dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Yok İstanbul'un göbeğinde hem de :) Makinesi uygun değil sanırım ya da her seferinde istemiyim diye çaktırmıyor :KK52:

Olabilir canim bende turkiyede iki doktora gittim biri cok sertti biride cok tatliydi.ama resimi ben istemeden kendileri verdi cinsiyet konusundada ikiside ayri fikirdeydiler biri yuzde doksan kiz dedi digeri erkek dedi kafami karistirdilar kizmi erkekmi diye hangisine inanacagimi bilmiom burdaki doktorum tumden piskopat 20 haftalik oldu bebem daha orenemedik cinsiyeti hayirlisi Allahtan bakalim hepiniz Rabbime emanetsiniz kusura bakmayin baya uzun yazdim:-)

canim gercekten en yaniltan hafta bu hafta
yanlis cikabilir kusura bakma
erkek gibi geldi bana

orkdm bugün doktora gittim ve nur topu gibi bi oğluşumuz olacağını öğrendim
11+2 resmimize yaptığın tahmin doğru çıktı
çok teşekkürler teyzesi

orkdm bugün doktora gittim ve nur topu gibi bi oğluşumuz olacağını öğrendim
11+2 resmimize yaptığın tahmin doğru çıktı
çok teşekkürler teyzesi

o nurtopunu yerim benn
rabbimm isteyenlerede versin bende dahil insallahh
hayirla saglicakla al kucagina canim

Buda benım mınıs 13+1 gunluk halıydı ama cınsıyet bellı degıl

Eklentiler

• $534821_335374476566569_500555953_n.jpg
    $534821_335374476566569_500555953_n.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 133
merhaba kızlar bebeğimizin cinsiyetinin öğrendik en sonunda ayrıntılıya girdik dedik cinsiyetini göstermiyo kesin kızdır o zaman dedi doktor ama doktoru bile şaşırttı benim bebeğim erkekmiş çok kız istemiştim olmadı hayırlı değilmiş demekki
ORKİDEM bana kız demiştin çok sevinmiştim benim oğlan bütün belirtileri yıktı

doktor yüzde yüz dedi yoksa içimde bi umut tasıcaktım belki kızdır diye:KK16:

Zofran Zydis 4 mg 10 Tablet orkidem ve arkdaslar aranizda bu ilaci kullanan varmi bulanti icin dr. size boyle bir ilac verdimi kulanan varsa ALLAH RIZASI icin cevap verin.turkiyedeki dokdor bana bu ilaci verdi bende bir aydir kullaniyodum bugun kendi kadin doktoruma gittim bu ilaci sen nasil kullana bilirsin dedi ve beni hastaneye gonderdi yarin ALLAH nasip ederse gidecem cok korkuyom bebemiyeme bisey olur diye icen varsa yazarmisiniz icim rahatlasin biraz A:E:O

Zofran Zydis 4 mg 10 Tablet orkidem ve arkdaslar aranizda bu ilaci kullanan varmi bulanti icin dr. size boyle bir ilac verdimi kulanan varsa ALLAH RIZASI icin cevap verin.turkiyedeki dokdor bana bu ilaci verdi bende bir aydir kullaniyodum bugun kendi kadin doktoruma gittim bu ilaci sen nasil kullana bilirsin dedi ve beni hastaneye gonderdi yarin ALLAH nasip ederse gidecem cok korkuyom bebemiyeme bisey olur diye icen varsa yazarmisiniz icim rahatlasin biraz A:E:O

oo haî hangi dr um diye gecinen mahluk verdi sana
ben aylarca geberdimm yataklara dustumde yalvardim o ilac icin kesinlikleeeeee hayir dedii
korkma icini rahat tut kullananlarda var ama
zararliymis diye duydum
en en enn hafif ilaci verdi drum haliyle fayda vermedim
ama sakin korkma kullananda cok ama kolaycacik vermesi tuhafima gittii cokmu kullandin

merhaba kızlar bebeğimizin cinsiyetinin öğrendik en sonunda ayrıntılıya girdik dedik cinsiyetini göstermiyo kesin kızdır o zaman dedi doktor ama doktoru bile şaşırttı benim bebeğim erkekmiş çok kız istemiştim olmadı hayırlı değilmiş demekki
ORKİDEM bana kız demiştin çok sevinmiştim benim oğlan bütün belirtileri yıktı

doktor yüzde yüz dedi yoksa içimde bi umut tasıcaktım belki kızdır diye:KK16:

hayirli olsunnnnnn cok sevindimm kiz erkek ilk bebgin takma

günaydın canım. ben iki kutu kullandım o ilaçtan o kadar rahatlattı ki beni anlatamam. hiç bir zararını da görmedim. üstelik ben 8mg kullandım. günde bir tane alıyordum bütün gün rahatlatıyordu beni. üstelik iki ayrı doktor yazdı bana bu ilacı. zararı olduğunu daha ilk defa sizden duydum:KK50::KK53:

o nurtopunu yerim benn
rabbimm isteyenlerede versin bende dahil insallahh
hayirla saglicakla al kucagina canim

İnşallah teyzesi Rabbimizin hazinesi öyle büyük ki
herkese gönlünün hayırlı muradını verir inşallah
yeter ki biz güzelce istemesini bilelim

Orkdm,bugün 9 şubat ve nihayet geldi bizim kontrol gününümüz.Gittik işte.Direk yattım ultrasona bakdı doktor.Uzun süre-once kafasına,sonra omurgasına,bacaklarına-her şeyine bakdı)Kalp atışları iyi-sağlığı maşAllah yerinde.Ben size cinsiyeti söyleyimmi-söylemeyim mi?Söylemeyim!dedi doktor)dedim-hayır!Söyleyin!Tamam o zama - dedi-100/98 cinsiyeti,sinsiiii-yeeee-tiiii, ben bişeyler görüyorum da yine bakaaayım.Cinsiiiyeeeetiiii-aaaa yooook kordonmuş,kordon geçiyor(((göremiyorum.Ben cinsiyet organını tam göreyim,öyle söylerim. 3 haftadan sonra gelirsin,söylerim-dedi...(bebek doğunca cinsiyet organını o zaman göreceyi gibime geliyor))))
Ben delirecem yaaaaaahhh)))ben net olarak her şeyi gördüm((kordonu pardon pipiden ben ayıramam,ama o doktor- da mı ayıramıyor(((bir de ultrason fotografını ekleyim de,orkdeciyim bak bişey görüyonmu))16+1 hafta $ABCD0001.jpg

Eki Görüntüle 616638 Eki Görüntüle 616639 dayanamadım,kızlar bende yorum bekliyorum sizlerden.ilk resim 11 hafta 3 günlük dr.erkek olcak dedi.ben pek inanmadım. 2.resim13 hafta 3 günlük,dr.muz bütün hislerim erkek olcakmış diyor dedi,yine inanmadım nedense.çok erken diye belki.yada kıza çok alışkınım hep içimden bir prensesim olacakmış gibi geliyor.4 yaşında dünya güzeli pirensesim var.rabbim hayırlısını nasip etsin.banada birrr yorum sevgili arkadaşlarım.bu işin ehli olmuş orkidem arkadaşım,senden de yorum bekliyorum.tabi musait olduğunda.....

heycanım gitgide üst düzeye çıktı..kalbim sürekli çarpıyor.bebeğim 16 hafta 5 günlük oldu.yarın dr.a gidicem ama inanın gitmek istemiyorum.çok korkuyorum.ya bebeğime birşey olursa.ya omurgası açıksa diye.ben ilk bebeğim kaybettim.omurga açıklığından.2.ye sağlıklı bir kızım oldu.ama korkularım hiç geçmedi.bu 3.bebeğim olucak rabbim izin verirse inşallah.yarın güzel haberlerle dönmek çok istiyorum.ve hemen size buradan yazıcam.benim içinde dua edin neolur buna ihtıyacım var.hayırlısıyla bebeğimin sağlığı yerinde olsun......cinsiyet merakım ise yok oldu gitti.

heycanım gitgide üst düzeye çıktı..kalbim sürekli çarpıyor.bebeğim 16 hafta 5 günlük oldu.yarın dr.a gidicem ama inanın gitmek istemiyorum.çok korkuyorum.ya bebeğime birşey olursa.ya omurgası açıksa diye.ben ilk bebeğim kaybettim.omurga açıklığından.2.ye sağlıklı bir kızım oldu.ama korkularım hiç geçmedi.bu 3.bebeğim olucak rabbim izin verirse inşallah.yarın güzel haberlerle dönmek çok istiyorum.ve hemen size buradan yazıcam.benim içinde dua edin neolur buna ihtıyacım var.hayırlısıyla bebeğimin sağlığı yerinde olsun......cinsiyet merakım ise yok oldu gitti.

Cnm seninki bariz erkek yukarı doğru çıkıntı

Cnm seninki bariz erkek yukarı doğru çıkıntı

canım benim için erkek dediysen neresine baktında anladın ben baktım baktım bişey anlamadım.gerçi dr.da erkeğe benziyor dedi.ama içimden bir kız geçiyor hayırlısı.yarın rabbimin izniyle herşey belli olucak ama benim başka korkularım var omurga açıklığı korkusu inşallah bebeğim sağlıklıdır.

X