dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

$bebiþ3.jpg $bebiþ2.jpg
ben geldiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmm
canimm bi tek bunu gordum baska varmi kiz gibii

Bunlar var ORKDM doktor % 90 erkek dedi ama ne hikmetse ben sana daha fazla inanıyorum yaaaaaa

buna gore kesin erkekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK52:

Bilemedim valla ORKDM yumurtlama takibi ile tek ilişkide hamile kaldım biliyosundur belki dr % 90 erkek dedi radyoloğ dr arkadaşını çağırdı ona gösterdi oda bravo hocam bu haftada pipiyi çok iyi yakalamışsınız pipi bu falan dedi

ilk resim kizzdan erkege donenler gibiydii bu ikiside erkek oldugunu tescilliyoo icini ferah tut erkek bebegin allahin izniyleee

inşallahhh Ben 40 yaşındayım kız olursa 3. yapma şansım olmaz sağlıkla inşallah erkektir sende kayboldun arada gel bak yorum yap:))))

Bilemedim valla ORKDM yumurtlama takibi ile tek ilişkide hamile kaldım biliyosundur belki dr % 90 erkek dedi radyoloğ dr arkadaşını çağırdı ona gösterdi oda bravo hocam bu haftada pipiyi çok iyi yakalamışsınız pipi bu falan dedi

hay maasallahh cok sevindim bugun bir ablamin 3 kizdan sonra 4. erkek haberini aldimm ucuyorum suann
dua edin benimde olsun
baska neler yapmistin

hay maasallahh cok sevindim bugun bir ablamin 3 kizdan sonra 4. erkek haberini aldimm ucuyorum suann
dua edin benimde olsun
baska neler yapmistin

inşallahhh seninde olur Allah herkesin gönlündekini nasip etsin yumurtlama takibi yaptırdım çatlama günü tek ilişki ile hamile kaldım

canim benim Allah sana saglikli sihhatli hayirli ikiz erkek nasip etsin insallah

cansinnn sennn yaaaaaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yemin ederim sanki benim oglum oluyoooorrrr bu mujdeyii super annelerlede paylasabilirmiyimmmmmm lutfeeeennnnnnn

emirin annesiiiii

erkekkkkkkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: yavv bu sene erkek patlamasi vaarr gebe mi kalsam neeeeee:KK52::KK52:

teşekkür ederiiim orkdm bir kızım vardı 2 yaşında şimdi birde oğluşum olursa Allahıma binlerce şükürleer :)) Allahım cinsiyet farketmez sağlıklı bebişlerimizii biz bağışlaa.. ORKDM sen beni mutlu ettin senide Allahım inşalllah çok mutlu ederr ve erkek bebişlerin olmasını nasiiip eder inşallah çoook saaaoool.. ben resmee baktım bi türlü anlayamamıştım çook saoool tekrar :)))

cansinnn sennn yaaaaaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yemin ederim sanki benim oglum oluyoooorrrr bu mujdeyii super annelerlede paylasabilirmiyimmmmmm lutfeeeennnnnnn

emirin annesiiiii

canim benim paylasabilirsin bunda ne var
ama bebegin ismini degistirdik biz
insallah bir kac yil sonrada senin icin seviniriz burda paylasirsin

X