dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

nubtheory.jpg
resimler bu sekilde olmali kizlar soldaki erkek sagdaki kiz

çok çok teşekkür ederim canım, bir erkek bir kız yine değişmesinde rahat rahat tadını çıkartalım sıpanın:KK9:

Cnm bu nuba gore degismez kizin yolda insAllah
Arkadaslar bize bu tur resimler lazim ekte de gordunuz resimler
Net ve bebegin yatay olmadi lazim

2007 mi diyooo
birinci fotoo yanilmiyorsamm erkekk daha net ve yakindan cekermisin eger o ustteki cikintinin altinda bi cikinti yoksa kesin erkekk

inşlh öledir bi kıızm var dünya tatlısı bi erkek kardeşi olmasını çok istiyor tabi bende rabbim inşaah sağlıklı hayırı bi erkke çocuğu nasip eder inalah herkezede banada.....

doktor kesin şu demeden inanamicam galiba ben kızım olacağına, internetten araştırdım nubu benimki gibi olup erkek doğanlar var :KK53: Kontrole de daha 4 hafta var :KK43: oof of, çatlarım kesin

$usg.jpg Bu benim bebişim

$usg2.png
$untitled.jpg Bunlarda internetten bulduğum kız olması beklenirken erkek doğan bebeklerin usgleri :KK53:

Son düzenleme:
doktor kesin şu demeden inanamicam galiba ben kızım olacağına, internetten araştırdım nubu benimki gibi olup erkek doğanlar var :KK53: Kontrole de daha 4 hafta var :KK43: oof of, çatlarım kesin

Eki Görüntüle 558234 Bu benim bebişim

Eki Görüntüle 558235
Eki Görüntüle 558237 Bunlarda internetten bulduğum kız olması beklenirken erkek doğan bebeklerin usgleri :KK53:

slm caım kaç haftalıksın sendemi oğan olmasını istiyosun rabbim inşalah kabinden geçeni nasip eder inşalah banada kız dedi doktor ikinci çocuğum ilki kız bunu erkek olmasını çok istiyorum ama benım bebğim bacakları kapaı göstermıyo sanki kız dedi emin olamadı bende resmini koyduğumda kızlar erkek yorumunu yapdı inşalah sanaa banada sağlıklı hayırı bir oğlan nasip eder rabbim....

Eki Görüntüle 558234 Bu benim bebişim 12+0

Eki Görüntüle 558235 11+3
Eki Görüntüle 558237 12+3

Bunlarda internetten bulduğum kız olması beklenirken erkek doğan bebeklerin usgleri :KK53:

Tekrar bulmam zor oldu ama haftalarını da ekledim :) Bu yöntem %90 doğru çıkıyor evet ama ya %10 luk dilimdeysem diye tırsıyorum ne yalan söyliyim

slm caım kaç haftalıksın sendemi oğan olmasını istiyosun rabbim inşalah kabinden geçeni nasip eder inşalah banada kız dedi doktor ikinci çocuğum ilki kız bunu erkek olmasını çok istiyorum ama benım bebğim bacakları kapaı göstermıyo sanki kız dedi emin olamadı bende resmini koyduğumda kızlar erkek yorumunu yapdı inşalah sanaa banada sağlıklı hayırı bir oğlan nasip eder rabbim....

Ben 13. haftanın içindeyim canım, bir oğlum var o yüzden illa erkek olsun gibi bi düşüncem yok. Kız da olsa erkek de olsa sağlıklı olduktan sonra farketmez benim için. Ben sadece oğlumda da aynı şeyi yaşadığım için bu da kız denip erkek çıkar mı diye düşünmeden edemiyorum :)

Son düzenleme:
ORKİDEM senden cevap istiyorum ben 1 ayda çatlarım meraktan bi çıkıntı var ama sanki parelel siz ne diyosunuz kızlar ???

$DSC00143.jpg

arkadaşlar lütfen bana nasıl foto yükleyebilceğimi söylermisiniz,bugün aldık usg görüntüsünü,sizin de fikrinizi almak istiyorum,çok tşk şimdiden

konuya cevap ver yazısına tıkladınktan sonra açılan pencerede ikonlar var 3 sıra halinde orta sıranın sağdan 5. ikonuna (çerçevede resim şeklinde, üzerine gelince insert image yazıyor) tıkla. Açılan pencerede sağ altta temel yükleyici yazıyor, ona tıkla. Açılan yeni pencereden Gözatı tıkla ve bilgisayarında nerde kayıtlıysa resim, o klasörü bularak resmi seç, sonra eklentiyi yükleye ba. Umarım çok karışık anlatmamışımdır. Resmin boyutu çok büyükse yükleme hatası veriyor. Öyle bir durumda resmi paintte açıp yeniden boyutlandırarak boyutunu küçültüp tekrar deneyebilirsin :)

................................

Son düzenleme:
...............................

Son düzenleme:
Tekrar bulmam zor oldu ama haftalarını da ekledim :) Bu yöntem %90 doğru çıkıyor evet ama ya %10 luk dilimdeysem diye tırsıyorum ne yalan söyliyim

Ben 13. haftanın içindeyim canım, bir oğlum var o yüzden illa erkek olsun gibi bi düşüncem yok. Kız da olsa erkek de olsa sağlıklı olduktan sonra farketmez benim için. Ben sadece oğlumda da aynı şeyi yaşadığım için bu da kız denip erkek çıkar mı diye düşünmeden edemiyorum :)

canım oğlundada kızmı denimişdi erkek oldu benimde bir kıızm var ve banada doktorar kız dedi ama alah biliyo çok üzüldüm oğlum olmasını çok istedim ben 16 haftalık oldum heralde bu satden sonrada daha değişmez cinnsiyeti burada bazı konuşduğum arkadaşlar bana 5 .ayına kadar kız deyip erkke olduklarını söyledı acaba bende bi ümit olurmu dıyorum ama işte rabim nasip eder inşalah....

Kizlar bana bidaha yorum yapin artik 24 bitti 25. Haftanin icindeyiz ve daha belli degil cinsiyet cok merak ediyorum artik buraya ekledim bi kiz bi erkek dedi orkdm o da emin olamadi sanirim bir de baska arkadaslardan yorum alabilirmiyim lutfennnn

Eklentiler

• $2012-08-24 18.44.27.jpg
    $2012-08-24 18.44.27.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 246
  • $2012-08-24 18.43.46.jpg
    $2012-08-24 18.43.46.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 238
X