dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Şimdi biz 14 hafta 2 günlüyüz.Eşimle oturub baktık iyice.Belki ben yalnış görürüm diye söyledim o baksın)))beyaz bişey var yukarda.O mu çıkıntı acaba?
Evet cnm ayni seyi goruyoruz ilk sayfadakilerle kiyasla istersen

ben yurt disinda kaliyorum burdaki doktorlar 18
veya 19 haftalik olmadan hic birsey soylemiyorlar cinsiyet icin. gecen ay turkiyedeydim ordaki doktora gittim buresimleri cekmislerdi ve cinsiyet icinde iki doktora gittim orenmek icin birergun arayla gittim ilk gittigim doktor /90 kiz dedi ikinci gittigim doktorda erkek dedi oda emin deyildi bende ikisinede inanmadim nasil olurda birer gun arayla biri kiz biri erkek der diye .tabiki once saglikli olmasi onemli RABBIM hayirlisi versin . yinede merak ediyoruz cinsiyetini bebemin kiz erkek fark etmez benim icin yeterki saglikli olsun .ALLAH razi olsun orkdm a.e.o

Evet cnm ayni seyi goruyoruz ilk sayfadakilerle kiyasla istersen
ay ben ilk sayfaya bugün kaç kere bakktım bi bilsen)))dedim belki ben doğru goremiyorum..teşekkür ederim canım benim)!İstersen yarın senin için oglumun 11 - 12 haftalıkken ultrason fotoğrafları ekleyeyim,ben senin kadar iyi anlamıyorum bu işden.Hem sana belki gerek olur)çok teşekkür!

$Resim.JPG
Ama parlayan degil onun altinda daha kucuk bir cikinti var
parlayan kemigi olsa gerek

doğru mu işaretledim,bakarmısın canım?Yordum da seni bugün,kusura bakma canım)

Son düzenleme:
orkdm bide bu resimler var 12.13 haftalik burda kusura bakma zanada zahmet oluyo hakkini helal et orkdm.

Eklentiler

• $20130127_005949.jpg
    $20130127_005949.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 123
  • $20130127_010028.jpg
    $20130127_010028.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 117
orkdm bide bu resimler var 12.13 haftalik burda kusura bakma zanada zahmet oluyo hakkini helal et orkdm.
Ne demek canim yaa ne hakki varsa helal olsun
erkek gibi cnm ya
bende yurtdisindayim bilirim o meraki catlatirlar adami
Ikinci kizimda yorum istedimde cokmu onemli diye tersliyverdi ama nub tahmininden yola cikarak,anlamistim az cok yabanci sitedeki kadinlar %60 i kiz digerleri erkek dediydi :)))

9 subat bakalim ne der doktor,ama korkuyorum yanilir(bazen 21-28 haftaya kadar yanilma olaylarini duydukca bende de bi korku gibi bisey oluyo(
Evet cnm hele su siralar cok sik duyar oldum kiz diyolar erkek cikiyor
esin erkek istiyor galiba :)) ama her ikiside varmis rabbim omur versin benim bu erkek olsaydi ucuncuyu surpriz yumurta yapcaktim
ogrenmiycektim doguma dek
simdi buda kiz olunca ki elhamdullillah

Ucuncuye catlarimm :)))

Valla cnm senin bebek kiz cikarsa bayaa sasiririm ikinci resme dikkatle bak resmen yukari bakiyor cikinti
ki 12 haftalik galiba orada yinede resimdir dr larimiz daha iyi bilir elbet
ama hislerinde erkek diyomus tahminler kacinci haftada yapildi
ama anne hisseder ben iki kizimida kesinn hisseetiim :)))

evet,tam 12 haftaydi)

Evet cnm hele su siralar cok sik duyar oldum kiz diyolar erkek cikiyor
esin erkek istiyor galiba :)) ama her ikiside varmis rabbim omur versin benim bu erkek olsaydi ucuncuyu surpriz yumurta yapcaktim
ogrenmiycektim doguma dek
simdi buda kiz olunca ki elhamdullillah

Ucuncuye catlarimm :)))
esim tam tersi,kiziyor bana ben cinsiyet konusunu yapinca.bana dusunme,cok kafana takiyorsun diyor.Ben baska doktora gidelim diyordum,o yuzden.Ama ben bekleyemrm sonuna kadar)cok merak edenim,catlarim,durmam)

Son düzenleme:
merak iste bende suan esimle oturmusuz cvp bekliyoz orkdm den RABBIM herkesin gonlundekini versin insallah.

evet burdaki dr.catlatir insani. ALLAH razi olsun canim haftaya carsamba gunu konturolum var orenirsem yazarim size hemen tabi bebisim kendini gosterirse .insallah RABBIM sanada hayirli saglikli bir erkek evladi nasip eder canim kizlarinada saglik sihat ve hayirli evat etsin.

cikinti var canim var da paralel yani kizz ama 11. hafta en yaniltan hafta 13 ve 12 varsa onlari koy

tşk ederim. çıkıntı konusunda uzmanlaşmışsın valla :) ben hiçbişey göremiyorum bakınca. dr'umuz aylık kontrole çağırıyor. 15 şubat gibi gidicez. 15-16 haftalık olucaz. belli olursa hemen yazıcam.

merhaba benım ultrason sonucuda burada bakabılırmısınız acaba ...13+ lardaykenkı ultrason...

Eklentiler

• $20130127_201510_5.jpg
    $20130127_201510_5.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 136
  • $20130127_201617_7.jpg
    $20130127_201617_7.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 122
Canim zaten kiz ilerleyen haftalarda illaki kayboluyoo erkekse buyuyo pipi oluyo kizinki ice giriyo
bazen nub kayip oluyo ya bacak boyuyla o aradankalip saklaniyo yada pozisyon sekli gizliyo
resim ne kadar netse okadar guzel tahminler yapiliyo
ben yabanci sitelerde takip ediyorum hep super tahminler oluyor
tabii yanilanda var ozellikle 11. Hafta cok yaniliyo kiz denilip erkek cikan cok oluyo ama erkek dedikleri hic kiza donmedi :)))

arkadaşım aydınlatma konusunda süpersin....çok teşekkür ederim.vallahi bu topikte hakkın büyük.kimseyi yanıltsız bırakmadın.sağol canım.

X