dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Telden giriyorum resmi iyice yaklaştırıyoruz baktım çıkıntı yukarda korkuların yarın sona erer umarım çok stres yapma ama

evet erkek

Nereden katiliorsun? ben hollanda

hayirli olsunnnnnn cok sevindimm kiz erkek ilk bebgin takma

İnşallah teyzesi Rabbimizin hazinesi öyle büyük ki
herkese gönlünün hayırlı muradını verir inşallah
yeter ki biz güzelce istemesini bilelim

Insallah korkun bosa cokar Rabbim yardimcin olsun saglicakla bebeyini kucana al canim ..

bende baktım da ultrason fotomuza. bu durumda benımkı de kız. bakalım doğru çıkacak mı:)

güvercin nerede yaşadığını bilmiyorum ama Ankara'da detaylı ultrasonla inceleme yapan dr lar var mesela eyüp ekici ben 12. hafta için randevu aldım 360 tl fiyatı ama ciddi bir inceleme ile bebeğin fiziksel olarak bir sorunu olup olmadığını söylüyor. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

canım ben yalova da yaşıyorum.ilk bebeğimde yalovadaki dr.şüphelenip bursaya ayrıntılı ultrasona sevk etmişti.ultrason renkli dooplerdi.herşey okadar net gözüküyordu ki ben bile dr.söylemeden açıklığın nersi olduğunu görmüştüm.ultrasonda hemen çıkmıştı zaten omurga açıklığı ve hidrosefali.hemen gebeliğimi sonlandırdılar.üçlü testlerdede spina bifida çıkmıştı. ve bebeğim kızdı.çok acı çektim.6 ay koruma ve sağlıklı beslenme ve folik asit kullandım.ve hamile kaldım.çok şükür,yine bursaya aynı dr.gittim ve herşeyin çok güzel olduğunu bebeğimin sağlıklı olduğunu söyledi.üçlü testlerde de zaten temiz çıkmıştı.bebeğim şimdi 4 yaşında dünya güzeli bir kız.bu bebeğimde 3.olucak aynı korkular var daha fazlası hatta.bugün 4 te randevum var.yalovadaki dr.iyi desede perşembe yine bursadaki dr.gidicez.en azından kafam rahat olsun diye.inşallah herşey yolundadır.gece gözüme uyku girmedi.kızımı yanıma aldım saçlarını sevdim durdum.rabbim sen koru bizleri ....

Bugun hastaneye konturola gittim ilac konusunda beni cok korkuttulardi sukur bebeyimin sagligi yerindeymis ve olmuz olacakmis orkdm doru tahmin ettin erkeye benziyo demistin ve doru cikti tahminin insallah Rabbim herkese nasip eder gonlundeki muradini a.e.o.

Allah seninde bebeğininde yardımcısı olsun.. Güzel kızınıda Allah sana bağışlasın dilerim çok sağlıklıdır içini ferah tut gelişmeleri yazarsan sevinirim...

canım aynısı benim başımada geldi 18 haftalıkken doktor baktı direk kız dedi bizde güldük neden güldünüz dedi ben dedim eşimle iddaya girdik babası kazandı dedim öyle mi bidaha bakalım dedi baktı baktı bacaklarının arasında kordon dolu erkekte olabilir dedi 23 haftalıkken ayrıntılıya girdik erkekmiş:) ama ben emin olamıyom nedense kızmış gibi geliyo

Ah ne kadar zor bişeymiş bu ultrason)))))))en güzeli 4 boyutlu!Ona gitmek istiyorum,bir de eşimi ikna etsem koşaram vallah 4d ultrasona)))ben 9 şubat gitmezden önce internette youtube'da bayaaa ultrason görüntülerine baktım ve benim ultrason youtube'daki erkek ultrason videolarına benziyordu,ama kordon durumunu bilmiyorum(yani kordon nasıl gözüküyor ultrason ve belki de bacak arasında gördüğüm kordon idi,düşündüğüm diyil))ama çoook merak ediyorum)))

güvercin77yi merak ettim yazıcaktı drdan gelince umarım herşey yolundadır

canım benim çok şükür ki rabbime herşey yolunda,geldiğim gibi yazacaktım ama okadar sıkmışım ki kendimi direk yattım,uyandım yemek falan derken ancak girebildim şimdi.bebeğimi gördüm kocaman olmuş,omrgasına baktı çok güzel bir bebek bu dedi.sevindim mutlu oldum.bu gece rahat uyuyacağım.cinsiyet içinde çok çabaladı görmek için pipiye benzeyen var ama dedi kordon mu pipimi anlamadım dedi,haftaya perşenbe yine çağırdı,bolca tatlı ye karnın tok olsun gel dedi bakalım hayırlısı artık.çok şükür omurgası iyi ya inşallah başka problem çıkmazda böyle gideriz.canım düşündüğün içinde ayrıca teşekkür ederim....

Çok sevindim Cnm gözün Aydın cinsiyet önemli değil sağlıklı olsun yter

Çok sevindim önemli olan sağlıklı olması cinsiyetini nasıl olsa öğrenirsin şimdi sağlıklı olduğunu bilmen yeterli..

]bize de bakar mýsýniz teyzeleri 12+3 üz burda

Eklentiler

• $2013-02-11 23.27.45-1.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 129
Son düzenleme:
4 Subatta doktordaydim gostermio dedi ay sonu anca dedi 20 sinde gidicem daha cok var benden 1 ay sonra hamile kalan arkadasimin belli oldu bende heyecan yaptim orkide bize de yardimci olur insallah sag olsun

slm kızlar bende bugün dr gittim dr kanımda iltihap çıktı, moralim çok bozuk düşüğe neden olur dedi, inşallah dr abartıyordur bu sefer ama moralim baya kötü oldu yeni yeni biraz moralim biraz yerine geldi, olumlu düşünmekten dikkat etmekten başka bişey gelmiyor elimizden, bu arada orkdm cinsiyetinide oğlana benzediğini söyledi sende oğlana dönecek nublardan demiştim bebeğim 14 haftalık oldu, kafam dağılsın diye resmini koyayım dedim yorum yaparsın, yorumların benim için gerçekten çok önemli, işte buda benim 14 haftalık bebişim bu sefer çok dikkat etmedim moral bozukluğundan bakalım senin fikrin ne dr çok pimpirikli genelde 18 haftadan önce demez, yada iki ay aralıklarla onaylamadan demez oğlana benzetti fakat 18 haftada anca tam söylerim dedi ve tüm anneler bebeğimi sağlıcakla kucağıma alabileyim diye dualarınızı eksik etmeyin inşallah hiçbirşey olmadan bebeğimi sağlıklı bir şekilde alıcam kucağıma...

allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…