dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

ya kizlar bu kac haftalik haliydi hatirlamiyorum ama bellimi cinsiyeti ??

sanki ben benzetiyorum ama sartlandirdim belki erkek demisti cunku ilkten dr
bi bakip fikrinizi soyleseniz,
onumuzdeki ay basi kesinlesir insallah

12 haftalık resimleri daha bugün çekildi slında doktor bir tahminde buundu ben seninde fikrini çok merak ettim cevabını bekliyorum...

erkek bebegin canim bariz bellii oglun geliyo :)) ilk mi

Eki Görüntüle 489201 Eki Görüntüle 489202 Eki Görüntüle 489203 12 haftalık resimleri daha bugün çekildi slında doktor bir tahminde buundu ben seninde fikrini çok merak ettim cevabını bekliyorum...

canim nub gozukmuyo bacaklarinin icinde kalmis olabilir bu sekilde bende erkek diyorumm kiz cikintisi bacak arasindan cikiyo paralel oldugu icin

gercekten mi?? bir kizim var 3,5 yasinda
bunuda ilkten dr oglan dedi baska drda oglan dedi simdi ydisindayim burdakide kiz diye tutturdu bende
sasirdim. eylulde tekrar kontrolum var ama cok merak ediyorum
yanildigin oldumu canim ya? Allah saglikli hayirli gununde dogan evlat nasip etsin ama merakta insani catlatiyor :))

ahh canim benim insallah erkektir
ama kimi bebekler coook yaniltiyoo
iki dr unda erkek demis ki benim gordugume gore demisler yani cikintisi dikey olanlar erkek oluyor
ama suanki dr kesinmi dedi kac haftaliktin
yanilmayan bi rabbimdir elbette yanilabilirim baksana dr larin bile erkek demis insallah erkektir

canim nub gozukmuyo bacaklarinin icinde kalmis olabilir bu sekilde bende erkek diyorumm kiz cikintisi bacak arasindan cikiyo paralel oldugu icin
canım bugün doktora cinsiyetinin 12 haftalıkken görünüp görünmüyceni sordum oda söylemek doğru değil bukadarlıkken söylenmez dedi ama bir kızım var eşimde erkek çok istiyor dedimde müjdemi isterim erkeğe benziyo dedi :)) herşeyin hayırlısı erkek çocuğunda hayırlısı inşallah versin bize RABBİM, baktığın için de teşekürler

canim ilk 14 haftaliktim erkege benziyor dedi dr
17. haftamda baska dr pipisini gordum kesin erkek dedi
19. haftamda burdaki dr kiz dedi ama dedim erkek dediler kiza benziyor dedi
yani belki biz nasil olur falan deyince kesin demedi onumuzdeki ay bakalim dedi
ne biliyim canim gidince tekrar sana sonucu yazarim
Allah saglikli hayirli evlat nasip etsin hepimize.

Slm kizlar Bende resim yuklemeye calisiyoorum ama olmuyor.
iPhone den nasil yukleniyor bilen varsa yazsin lutfen

ben geçen hafta bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye dr gitimde erkek demişti 12 haftalık erkeğe benziyo demişti bu hafta başka dr gittim kıza benzetti ne kadar benzetiyorsun dediğimde yüzde atmış dedi şimdi kafam çok karıştı diğeride müjdemi isterim erkeğe benziyor dedi şimdi kim yanılıyor son gittiğim dr çok gençti de acaba diyorum lütfen orkidem sende bir zahmet bakıversen bu son ultrason görüntüsü geçen haftakinide sana gösterdiğimde sende erkekten yana kulanmıştın üsteki geçen hafta dr erkeğe benzetiği alttaki iki tane son ultrason resimleri cinsiyetini bir bunada bakarmısın [ATTACH=CON

orkidemm erkek demiştin kesinlikle dün erkek olduğunu öğrendik 15+3 te... bu nub teorisi doğru sanırım... :)))

evet haklısın çok küçükken güvenmemek lazım ama erkek kendini hemen belli ediyor kızsa 20li haftalarda genellikle ilk gitiğim doktor bacakları açık müjdemi iserim dedi cidden bacakları açıktı ben anlamasamda dr öle söledi ikincisiyse hiç anlamadım kahve falı gibi bu dedi 3 hafta sonra gel kesin diyebilirm ancak d:edi bu arada arkadaşlar resimlerden bişey anlayan oldumu ben hiç anlamadım bu sefer ultrasondanmı ne anlaşılması dahada güçtü ve lütfen bir bakarmısınz orkidm resimlerine

bende burdaki ultrason görüntülerine bakarak kendi bebeğimin cinsiyetinin kız olacağına karar vermiştim. dün öğrendim kızım olacak :)

merhaba kızlar bende baktım okudum benim çok yeni biliyorum ama işte ilk önce sağlıklı olması önemli ama işte insanoğlu meraktan duramıyor çok merak ediyorum acaba ne dir cinsiyeti diye bende koyucam resimler ama biraz daha zaman geçsin inş ozaman şuanda çok küçük :) herkese hayırlı evlatlar diliyorum inş sağlıklı bir şekilde kucaklarınıza alırsınız kızlar

canim nub gozukmuyo bacaklarinin icinde kalmis olabilir bu sekilde bende erkek diyorumm kiz cikintisi bacak arasindan cikiyo paralel oldugu icin[/QUOTE]
orkdm hala cevap yazmadın merakla cevabını bekliyorum ikinci koyduğum resimlere baksan bu doktorda kıza benzetmişti ben de çok erkek evlat istiyorum ALLAH c.c herkesin gönlüne göre versin sağlıkla ne diyeceni merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…