dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

“Açısından emin olamadım kız gibi ama erkeğe de benziyor %65 erkek olabilir ama net değil” doktorumun kurduğu cümle😊
Bundan bahsetmiyorum. Bir sonrakinde kesin konuşacağı sözlerden bahsediyorum. 😉

Screenshot_20210216-162123.png

13+6 doktor bağdaş kurmuş dedi tahminde bulunmadı sizce kız mı erkek mi

Testisimi 🙈 ilerleyen haftada oluşur 16-18 de 🙈
Genital organlar 14. haftadan sonra tamamlanmaya başlıyor. Öyleki nadiren de olsa 11. haftada bile cinsiyet görenler var. Kesin terimler kullanıp durmayın. Kız bebeğe oğlan, oğlan bebeğe kız diyorsunuz gibime geliyor sanki...

Genital organlar 14. haftadan sonra tamamlanmaya başlıyor. Öyleki nadiren de olsa 11. haftada bile cinsiyet görenler var. Kesin terimler kullanıp durmayın. Kız bebeğe oğlan, oğlan bebeğe kız diyorsunuz gibime geliyor sanki...
Evet nubu 14+ biter organı oluşur testis ise o haftalar da oluşmaz onu açıklıyorum ben öyle bir şeyde bulunmuyorum kız ise kız erkek ise erkek anketim var %80 doğru 🤗 kimseye kinim yok . rabbim kimin gönlünde ne varsa onu nasip etsin inşallah 🤲 kesin terim de kullanmıyorum kız gibi yada erkek gibi derim ☺️ sizin gibi erkek gör bak demedim yada kız gör bak demedim kimseye 🤗

Son düzenleme:
Birde bu alıntı arkadaşa yazmıştım @glerkngler testis gördüm yazmış 🙈 ona cevap yazdım 🤗

X