dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

canım bu ilk bebeğin mi ısrarla kız istiyorum demişsin de de merak ettim, aslında en iyisi hayırlısı demek ama işte biliyorum insan kendine söz geçiremiyor, resimlerdeyse açıkçası birinde yandan net gözüküyor diğerinde arkası dönük yada net değil fakat net olanda ben erkeğe çok benzettim, sen yinede fazla kendini şartlama kız erkek hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah.

İlk bebeğim çok yakışıklı bir oğlan :) ama kendime bir türlü söz geçiremiyorum nedense içimde aşırı bir kız isteği var. Eşin de çok kızıyor bu durumuma ama ben nedense (galiba hormonlardan) kendime söz geçiremiyorum. Oğluma hamileliğimde bu hamileliğim çok farklı belki bu belirtiler bana kız konusunda cesaret veriyor. Tabiki hayırlısı ama gel bi de bana anlat :)

Bu bebişimizin 12+1 günlük hali. Sizce cinsiyeti ne olabilir?

$bebis 1.jpg $bebis 2.jpg $bebis 3.jpg :nazar:

İlk bebeğim çok yakışıklı bir oğlan :) ama kendime bir türlü söz geçiremiyorum nedense içimde aşırı bir kız isteği var. Eşin de çok kızıyor bu durumuma ama ben nedense (galiba hormonlardan) kendime söz geçiremiyorum. Oğluma hamileliğimde bu hamileliğim çok farklı belki bu belirtiler bana kız konusunda cesaret veriyor. Tabiki hayırlısı ama gel bi de bana anlat :)

inan seni çok iyi anlıyorum, benimde ilk bebeğim dünyalar güzeli bir kız, bu gebeliğim erkek ben kız çocuklara daha düşkün olmama rağmen birde erkek annesi olmayı çok merak ediyorum, elinde olmayana bir özlem merak olur ya benimki de ondan birde tabiy eşim var oda her iki kelimesinden biri hayırlısı ama tabiy gönlündekini biliyorum:) tabiy herşeyin hayırlısı dilediğimiz ama, inan eşim öle deyip kız dediğimde yüzündeki o ifadeyi görmeni isterim:)) ağzı başka yüzü bambaşka konuşuyor, asla üzülmediğini ididaa etse bile, fakat şunuda söyleyeyim kızım doğduğunda kızını gördüğü andaki eşimin yüzündeki sevgiyi şefkati mutluluğu anlatamam, hani aşk dedikleri bu olsa gerek şimdiki gebeliğim erkek ilk buluşmalarını sabırsızlıkla bekliyorum arada fark olmıycağını biliyorum o mucizeyi görünce tüm hesaplar anlamını yitiriyor sadece saf sevgi ve mutluluk kalıyor geriye, hepimizi sağlıcakla bebeklerimize kavuştursun Rabbim amin.

Senin adina cok sevindim canim Rabbim saglikla hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin ins oglunu. Benim esim cinsiywt konusunda hic bir talebi yok cok razi :) ben hata yapiyorum biliyorum ama artik biraz daha rahatim sanki. Bir de soktorlar ne derse desin ben bir kis hisswdiyorum. Ama olmazsa da amenna yapacak bir sey yok.Hakkimda haayirlisi buymus demek en ddogrusu. Rabbim verecekse de belki daha aonra ins. Sali gunu bir kontrolum daha var. O zaman da bir fotograf koyarim bakariz ins. Ilgine cok tesekkur edwrim. Bazen insan bu dusuncelerde yapayalniz hisswdiyor kwndini.

$SL741102a.jpg

kızlar ilk defa resim yüklüyorum.11+4 üz.yorumlayan arkadaşlara şimdiden teşekkkürler.ORKDM neredeysen sen de bir bak.meraktan mahvoldum.

$Resim.jpg

kızlar bide siz bakın bebeğim burda 11+1 günlük ben günlerdir bakıyorum ama hiç birşey anlamıyorum.kız mı erkek mi benzetemiyorum:):KK16:

Kizlar orkdm suan turkiyede daha dogrusu nerdeyse 3 haftadir, galiba bayram sonrasi gelicek artik bekliyceksiniz o zamana kadar :KK66:

orkişimmmm nasıl hayal ederdim bi gün ben de arkadaşımın topiğine resim koyacam diyeee...hep bu anı hayal ederdim.....tatilden dönmene daha çokkkkkk var ama olsunnnnnn ben yine de koyacammmmm....10+2 ve 11+2 burda....pek belli de değil ama:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: olsunnnn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:[ $001.jpg $002.jpg $043.jpg $045.jpg $046.jpg

Son düzenleme:
Cnm anneannemin iki çocuğu düşmüş eskiden. 3 aylık vardı yoktu, eli ayağı belliydi, iğne ucu gibi pipisi, testisleri vardı diyo. Sonra yine aynı dönemde bir bebeği daha düşmüş o da et parçası gibiydi ona da kız dediler diyo. Acaba eli kolu erken oynayan erkek olabilir mi diye geldi aklıma???

X