dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

$DSCF3932.jpg
yükledim mi acaba,eğer yükleyebildiysem bi bakabilirmisniz arkdaslar

hamile kalınan günün de çocuğun cinsiyetine etkisi var.büyük bir olasılıkla doğru da çıkıyor. adet tarijhinize yakın bir zaman da(10 gün) hamile kalırsanız cinsiyeti erkek.,adet tarihinden 10 gün sonra hamile kalırsanız cinsiyeti kız oluyor.

ultrason görüntülerinde cinsiyeti erkek olunca erkenden yani 3,5 aylıkken belli oluyor. ama cinsdiyeti 5.aya kadar belli olmayınca büyük olasılıkla cinsiyeti kız oluyor.

teşekkür ederim yorumlarınız için,dr.3 aralıkt gel 2li testleri yplım dedi,0 aman 2.haftada olcak,,belki belli olur o tarihte,Allah herkesin gönlündekini hyırlısıyla kucğına almayı nasip etsin.amin.

teşekkür ederim yorumlarınız için,dr.3 aralıkt gel 2li testleri yplım dedi,0 aman 2.haftada olcak,,belki belli olur o tarihte,Allah herkesin gönlündekini hyırlısıyla kucğına almayı nasip etsin.amin.

13 aralık ve 12.hafta olacak sırayla,bu klavye beni sinir ediyor:KK52: :KK47:

orkdcm doğumuna çok az kalmış bir avazda inşallah.

geçen hafta 11+0 yüklemiştim görüntülerimizi doktorumuz erkeğe benzettim demişti nuba görede öyleydi, bu hafta farklı bir doktortaydık
12+0 daki görüntümüz bu hanımlar bu doktorumuzda kız dedi, var mı bizim gibi olan değişir yine diye korkuyorum:KK1:

cok klasik kiz nubu:)

Eki Görüntüle 557405

Eki Görüntüle 557422 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bu da bizim 12+0 daki usg resmimiz. Doktorumuz kız dedi, çıkıntıdan da belli gibi aslında ama benim merak ettiğim şu sonradan erkeğe dönenlerde de nub böyle mi yoksa daha mı farklı ?? Bu arada bir oğlum var :)) Bir de doktorum oğlumda da 12. haftada kıza benziyo demişti, o yüzden halaaa acaba diyorum :KK1:
bu da klasik kiz:) erkek olsaydi aci vermeye baslamis olmaliydi 13 haftada bakmissiniz degiscegini sanmiyorum:)
merhaba :) bir fikir de ben rica etsem? :)
söylemedi dr. daha erken dedi ama sanki biliyor da söylemiyor gibiydi :)

Eki Görüntüle 557709
sizing de kiz gb:)

Birde bu fotoğrafımız var ama burda da belli değil sanırım.:KK17:

Canım günaydın benimki belli mi bakar mısın benim kuzuma da bi teyzesi:)Eki Görüntüle 557848 Eki Görüntüle 557850

emin olamadim

kizlar alintilari iyi yapamamisim ama ilginc sekilde hepinizinki kiz nubu gb:)

ingilizce bilenler www.in-gender.com adresine ejklesin resimleri orda teknisyenler bakip soyluyor:) tokayay sadece seninkisi kizdan erkege donebilcek bir nub. kacinci haftada baktirdin? 13.hafta icinde en kesin sonuc veriyorlar, erkek nublari 12.hafda sonunda oldukca aci vermis oluyor. onceden bakilabilenler degisebilir, ozelikle kiz denenler erkek cikabilir. ama yukardaki ilk iki arkadasinki cok klasik kiz nubu. Allah herkesin gonlundekini nasip etsin. bizim yorumlarimizi da aslinda cok ciddiye almamak lazim. ama bu ing sitesinde yuzde 95 biliyorlar desem:))

Son düzenleme:
ikinizin resminde de bir sey belli degil. Yukarda cok klasik kiz nubu dedigim arkadaslarin resimlerine bakarsaniz net ne gormemiz gerektigi anlasilir.

özlemcim çok sağol canım ben de tam olarak anlamadım net değil yani ama dr kıza benzetti kesin demedi ama yarından sonra öğreniriz inş kesin olsa sölerdi heralde dimi?

özlemcim çok sağol canım ben de tam olarak anlamadım net değil yani ama dr kıza benzetti kesin demedi ama yarından sonra öğreniriz inş kesin olsa sölerdi heralde dimi?

kızlar bnmde erkek gibi dedi ama cumaya kesin sölücem dedi. 11 haftalık 4 günlügüz .degişir mi ki.:KK49:

kızlar bnmde erkek gibi dedi ama cumaya kesin sölücem dedi. 11 haftalık 4 günlügüz .degişir mi ki.:KK49:

canım erkekte pek değişme olmuyo diye biliyorum ben ama allah bilir tabi daha çok 12.haftalarda kız denilenlerde değişiklik oluyomuş galiba nedenini bilmiyorum ama

$Document_1.jpg

merhabaaa arkadaşlaarr... bebeğimin 8+0 haftalıkken olan görüntüsü... yan koymamın sebebi bebeğin yatış pozisyonunda rahat görebilmeniz için... ben nub teorisine göre bi cinsiyet tahmininde bulundum ama sizlerinde fikrini almak istiyorum.. nub görüntüsü belli olduğu için bu haftada koydum... sağ tarafta dikkatlice bakınca görebilirsiniz sanırım...

Eki Görüntüle 561622

merhabaaa arkadaşlaarr... bebeğimin 8+0 haftalıkken olan görüntüsü... yan koymamın sebebi bebeğin yatış pozisyonunda rahat görebilmeniz için... ben nub teorisine göre bi cinsiyet tahmininde bulundum ama sizlerinde fikrini almak istiyorum.. nub görüntüsü belli olduğu için bu haftada koydum... sağ tarafta dikkatlice bakınca görebilirsiniz sanırım...

Ggobek kordonun altinda erkek olabilir tabi henuz erken
Tahmin icin

X