dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Yavuz o kimin bebegi kizzz
Oglun olcakta sakliyonmu yoksa:))
Banada erkek gibi geldi gibi diyorum kordonoda benzettim
Goruntu yarim kesilmis bide pipi gibi gorunen ince normalde qlti yayvan ustu sivri oluyo
Alttan bakildiginde malum testis ve pipi :))

resmlerde nub cıkıntısı gozukmuyo sadece bebegin tam goruntusu olanda bi çıkıntı var gibi ama cok uzak nette degil ama bana kız gibi geldi tabi bu işin tecrubelisi orkdm
Katiliyorum sana canim
Aynen bende senin gibi dusundum omkucukte arada klitoris cikintisi var sanki

hanımlar merhaba,
ay bu topik çok heyecanlı ve keyifliymiş daha yeni buldum :)

rabbim evlatlarımızı hayırlı etsin inş.tabi annelerin babaların gönlünde hep bi tercih oluyor ama hayırsız olduktan,o evlat bize ızdırap olduktan sonra bi önemi olmuyor.rabbim evlatlarımızı hayırlı mubarek kılsın inş.:)

tabi bi tane olan ikincisi değişik olsun istiyor :) bizim daha ilk ondan hangisi olsa havada kapılcak nasipse çünkü bu 6. gebeliğim.diğerlerini hep kaybetmiştim.ne olursa olsun ümidinizi kaybetmeyin :)

evet bugün benimde dr randevum var bakalım ne resimle geleceğiz .gerçi sata göre 11+2 bugun.ama eimde 3 ayrı haftalarda ki görüntülerim hep sat haftasından 5-6 gün geri.sanırım geç döllenme vs.

dualarınızı eksik etmeyin inş.sağlıkla gelsin meleklerimiz.bende bugun yarın görüntüleri atar sorarım inş sizlere :)

kızlar bu da benim 11 haftalık bebişim, ben cinsiyetini cıkaramadım bide siz baksanız:) doktor da bişey demedi

resmlerde nub cıkıntısı gozukmuyo sadece bebegin tam goruntusu olanda bi çıkıntı var gibi ama cok uzak nette degil ama bana kız gibi geldi tabi bu işin tecrubelisi orkdm

açıkçası bana da kız gibi geldi çıkıntı ortası boş sanki:) hadi hayırlısı bakalım.

sizce kızmı erkek mi yorum istiyorummmmm

canım senin kuzucuğunda kız gibi geldi ama :) hayırlısı olsun inş.

kesin sonuçlarınız çıkınca haberdar edin olurmu:)

ORKDM yazdıklarınızı okuyunca ben de bebeğimin geçen hafta çekilen ultrason görüntüsüne baktım.
Doktor ''henüz kesin değil ama kıza benziyor'' demişti.Şimdi bakınca gördüm ki;paralel duruyor.

Bu durumda kız olcak gibi görünüyor.

Kesinleşince yazarım.

Bu ilginç konu için teşekkürler.

evet orada tam 12 haftalık :) ben anlayamadım 3 tane çıkıntı görüyorum orda :) inş dediğin gibi olur. evet bide poz vermiş valla :)

evet orada tam 12 haftalık :) ben anlayamadım 3 tane çıkıntı görüyorum orda :) inş dediğin gibi olur. evet bide poz vermiş valla :)

Evet canım çıkıntılardan biri bacak,diğer ikisinde ben de tereddüt ettim ama benim gördüğüm kordon değilse erkek gibi=)

Evet canım çıkıntılardan biri bacak,diğer ikisinde ben de tereddüt ettim ama benim gördüğüm kordon değilse erkek gibi=)

Umarım öyledir canım pazartesi günü kontrolüm var o zamanki görüntüsünü de eklerim inşallah daha kesin bişiley gösterir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…