dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Çizdim üstte USG bakınız sizede paylaşayım erkek gibi pipi görünüyor Eki Görüntüle 2713421
Boy erkek gril kız ama o dil farklı geldi bana
kusura bakmayın ingilizce makale yazıyorum her gün ve bazen bu şekilde konuşabiliyor ya da yazabiliyorum. Bende 14 haftama girdiğime göre demek nub teorisinden direk cinsiyet belirleme haftasına geçtim. Kızım olmasını çok istiyorum ama oğlum olursa da üzülecek değilim. Rabbim sağlıklı verdikten sonra torunlarımda kızları tattırır inş der geçerim

Yok size değil o çizdigim USG başka birine ait

13+0 haftalık olduk bize de lütfen yorum yaparmısınız

Eklentiler

• 20201102_122704.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 70
  • 20201102_122652.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 64
O kordon olabilir çizdim diklik var gibi digerler neydi gönlünüz kizmi istiyor rabbim sağlıkla nasip etsin
Sağol Canim Allah razi olsun
Ben de ikisi de var çok şükür 1 kızım 2 oğlum var ellerinden öpsünler teyzesi . Rabbim isteyen herkese gönlündekini nasip etsin inşallah. Bizimki meraktan ibaret yorumun için çok teşekkür ederim. Eğer belli olursa yazarım 4 hafta sonra cinsiyet için randevumuz var allahın izniyle inşallah
Son olarak şansını erkekten mi kullanıyorsun canım?

Yani öyle görünüyor emin olamadım erkek gibi sanki diyorum rabbim sağlık versin kızına kız kardeş nasip olur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…