum yapar mısın...

Hoş geldin Orkkdeciyim!Nasılsın?İyisin inşallah!Bebiş nasıl?Ne zamandı doğumun?Fb-de isteğimi kabul ettiğin için teşekkür ederim)bi oku üstte yazdığımı)

Kuzum bebegin hayirli olsun yavrum iyi haberlerini aldik cok sukur uzun zaman gorusemedik yavrum ya
Erkek yapili melisin pesi erkekti ya kiz haber verdi yani
Opuyorum seni guzelim

Hoş geldin Orkkdeciyim!Nasılsın?İyisin inşallah!Bebiş nasıl?Ne zamandı doğumun?Fb-de isteğimi kabul ettiğin için teşekkür ederim)bi oku üstte yazdığımı)
Canim onemli degil
burda bebegin nubu yok olmazda zaten ya kaybolup pipi olmustur yada kuku bu haftada bacak arasi lazim 12 13 varsa tekrar koyarmisin sana zahmettt

Zerre
senin pozisyon uygun degil canim dahabbaska varsa bekliyorum
livanisa
emin olmamakla birlikte paralell gordum sen daha net gorursun sence nasil paralelse kiz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…