dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Orkdem faceye resim atim bilmiom gordummu baka bildinmi canim

Canim yaa beN video bekliyordum resimler bayaa uzaktan ben yakinlastirdim ama bu kezde cok bulandi
Videoyu koyamadin sanirim ( valla heyecanla beklemistim bende
Acaba mesaj bolumune degilde kendi sayfana yuklesen ve bana ozel kilsan onu

Canim yaa beN video bekliyordum resimler bayaa uzaktan ben yakinlastirdim ama bu kezde cok bulandi
Videoyu koyamadin sanirim ( valla heyecanla beklemistim bende
Acaba mesaj bolumune degilde kendi sayfana yuklesen ve bana ozel kilsan onu

Orkdm dedigin gibide yaptim olmuyor embesi buyuk geliyor bence ondan olmuyor ilgilendigin icin cok tesekur ederim canim .

Mhblar bana orkdm tahminde bulunmamisti ama tahmin eden arkadas lar dogru tahmin etti oglusum olacakmis Allahim nasip ederse..

mellisanil ablacimm

bak aynen bana mesaj yazar gibi yaz hemen yukarda semboller var kirmizi carpi isaretinin hemen yaninda imleci koydunmu insert image yaziyor oraya tikla yukle bekliyorummmmm

orkidem canim benim insallah becerebildim sayende
detaylarini ozelden yazicam bu nedir soyle banaa

canim bunda bir tahmin yurutemiyorsan iki foto daha koyabilirim kime ait oldugunu sonra yazarim sana

Son düzenleme:
Merhaba kizlar bizde esimle nub teorisine gore bakmistik 10 haftalik ken erkek diye tahmin yuruttuk ve doktor oglusumuz olacagini soyledi :)) bizimkinde cok belliydi cikintilar burdaki bazi fotogaflarda hic belli degil tahmin yurutmek zor oluyor

Merhaba kizlar bizde esimle nub teorisine gore bakmistik 10 haftalik ken erkek diye tahmin yuruttuk ve doktor oglusumuz olacagini soyledi :)) bizimkinde cok belliydi cikintilar burdaki bazi fotogaflarda hic belli degil tahmin yurutmek zor oluyor
Kesinlikle katiliyorum goruntu cok guzelse yanilma payi nerdeyse sifir
10 haftalikken bende ultrasonda gormustum kizimi erkek bebegi cok istedigimden konduramamistimm
tovbeeeee rabbim affetsin neyseki 13. Haftada gayet paraleldi kesin kizdi biz teeeee 19. Haftada ogrendik dr demeden ben kiz dedim

Orkıdem sen artık piri olmussun bu ısın...
Rabbım evlatlarına saglık versın...

Ben bı oncekı sayfada ekledım sızce bellı mı? yoksa net degıl mı resım

Merhaba)kacıncı hadtadasınız?Artıq kesin mi söyledi?Orkide size erkek mi demişti?
Merhaba, ben buraya foto koyduğumda 12 haftalıktı, şu an 16 haftadayım. orkdm kız demişti, ben de kız demiştim kız çıktı:) artık kesin çünkü sallanan bişey yoktu bacak arasında

Merhaba, ben buraya foto koyduğumda 12 haftalıktı, şu an 16 haftadayım. orkdm kız demişti, ben de kız demiştim kız çıktı:) artık kesin çünkü sallanan bişey yoktu bacak arasında

O zaman 16 haftalıkken doktor kesin söyleye bilir diimi?Ben 9 şubat doktora gidecem,16 hafta olacak bizmki ve orkideciğim bana resmen erkek diyor,başka sitelerde de baktılar-hepsi bir olup erkek diyorlal)))ama doktor 12 ve 14 haftalıkken kıza benziyor dedi))o yüzden sordum...ay bi heyacanlanıyorum...
kızlar ben türkce yalnış yazdığımda bana söyleyin tamammı?))ben Azerbaycanlı gelinim))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…