dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Slm orkdm nasilsin canim dun konturolum vardi malesef bebegimin cinsiyetini orenemedik ve dr.cok sinir oldum sacma sapan muane etti yani meragimiz bidaki terminece devam edecek nerde turkiyedeki dr.larimiz bunlarda dr.mu bu arada 19.haftalik olmus bebim rabbim hepinizin yardimcisi olsun .a.e.o

hosgeldin canim hayirlisi olsun
fotograf verdimi
gostermedimi dr mu ustunde durmadi ?

Bebişim çok mu küçük bilmiyorum ama yorum yapabilirseniz çok sevinirim, doktora gitmemize daha bir hafta var ve gerçekten meraklanıyorum

canim gercekten en yaniltan hafta bu hafta
yanlis cikabilir kusura bakma
erkek gibi geldi bana

canim gercekten en yaniltan hafta bu hafta
yanlis cikabilir kusura bakma
erkek gibi geldi bana

Tamam orkdm çok teşekkür ederim, çin ve rus takvimine göre de erkek çıkıyor ama hayırlısı tabiki, biz kadınlar çok meraklı oluyoruz galiba, bundan sonra sabırla beklemek düşer bana..

hosgeldin canim hayirlisi olsun
fotograf verdimi
gostermedimi dr mu ustunde durmadi ?

fazla durmadi daha oncede demistim cok sacma ultrasona bakti osekil nasil gorecekse cocun kafasi yukaridaymis donmedi oyuzden goremiyom dedi.turkiyedeki dr. gittigimde videoya cekmistim 12.13 haftalikdi ozamanlar buraya yukllemek istiyorumda konustugumuz seslerde var oyuzden koyamiyom hayirlisi allahtan canim ..

fazla durmadi daha oncede demistim cok sacma ultrasona bakti osekil nasil gorecekse cocun kafasi yukaridaymis donmedi oyuzden goremiyom dedi.turkiyedeki dr. gittigimde videoya cekmistim 12.13 haftalikdi ozamanlar buraya yukllemek istiyorumda konustugumuz seslerde var oyuzden koyamiyom hayirlisi allahtan canim ..

facen varsa ekle beni videoda mutlaka gozukmustur bana ozel koy istersen
orkidem cicek erkek bebek resmi var profilimde

canim yaa sana erkek dedim ama simdi farkettim haftaniz minicikmis 11. haftaya bile yorum yapamazken 10 haftaya erkek demisim bravo bana :KK66:)))

demem o ki 12 13 haftalikken bidaha koy sen ama maaasallah bebegin cok iri gozukuyor :)

cok yakın çekmeye çalştm canm . ondan.sanırım iri gözükmesi.. yada doktorun ultrasonuyla alakalı çünkü bana herşey normal dedi.. söylerdi yoksa..... çok net belirmiş çıkıntı ondan belki tahminde bulunursun diye düşündüm.. ama bu haftalarda yanıltıcı olabilir demişsin. şansımı denemek istedim.. :)):KK49::KK49:birkaç gün sonra randevum var. inşallah.resmi alırsam atıcam . canm.

$310120131507.jpg hadi kızlarr bizede yorum yapın :KK66: merakla bekliyorum... 12+0 burda. ultrasonda 12+k çıkmıştı :KK66:

buda ablamın bebişi. teyzelik görevi olarak bende onun için birşeyler yapayım dedim. resim belki yetersiz gelebilir ama sizce cinsiyeti nedir?

^.^

Eklentiler

• $fotoðraf.jpg
    $fotoðraf.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 178
Son düzenleme:
Arkadaşlar kayınpederim kaybettiğimizde 1 aylık hamileymişim şimdi 3 aylık hamileyim ve eşim dedesinin ismi olcak ille diye tutundu bende cengiz ismini hiç sevmiyorum hiç böyle hayal etmemiştim ben kesinlikle istemiyorum ama başada çıkamıyorum çok kötü çıkmazdayım sözümü dinlemiyor ikimiz ortak bir isim bulalım diyorum yanaşmıyor bile ben napcam yaavalla ağla ağla şişiyorum:KK43::KK43::KK43:

Arkadaşlar kayınpederim kaybettiğimizde 1 aylık hamileymişim şimdi 3 aylık hamileyim ve eşim dedesinin ismi olcak ille diye tutundu bende cengiz ismini hiç sevmiyorum hiç böyle hayal etmemiştim ben kesinlikle istemiyorum ama başada çıkamıyorum çok kötü çıkmazdayım sözümü dinlemiyor ikimiz ortak bir isim bulalım diyorum yanaşmıyor bile ben napcam yaavalla ağla ağla şişiyorum:KK43::KK43::KK43:

Canım öncelikle başınız sağolsun, hamileliğin de hayırlı olsun
Benim eşim doğacağı zaman da dedesi vefat etmiş ve tartışmasız dedesinin ismi koyulmuş, eşin ve ailesi için hassas bir dönem olduğu için ortayı bulabilirsiniz, mesela iki isim koymak gibi, diğeri de senin istediğin bir isim olur

kızlar buda benim bebişim.. orkidem sana mail atmıştım nub görünmüyor demiştin
bir kez daha bakarmısın canım şimdi görünecekmi bakalım :KK1:

$bebiş.jpg

X