Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ben yıllardır bu başlığa yazmıyorum. 2012 de ameliyat olmuştum kendisine, herhangi bir şikayetim yok. Derim kalın ve yağlı olduğu için ödemim çok oldu ve inmesi uzun zaman aldı o süreçte çok kafama takıp mutsuz olmuştum ama oturduktan sonra şikayetim olmadı. Beğeniyorum burnumu ve çoğu insan anlamıyor bile estetik olduğunu. Memnun olmayan arkadaşlar olabilir tabi, böyle bir deneyim yaşamanıza üzüldüm açıkcası. Kendi deneyimimi yazmak istedim sadece.

Kabul eder mi o bir PROF tabii sonra kabul etti baktı ki ben rahatsız oluyorum Ama nasıl kabul etti biliyor musunuz Revizyon kendi hatası olmasına rağmen ücret isteyerek Ben kabul etmedim tabii ama ailem kendi biliyordur nerede ne hata yaptığını dediler keşke dinlemeseydim Tekrar ücretle ameliyata girdim sonuç koskoca bir yalan aynı burunla kalakaldım Sonra anladım oyalıyor hem sağlığımdan hem psikolojim bozuldu hem de param gitti Ankara'da bir daha ameliyat olmayacağım dedim ve şehir dışında revizyon oldum Söyleyeceğim tek söz Allah onun yaptıklarını burnundan fitil fitil getirsin Mahvettiği insanlar o kadar çok ki Ahları yakasını bırakmasın inş

Merhabalar. Bu bahsettiğiniz doktor kimdir, merak ettim? Bilelim ki kendisinden uzak duralım.

arkadaşlar merhaba
serdar öztürk’e ameliyat olduktan sonra “burun ucun fazla kalkık gelirse dikişi alırız.” diyor.. o dikişi aldıran var mı? ya da aldırdıktan sonra burun ucu muntazam bir şekilde inen? (ters V düz V şeklinde değil de kanatların açıklığı karşıdan gözükmeyecek şekilde)
benim kalkık oldu da 2. ya da 3. ay sonunda aldırmayı düşünüyorum
umarım görürsünüz bu yorumu, teşekkürler

Merhaba bence de bilin ve uzak durun SERDAR ÖZTÜRK Ankara sakın sakın Mağdurları o kadar çok ki kasap kasap

Ben az kalsın kendisine ameliyat olacaktım, Allah kurtardı beni. Şöyle: ameliyat olacaktım, ameliyat öncesi son görüşme için muayenehanesine gittim, önümüzdeki günlerden birine ameliyatı kararlaştıracaktık. Tam o saatte olacak ya alçısı alınacak bir kız geldi. Kızın burnu açıldı, görüntü o kadar kötüydü ki. Burun ben estetiğim diye bağırıyordu resmen. Domuzcuk gibi önü çok kalkıktı, sivri iniyordu. O kızı gördükten sonra kendisine ameliyat olmaktan vazgeçtim. Eğer o gün o saatte o kız oraya gelmeseydi benim de burnum öyle olacaktı. Allah'ın sevgili kuluyum galiba. Ha tamam benim burnum güzel mi? Tabii ki değil. Ama o burunla kıyaslayınca iyi sayılır yine. Yani benim şu enkaz burnum bile o şekilden iyidir.

Arkadaşlar memnun olmayan çok arkadaş var görüyorum ki. ben 2012 yılında ameliyat olmuştum çok da memnunum burnumdan, o dönem çok aktif yazıyordum da zaten. estetik oldugunu söylemesem kimse anlamıyor. Benim zamanımda da memnun kalmayanlar vardı yok diyemem ama artmış galiba. Ben kendi deneyimimi paylaşmak istedim sadece.

Arkadaşlar memnun olmayan çok arkadaş var görüyorum ki. ben 2012 yılında ameliyat olmuştum çok da memnunum burnumdan, o dönem çok aktif yazıyordum da zaten. estetik oldugunu söylemesem kimse anlamıyor. Benim zamanımda da memnun kalmayanlar vardı yok diyemem ama artmış galiba. Ben kendi deneyimimi paylaşmak istedim sadece.
İlk aylarda memnunmuydunuz burnunuzdan

İlk aylarda memnunmuydunuz burnunuzdan
Şöyle ilk aylarda çok ödemim vardı öyle kalacak diye korkup doktorun başının etini yemiştim, Forumda başka hastaların hemen incelen şişi inen burunlarını görünce moralim bozuluyordu. Benim derim kalın ve yağlı dolayısıyla ödemimin tamamen geçip burnun şeklini alması 6 ayı buldu. ben o süreçte doktora ucundaki dikişi alalım falan diye de çok ısrar ettim çok kalkık duruyordu ilk açıldığında şişlikten, ama kendisi ödemden geçecek sabret dedi ve almamaya ikna etti iyiki de almamış. Benim zamanımda da şekil olarak görüp beğenmediğim hastaları oldu yalan yok, muayenehanede tanıştığım sonrasında konuştuğum ve gerçekten sonucu başarılı olmayan tekrar düzelttirenler oldu ama ben kendi adıma böyle birşeye ihtiyaç duymadım. Eskiden bu kadar memnuniyetsiz hastası yoktu, açıkcası üzüldüm böyle olmasına çünkü zaten ameliyat olmak ve iyileşmek maddi manevi zor bir süreç, bir de sonucun istediğin gibi çıkmaması üzücü tabi.

Şöyle ilk aylarda çok ödemim vardı öyle kalacak diye korkup doktorun başının etini yemiştim, Forumda başka hastaların hemen incelen şişi inen burunlarını görünce moralim bozuluyordu. Benim derim kalın ve yağlı dolayısıyla ödemimin tamamen geçip burnun şeklini alması 6 ayı buldu. ben o süreçte doktora ucundaki dikişi alalım falan diye de çok ısrar ettim çok kalkık duruyordu ilk açıldığında şişlikten, ama kendisi ödemden geçecek sabret dedi ve almamaya ikna etti iyiki de almamış. Benim zamanımda da şekil olarak görüp beğenmediğim hastaları oldu yalan yok, muayenehanede tanıştığım sonrasında konuştuğum ve gerçekten sonucu başarılı olmayan tekrar düzelttirenler oldu ama ben kendi adıma böyle birşeye ihtiyaç duymadım. Eskiden bu kadar memnuniyetsiz hastası yoktu, açıkcası üzüldüm böyle olmasına çünkü zaten ameliyat olmak ve iyileşmek maddi manevi zor bir süreç, bir de sonucun istediğin gibi çıkmaması üzücü tabi.
Peki burundaki o kalınlık geçti mi inceldi mi

Anladım çok geçmiş olsun İnş şimdi istediğiniz gibi sonuçlanır Tabii doktor yaptığı işin arkasında durmalı gerçekten doktorsa O zat genelde para olarak görüyor insanları hasta olarak değil Buradan kaç kişi yazdı özelden bir bilseniz daha bugün bile gördüm birisi 2 küsür ay önce olmuş çok üzüldüm Keşke buraya bir baksaydınız dedim
Merhaba bende kendisine olmayı düşünüyordum revizyon ameliyatı daha önce iki defa başk bir doktorA ameliyat oldum düzeltmek adina Serdar beyle görüşecektim kendisi revizyon ameliyatlarının özel ilgi alanina girdiğini daha çok bu tip ameliyatlarla ilgilendiğini söylemişti 🤷‍♀️

Bana ilk görüşmemizde estetik burun ameliyatından konuştuk kendi sözleriyle “türkiyenin 2 numarasıyız” demişti yaptığı işten ve şikayetlerden beliki değil ve en azından burnumu rezil şekilde deforme etmedi bunada şükür. Olanlara allahdan güç ve sabır diliyorum. Başka vücut bölgesi olsada bu kişiden rencide edilip gördüğünüz şeylerin inkar edilmesi ve size utanılmadan yalan söylenmesi ve uzun kurdunuz hayalin geri dönmeyecisine sizden çalınması nedir bilirim.

Bana ilk görüşmemizde estetik burun ameliyatından konuştuk kendi sözleriyle “türkiyenin 2 numarasıyız” demişti yaptığı işten ve şikayetlerden beliki değil ve en azından burnumu rezil şekilde deforme etmedi bunada şükür. Olanlara allahdan güç ve sabır diliyorum. Başka vücut bölgesi olsada bu kişiden rencide edilip gördüğünüz şeylerin inkar edilmesi ve size utanılmadan yalan söylenmesi ve uzun kurdunuz hayalin geri dönmeyecisine sizden çalınması nedir bilirim.
2 derken sondan iki demek istemiş bence. Ben olsam 1 numarası ve 3 numarası kim diye sorardım. Estetik gibi oldukça göreceli ve tıp gibi sonuçların bünyeden bünyeye değiştiği, sonucun birçok farklı parametreye bağlı olduğu, şans faktörünün de devreye girdiği bir alanda 1 numarayım 2 numarayım diyen adama ben asla güvenip de gitmem şahsen. Türkiye’de bir sürü KBB hekimi var, o kadar çok sayıda olmasa da birçok plastik cerrah da var. Total rakam en az 300, diğer tüm hekimlerin hastalarını tek tek gezip görüp istatistik mi tutmuş kendisi acaba? Manasız bir söz...

Son düzenleme:
Atamam maalesef 8 yıl oldu benim fotograf vs kalmadı elimde.
Hanımlar size önerim, mağdur olan kişiler olarak organize olup hakkınızı arayın. Yaptığı sonuçları gördüm, gerçekten çok kötü, bu şahsın hala ameliyat yapabiliyor olması ileride yaptıracak kişiler için çok büyük sıkıntı. Allaha havale etmek yerine mahkemelere, Sağlık Bakanlığıne ve Tabipler Birliği’ne havale etmenizi öneririm.

Mağ
Hanımlar size önerim, mağdur olan kişiler olarak organize olup hakkınızı arayın. Yaptığı sonuçları gördüm, gerçekten çok kötü, bu şahsın hala ameliyat yapabiliyor olması ileride yaptıracak kişiler için çok büyük sıkıntı. Allaha havale etmek yerine mahkemelere, Sağlık Bakanlığıne ve Tabipler Birliği’ne havale etmenizi öneririm.
Mağdur olduğunu düşünen kişiler tabi ki istediği gibi hareket etmekte özgürler. Ama benim mesajımı niye alıntıladınız onu anlayamadım. Benim zamanımda da memnun olmayanlar vardı üzülüyordum hala görünce üzülüyorum. Keşke herkes para verip o süreci geçirdikten sonra memnun olsa, çok zor istenmeyen bir sonuçla karşılaşmak. Ben burda çok mesaj yazıldıgını görünce yazmak istemiştim sadece, artık bu konuya yazmasam daha iyi olacak sanırım.

Mağ

Mağdur olduğunu düşünen kişiler tabi ki istediği gibi hareket etmekte özgürler. Ama benim mesajımı niye alıntıladınız onu anlayamadım. Benim zamanımda da memnun olmayanlar vardı üzülüyordum hala görünce üzülüyorum. Keşke herkes para verip o süreci geçirdikten sonra memnun olsa, çok zor istenmeyen bir sonuçla karşılaşmak. Ben burda çok mesaj yazıldıgını görünce yazmak istemiştim sadece, artık bu konuya yazmasam daha iyi olacak sanırım.
Siz de ameliyat olup olumsuz sonuç alanlardan birisiniz diye düşündüm, öyle değilse yanlış alıntılamışımdır, afedersiniz. Özellikle sizi kastederek yazmadım yani.

ben
Ben yıllardır bu başlığa yazmıyorum. 2012 de ameliyat olmuştum kendisine, herhangi bir şikayetim yok. Derim kalın ve yağlı olduğu için ödemim çok oldu ve inmesi uzun zaman aldı o süreçte çok kafama takıp mutsuz olmuştum ama oturduktan sonra şikayetim olmadı. Beğeniyorum burnumu ve çoğu insan anlamıyor bile estetik olduğunu. Memnun olmayan arkadaşlar olabilir tabi, böyle bir deneyim yaşamanıza üzüldüm açıkcası. Kendi deneyimimi yazmak istedim sadece.
ben de meme büyütme oldum kendisinememnunum bir de burun. İstiyorum ama ilerde düşer mi diye korkuyorum burun düşmesi diye birşey varmış ya

X