dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Yok karasım benim değil yeğenimin. çok merak ediyorlardı, dedim buraya da bi danışayım Bize de sıra gelir inşaallah en hayırlı zamanda sen nasılsın görüşmeyeli? Nasıl gidiyor bebikli hayat
Hahahah hadi yaa, Allah söyletti belki de, oğluştan sonra bi de kızı tattırır inşallah sağlıkla bebişle hayat çok eğlenceli, macera dolu çok yorucu ama bi gülüşü ömre bedel. Her gün değişik bi huyla uyanıyor, bunaralar çığlık atmayı öğrendi Hamza nasıl, yürüyor mu, dillendi mi iyice. Öpüyorum mucize süpriz bebeğimi kocaman

Hayırlısı canım bi süpriz daha olursa hiç de hayır demem senin inci tanen de süpriz oldu maşallah bebekli hayat dediğin gibi çok yoğun ve yorucu ama nasıl oluyorsa insanı yıpratan bi yorgunluk değil iyi şükür yürümeye başladı hamzacım. Daha doğru düzgün yurüyemeden kaçmaya başladı desem daha doğru olur görmen lazım inanılmaz hareketli. Şu sıra hayvan sesleri çıkarmayla meşgul. Bir iki kelime çat pat başladi canim. Senin cimcime ne alemde? Beslenmesi nasıl oldu?

Merhaba Nub için erken ama ramziye tahminde bulunur musunuz 6 haftalık karından

Eklentiler

• D0A50BFC-0F1A-4FD2-B017-D0C6DAE3F7C2.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 51
Canım benim ikisinide bildin buda arkadaşımın bunada bakarmisin

Eklentiler

• IMG_20221020_133718.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 68
12 haftalık tahminde bulunabilir misiniz

Eklentiler

• Screenshot_20221014-204033.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 56

Eklentiler

• 634A7C42-00E8-41BA-B682-3A4C637C7EC2.jpeg
    121,1 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…