dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

bilemem canım 16. haftada belli olur mu olmaz mı.
bazı bebişler göstermiyo, bazıları yanıltıyo..

bana ilk erkeğe benzetiyorum demişti ama sonra kız dedi

bilemem canım 16. haftada belli olur mu olmaz mı.
bazı bebişler göstermiyo, bazıları yanıltıyo..

bana ilk erkeğe benzetiyorum demişti ama sonra kız dedi

o zaman bizimkinin inshallah tersliyi tutmaz,uslu-uslu gösterir bize kim olduğunu))merak içinde bırakmaz))diyorum 3 çocuk da tıpki ilk çocug gibi merak ediyorum))

Orkıdem sen artık piri olmussun bu ısın...
Rabbım evlatlarına saglık versın...

Ben bı oncekı sayfada ekledım sızce bellı mı? yoksa net degıl mı resım

canim net degil hani bi yorum yapsam yanlis olur zaten net olanlari direk soyluyorum :)) baska varmi

resim gozukmuyoooooooo

o zaman bizimkinin inshallah tersliyi tutmaz,uslu-uslu gösterir bize kim olduğunu))merak içinde bırakmaz))diyorum 3 çocuk da tıpki ilk çocug gibi merak ediyorum))

ınsallah tez zamanda gosterır kendını, ınsan merak eder tabı kı :) hayırlı olsun bebısın :)

Merhaba, ben buraya foto koyduğumda 12 haftalıktı, şu an 16 haftadayım. orkdm kız demişti, ben de kız demiştim kız çıktı:) artık kesin çünkü sallanan bişey yoktu bacak arasında

Aaah ah vermiyo vermiyo Cep telefonundan çekiyoruz

Kedicikler..sendemi yurt disindasin canim ayni sorunu bende yasadim parasiyla veriyorlar heyy Allahim bol sabir ver bizlere

aslinda paralel ama daha yukarda ve bayaa buyukk
erkek olabilir
ay bana ne oluyorsaa bende çok merak ettim hani bakıyorum orkdm kesinlikle katılıyorum paralel ama büyük her ikisinede döner gibi, ama şeey oğlan çocukların da birde hani aşağda pipisine bağlı bişey var ya ben onu görmedim onunda olması gerekmezmi ayyy kafam karıştı cinsiyeti neyse arkadaşım hemen söylermisin lüttfeeen, hani az biraz fikrim var sanırdım bunda tamamen kararsız kaldım meraklandım:)))))) ama yineden içime doğan birde tahminim (orkdm ve burdaki diğer anlayan ablalalarımın affına sığınaraktan) bence kızz ama bakalım acaba bebişimiz neymiş???

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…