dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Merhabalar, 12+4..yorumlayabilir misiniz?

Eklentiler

• 20201022_181417.jpg
    20201022_181417.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 54
Merhaba bende yazmistim bundan 5 hafta önce 13 haftalikti ozmn siz kiz gibi demistiniz ama dün kontrolüm vardi doktor erkek dedi :) haber vercegimi söylemistim o zmn cok erkendi tabi yanilmis olmaniz normal öpüyorum sizi Ve sanki ne kadar gec bilirsek o kadar garantili doktorlar bile yanilabiliyor erken söyledikleri zaman ♥️♥️♥️

Slm kizlar benim bebegimide yorumlarmisiniz cok heycanliyim❤️ Tsk ederim😘

Eklentiler

• AEBBD4B0-C497-4F27-B53B-C83C4EE59EA8.jpeg
    AEBBD4B0-C497-4F27-B53B-C83C4EE59EA8.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 42
Net değil USG canım onlar paralı bakıyor işte 🤗☺️
Merhaba 🤗 Alıntı yaptığım mesajınızla hiç alakası yok ama size söylemek istedim.. Bana yaptığınız tahmin doğru çıktı 🥰🥰 Üstelik doktorumun bana erkek bebek olduğunu söylediğim halde siz kız dediniz.. Benim de kalbim hep kızdan yanaydı çok istiyordum ve anlamsız bir şekilde sizle konuştuktan sonra kız gibi hissetmeye başladım.. Hatta eşime de söyledim bir kaç USG foto attım böyle böyle tahmin eden biri kız dedi demiştim ama eşim saçmalama doktor gördü sana erkek dedi hala umut ediyorsun ondan böyle yapıyorsun bebeği de gücendireceksin hep kız istiyordun zaten diyerek kızıyordu bana 😂 Amaaaa bir gün kontrole bir gittik ki kızım pıtı pıtı oynarken doktor kızınız olacak demesin mi🥰🥰🥰 Neyse çok uzattım teşekkür etmek istedim benimle ilgilenip tahmin yaptığınız için 🤗

Merhaba 🤗 Alıntı yaptığım mesajınızla hiç alakası yok ama size söylemek istedim.. Bana yaptığınız tahmin doğru çıktı 🥰🥰 Üstelik doktorumun bana erkek bebek olduğunu söylediğim halde siz kız dediniz.. Benim de kalbim hep kızdan yanaydı çok istiyordum ve anlamsız bir şekilde sizle konuştuktan sonra kız gibi hissetmeye başladım.. Hatta eşime de söyledim bir kaç USG foto attım böyle böyle tahmin eden biri kız dedi demiştim ama eşim saçmalama doktor gördü sana erkek dedi hala umut ediyorsun ondan böyle yapıyorsun bebeği de gücendireceksin hep kız istiyordun zaten diyerek kızıyordu bana 😂 Amaaaa bir gün kontrole bir gittik ki kızım pıtı pıtı oynarken doktor kızınız olacak demesin mi🥰🥰🥰 Neyse çok uzattım teşekkür etmek istedim benimle ilgilenip tahmin yaptığınız için 🤗
Yaaa süper haber peki kaç haftalikta söyledi erkek ve şimdi kız oldugunu sağlıkla gelsin prenses 💓💓😍🥰@mely15

Yaaa gerçekten miiiiii... Ama doktor bana erkek dedi hatta pipisini bile gösterdi.. Bende hep kızım olsun istiyorum acaba kız mı ki yaaa... Şuan 14 haftalığım doktor tam 12 haftalıkken dedi erkek diye...
Evet buldum 🙈 sağlıkla gelsin prenses 😍

Ben kız istediğim için doktora emin misiniz belki değişecek ne belli dedim doktor bana güldü evet yanılma payı olabilir 15 16. Haftalar arası en net denilir ama ben sana yine erkek diyeceğim dedi yaaa.. Ama çok acayip istedim ki kızım olsun.. O yüzden belki sizden kız çıkar diye sormak istedim. Teşekkür ederim bakalım ne çıkacak
🥰😍

Benimkinede bakarmisiniz rica etsem☺️

Eklentiler

• 243233EF-B319-4327-85D0-5189AFED1234.jpeg
    243233EF-B319-4327-85D0-5189AFED1234.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 83
Çok teşekkür ederim.. Evet baya oldu biz bu konuşmayı yapalı bulmuşsunuz 🤗 Biz şuan 23 haftalık olduk..Dün gece Sizin konu başlığını görünce yazmak istedim..
Çok teşekkür ederim canım 😍 sağlıkla gelsin prenses

X