dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

oglusun geliyorr canimm saglikla gelsinn

tesekkurler canim benimde cinsiyet merakim yuzumden bak neler buldumm
daha neler vardaa bende tutmadi umudum kalmadii
rabbim ucuncuye nasip eyler insallahh

buyuk olasilikla dr unuz hem kiz hem erkek demis olmali
peki kacinci haftalarda tahminde bulundu farkli dr larmiydii
bebegin erkek canim
ne zaman erkek dedi banada kiz dediler acaba degisirmi diyorum

tesekkurler canim benimde cinsiyet merakim yuzumden bak neler buldumm
daha neler vardaa bende tutmadi umudum kalmadii
rabbim ucuncuye nasip eyler insallahh

cnm karısmak gıbı olmasın ama bu erkek sevdanı bence bıraz bastır ALLAHIN gucune gıder ALLAH saglıklı uslu hayırlı olanı versın dusunsene bır erkek cocugun oldu sırf cevredekılerden etkılendıgın ıcın oglan cocuklarına bukadar meraklı oldugunu dusunuyorum cevrendekıler oglu olcakmıs derler sende rahatlarsın belkı ama hayırsız evlat olursa cevrendekıler neler der tahmın bıle edemezsın ALLAHtan hayırlısını dıle sayet erkek cocuk ıstıyorsan onunda hayırlıysa olmasını dıle ALLAH ınsallah ısteyen herkese basta sana hayırlı bır erkek cocuk nasıp etsın ama hayırlıysa etsın

hep dualarim senin dedigin gibiydi canim hayirlisindan dedim hep ama olmadi demek hayirlisi boyleymis
zaten ucuncuyu kolay kolay yaparmiyim ya oda belli degil
sanirim zorr
her ne kadar gel gitlerim olsada
cevre dedigin kocamin ailesi yoksa cevreyi kim takar
her dk ka her firsati geldiginde bi laf sokmalari olacak bunada sabir gerekecek canim
dedigin gibi insallahh kizlarim onlari utandirirr

inşallah canım utandırır kızların onları ama ınan bana takma rahatlatmak ıcın demıyorum ama kız cocugu herzamn daha vefalı erkek cocukları hapsı ıcın gecerlı koyunlarına karılarını alınca anenın pek önemı kalmıyor kız ıcın oyle degıl hem bızımkıler derkı bereketlı kadının cocu kız olurmus gercekten dıkkat ettım ılk cocugu özelıkle kız olanlar hem bereketlı hem yeteneklı oluyor erkkek cocuk bekleyenler kızmasın ama..

buyuk olasilikla dr unuz hem kiz hem erkek demis olmali
peki kacinci haftalarda tahminde bulundu farkli dr larmiydii
bebegin erkek canim
ne zaman erkek dedi banada kiz dediler acaba degisirmi diyorum

Yorumlarınız için teşekkürler.
ORKDM 11.haftada kız gibi ama daha erken dedi doktorum,14.haftamızda vajinal kaşıntı nedeniyle kendi doktorum tatilde olduğundan başka bir doktora gittim,erkek dedi.Kendi doktoruma da en son 21.haftamda gittim ve erkek olduğu kesinleşti.İkinci oğlum geliyor yani,Yüce Mevlamın gücüne gitmesin ama o kadar çok kız olmasını isterdim ki bu bebişimin elimde değil işte sana benzer duygular içerisindeyim bende,o yüzden birde sana göstereyim uzmanlığından faydalanayım dedim ama nafile :))).Oğluşuma arkadaş olsun minik meleğim de sağlıkla gelsin inşallah diyorum artık :)

Senin de hakkında hayırlısı ne ise o olsun inşallah.Sen içinde minicik bir melek taşırken seni üzenlerin de vardır elbet benzer duygulara gark olacakları günler,takma hiç kimseyi .Sevgilerimle :)

Guzel dileklerin icin tesekkurler canim
İste bazen sinavda oldugumuzu unutuyoruz gonul hep olmayani istiyor
Ama rabbim ne dilerse o oluyor hamd olsun boynumuz kildan ince
Seninde saglikla gelsin pasan 11. Hafta gercekten cok erken bence drun bu cikintiya gore yorum yapmis
Paralel olupta erkek olan var
Ki seninki o sekil olmus
Ama dikey olupta kiz olan hic duymadim

kızzlaaarrr buda benim bebişim nasılda bakmış poz vermiş resmen tahminlerinizi bekliyorum doktor bişey söyledi ama ihtimal dedi bakalım sizler ne diyeceksiniz

Merhabalar,

Bizim bebişimizin resimleri de ekte. Başının solda olduğu resimde 10 haftalık, doktorumuz o zaman erkek demişti, başının sağda olduğu 12 haftalık o zaman kesin sonucu 16. haftada söylerim dedi. 16. haftada da kesin kız dedi. Bacak arasına baktı çok belirgin bir çıkıntı yoktu ama ben 3 çizgi falan göremedim, minik bir çıkıntı da var hala. İçime çok sinmedi. Allah önce sağlık versin tabi ama ben kız bebeğe biraz daha hevesliyim, emin olmadan pembelere morlara dalamıyorum. Ya minik pipili bir oğlan olursa diye:) Siz neye benzettiniz yorumlarınızı rica ederim.

bebegin cikintisi birinde dik birinde paralel, her ikiside olma ihtimali var

bu arada su ingiliz sitesi dikkatimi cekti, anam bu ingilizler ne cok cocuk yapiyormus öle, millet 7. 8.ci cocuklarinin ultrason resimlerini yüklemisler, biz ise birine zor bakip ikinciyi düsünmezken bunlar almis basini gidiyor, bunlari gördükce dogurasim geldi valla..

tam tersi ikinci sagdaki resm daha cok erkege benzettim ben bana erkek gibi geldi

erkek diyceksin sandim biran korktum
korktum derkenn ilk foto benimkisininnnnnn tipkisiiiii ve kizz
ikincidede popoyu yukari kaldirinca haliyle cikintida dik olmus
yani ilk resme gore kesinlikle kizzz

belli bariz kız:)

Ben de ikinci resmi gördükten sonra kız diye düşünmüştüm doktorumuz da kız dedi zaten, haftaya randevumuz var tekrar,bir değişiklik olursa bildiririm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…