dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Aynenn canim dogru anlatmissin
11.haftalikken paralel dursa dahi erkek olabiliyor
bunu nasil anlayabiliyoruz cok daha yukarda paralel oluyo sonradan pipiye donuyo tabii kizda olabilir
ama yanilmamiz ondan
kizin cikintisi popoya daha yakin oluyor
valla cok zevkliymis bu nub eltimin bebegi aylarca beklemistik
oysa gecen baktik resmen erkekmis yahuu
bilim gibisi yok valla

sanki çok net değil gibi foto ama belki tahmin etmek isteyenler olabilir :)) buda 12+1 haftalık bebeğim. doktor emin olmadan söylemeyeceğini söyledi ama 1 ay nasıl geçer ki yahu, çok merak ediyorum :)

Canım sen yokken yüklemiştim çok küçük gözükmüyor demişti burdaki arkdaşlar..onlara saygısızlık etmek istemem..Bide ban bak ne olur..henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedik..hep arkası dönük yüzünü bile göstermiyor sıpamm...Allah sağlıklı versin gerisi önemli değil tabiki ama insan merak ediyor işte...Bi bak teyzesi ne olur...94.sayfada aslında 11 yada 12 haftalıktı resim küçük çıkmış galiba...

kızlar merhaba ben yeni üye oldum.doktorum 15+2 de erkek dedi birde ultrason fotosu verdi ve eşimle bende gördüm pipisini sizce bi değişme olur mu?

emin olmamakla birlikte erkek diyorum canimm cunki goruntu hic net degil

Son düzenleme:
kızlar merhaba ben yeni üye oldum.doktorum 15+2 de erkek dedi birde ultrason fotosu verdi ve eşimle bende gördüm pipisini sizce bi değişme olur mu?

degismez bence 11 12 falan olsaydi belki

Son düzenleme:
Ben de yorum alabilir miyim nooolurrrr :)

Görmemişler gibi çok resim ekledim ama belki görünmüyodur diye garanti olsun dedim :26: Resim 13. haftadan

bebeğim burada 11h+2g lük ultrasona göre de iki gün önde, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

degismez bence 11 12 falan olsaydi belki

genelde aş ermeden de anlaşılırmış. yani aş ermede et çok istenerek yenirse erkek bebek
etten iğrenilirse kız bebek olurmuş...yani ona işaretmiş derler...
hepinizin evladını allah analı babalı büyütsün inşallah...

Slm orkdm nasilsin canim dun konturolum vardi malesef bebegimin cinsiyetini orenemedik ve dr.cok sinir oldum sacma sapan muane etti yani meragimiz bidaki terminece devam edecek nerde turkiyedeki dr.larimiz bunlarda dr.mu bu arada 19.haftalik olmus bebim rabbim hepinizin yardimcisi olsun .a.e.o

benim tam tersi oldu ilk oğlumda et görmeye tahammülüm yoktu 3 ay et yemedim.ikincisinde tiksinmedim o kadar ama severekte yemedim canımda istemedi yine oğlum geliyor ve her iki hamileliğimide farklı yaşadım ama ikide erkek....:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…