dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Zerre
senin pozisyon uygun degil canim dahabbaska varsa bekliyorum
livanisa
emin olmamakla birlikte paralell gordum sen daha net gorursun sence nasil paralelse kiz yani

Teşekkür ederim arkadasım başka vermediki mübarek doktor neyse bı dahaki kontrole inşallah saol baktığın icin :)

En Büyük TÜRKİYE

:nazar:Kuzum bebegin hayirli olsun yavrum iyi haberlerini aldik cok sukur uzun zaman gorusemedik yavrum ya
Erkek yapili melisin pesi erkekti ya kiz haber verdi yani
Opuyorum seni guzelim

gurbetciim kiz guldurdun beni ya benim melissam neresi erkek yapili ya
o kendini prenses saniyor :KK1:
canim benim sagol gorusuruz insallah

gurbetciim kiz guldurdun beni ya benim melissam neresi erkek yapili ya
o kendini prenses saniyor :KK1:
canim benim sagol gorusuruz insallah

Kiz kucukken durmazdi ya yerinde yapmadigi yaramzlik kalmamisti kuzum kac haftalik oldun sen dogum ne zaman kizlarin hepsinin slmi var haberin olsun

Zerre
senin pozisyon uygun degil canim dahabbaska varsa bekliyorum
livanisa
emin olmamakla birlikte paralell gordum sen daha net gorursun sence nasil paralelse kiz yani
Vallahi bizde paralel gördük hatta 13+3 de ultrasona girdiğimdede gördüm paraleldi Dr um 12+5de erkeğe benzettim dedi13+3 de belli değil dedi 16 haftada söylerim dedi benimde kafam karıştı o yüzden sana sordum Cnm eğer yükleye bilirsem bugün bunun yakından çektim onu koyarım

orkidem benim bebeğime de yorum yapar mısın
doktor % 80 erkek dedi

Eklentiler

• $IMG-20130219-00017.jpg
    $IMG-20130219-00017.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 126
  • $IMG-20130214-00011.jpg
    $IMG-20130214-00011.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 126
  • $IMG-20130214-00010.jpg
    $IMG-20130214-00010.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 111
$DSCF1644.jpg $DSCF1648.jpg $DSCF1650.jpg $DSCF1652.jpg

sevgili Orkide benim bebişinde fotosuna yorum yaparsan üç kızım var ve dördüncüye cesaret ettim bunda çok çabaladım erkek bebek için inşallah rabbim bu sefer gönlümdekini verir tabiki herşeyden önce sağlıklı olsun.Burda 11+5 günlük dr.um şüphem var ama emin olmadan söylemek istemiyorum dedi 10 gün sonra gel dedi ama ben merakımı dindiremiyorum.cevaplarsan sevinirim

Eki Görüntüle 636951 Eki Görüntüle 636953 Eki Görüntüle 636955 Eki Görüntüle 636957

sevgili Orkide benim bebişinde fotosuna yorum yaparsan üç kızım var ve dördüncüye cesaret ettim bunda çok çabaladım erkek bebek için inşallah rabbim bu sefer gönlümdekini verir tabiki herşeyden önce sağlıklı olsun.Burda 11+5 günlük dr.um şüphem var ama emin olmadan söylemek istemiyorum dedi 10 gün sonra gel dedi ama ben merakımı dindiremiyorum.cevaplarsan sevinirim

Allah gönlündekini verir inşallah..
4. ye cesaret etmişsiniz ...tebrik ederim...inşallah bu kez oğulunuz olur

Eki Görüntüle 636951 Eki Görüntüle 636953 Eki Görüntüle 636955 Eki Görüntüle 636957

Ayyy inşallah erkektir ben baktım ama bişi anlamadım resimler çok net değil orkdm bakarsa eminim bir yorum yapar Allah inşallah gönlündekini kucağına almayı nasip eder

orkidem benim bebeğime de yorum yapar mısın
doktor % 80 erkek dedi

kizlar cok uzgunum ikinizdede nubu goremedim :KK43:((((

Amin 2 kızım isteyerek oldu üçüncü kaza süsü :)) ben üçüncüyü bile düşünmezken 4.cü yolda insanın içi yanınca herşey değişiyo kızlarımı dünyaya değişmem.ilk ikide hiç erkek istememiştim. Allahım her ikisindende kimseyi mahrum bırakmasın her gece dua ediyorum allahım sağlıklı hayırlı salih bir evlat nasip et diye bunda çok arzuluyorum sevgili Orkidenin yorumunu bekliyorum gece uykularım kaçtı :KK43:((

neler yaptin erkek bebek icin
nsallah gonlundeki olur canim dr un o haftadada yorum yapmis ama biliyosun ikisindede cikinti oluyor insallahhh erkektirr insallahhhh:KK16:

Amin 2 kızım isteyerek oldu üçüncü kaza süsü :)) ben üçüncüyü bile düşünmezken 4.cü yolda insanın içi yanınca herşey değişiyo kızlarımı dünyaya değişmem.ilk ikide hiç erkek istememiştim. Allahım her ikisindende kimseyi mahrum bırakmasın her gece dua ediyorum allahım sağlıklı hayırlı salih bir evlat nasip et diye bunda çok arzuluyorum sevgili Orkidenin yorumunu bekliyorum gece uykularım kaçtı :KK43:((

canim aslinda bi tahminim var ama emin degilimm
sakinn umutlanma bak cok uzulurum sonra aksi cikarsa emin olduklarima kesinn diyorum
ama bunda emin degilim 3. foto biraz suphelendirdi (erkek gibi)
dememisim say kizda olabilir :KK34:

Son düzenleme:
neler yaptin erkek bebek icin
nsallah gonlundeki olur canim dr un o haftadada yorum yapmis ama biliyosun ikisindede cikinti oluyor insallahhh erkektirr insallahhhh:KK16:
Orkdm eğer gerçekten erkek bebek istiosan sana daha kesin bi yöntem söyleyeyim deneyenlerin hepsi tutturdu

Neymişşş hadi söyle benim için geç ama isteyenlere söyleriz çevreme kızı olan ve erkek bebek için hazırlık yapan çok insan var

Cnm erkek bebek duası var metrende araştırzbilirsiniz hamilelik öncesi ve sonrası okunacak dualar ve yapılacak şeyler var hepsini eksiksiz yapmak gerekiyor deneyen tüm tanıdıklarımın tuttu

X