dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Sanırım düzgün yükleyemedim ama anlaşılıyorsa benim görüntülere de bakın 12. Haftada çekildi:)

Eklentiler

• $image.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 164
  • $image.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 149
Konuya cevap ver diyorsun ya cevap yazdığın sayfanın altında eklenti ekle var oraya tıkla dosya ekle çıkıyor işte oaraya tıklayarak bilgisayarında ultrason fotosu varsa yükle. Ben ultrason görüntüsünün fotosunu çektim öyle yükledim tarayıcın varsa taratıp yüklersin

Telefonla da olur telefondan Çek fotosunu yükle. Tabi ben ıphone göre konuştum diğer telefonlarla olur mu bilmiyorum

4 sayfada olan ingender.com-a da yükledim dünkü fotoğrafı,bir de büyütdüm)İstersen yine bak,daha net görünüyor

Son düzenleme:
12 haftalik ultrason fotorafi orkidem bide benimkine bakarsan sevinirim:)

Eklentiler

• $DSC02967.JPG
    128,8 KB · Görüntüleme: 100
  • $DSC02968.JPG
    121,9 KB · Görüntüleme: 92
  • $DSC02969.JPG
    129,9 KB · Görüntüleme: 95
Sanırım düzgün yükleyemedim ama anlaşılıyorsa benim görüntülere de bakın 12. Haftada çekildi:)

canim duz yukleyemezmisin ama bebegin sanki erkekk :)) duz gorebilseydim yanilayorda olabilerem

Son düzenleme:
himmmm bak burda paralel gibi duruyor nubu

buarada dr un ismi dikkatimi cekti dr bayindir erkek bebek icin bayaa bi yardimci oluyormus yakin olsaydim kesin giderdimm :))

bu oğlumun resmi)geçen sene gitmişdik.Çok güzel 4d boyutlu ultrasonda bakdı ve söyledi.Bu sene de gittim ona,koca bi hastane açmış o.Ama bu sene çok zayıf bi ultrasonda bakdı ve ne fark eder dedi cinsiyet için.20 şubat gelirsin yine bakarız dedi.Ama kız gibi duruyor,ama yanıla bilirim dedi)

mhblar 114.sayfada yüklemiştim ama yorum yapılmayınca tekrar yükleyeyim dedim benim bebişimede yorum yapabilirmisiniz ...tesekkürler cevaplarsanız sevinirim

mhblar 114.sayfada yüklemiştim ama yorum yapılmayınca tekrar yükleyeyim dedim benim bebişimede yorum yapabilirmisiniz ...tesekkürler cevaplarsanız sevinirim

kac haftalik canim burda sanki 11 gibi bu haftalar cok yaniltici oluyor baska fotosu varsa koyarmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…