Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

eylülce hanım revizyon için gelen hastalar daha fazla ödüyorlar Doktor bey düzeltmeler için ücret almaz diyorsunuz ama sordunuz mi hiç 2 ay sonra muaynem var düzeltme istiycem bakalım ...
benim arkadaşımda başka doktora ameliyat oldu memnun kalmadı serdar beye düzelttirdi şimdi çok memnun bildiğim kadarıyla serdar bey kendi hastalrının memnun olmadığı durumları ücret almadan düzeltiyor

bende serdar beyin ilgi ve alakasından memnunum en azından hastalarla olan konuşması anlaması bile kendini farkettiriyor inşallah gerekli görür düzeltme ameliyatını

şu anki durumunuz nasıl, serdar bey revizyon düşüncenizi nasıl karşıladı, benim ameliyatıma da on ay oldu memnun değilim, burnum önden kalın hadsız duruyor.

mrb arkadaslar bende gecen hafta sedar beyle görüşmeye gittim burun estetiği için burnum yan pırofilden çok kötüydü kendisiyle görüşmeye gittiğimde yapmiş olduğu burun estetiik resimlerini gösterdi hepside çok güzeldi ilgi ve alakasıylada çok güven verdi bana ilk görüşmede ameliyat günü aldım ve amilayat oldum birinci haftamdayım ve cok memnunum şiliklerim var ama yinede çok güzel duruyo serdar hoca gercekten çok iyi bir doktor

Resim girebilir miyiz canim?

Kızlar tekrar sorayım serde beyin revizyon ücreti ne kadar

Merhaba mah_i_nur,

Serdar bey iki ay önce Ankara Cag hastanesinden Özel Koru hastanesine gecis yapti. Cag hastanesi artik onun hijyen beklentilerini yerine getirmedigi icin orayi tercih etmis. Hastane daha bir senelik tertemiz ve 5 yildizli otel konforunda.

Ben Serdar Beyde subat ayinda randevu aldmistim 20 Mart icin. Sonra bana hastaneyi degistirdigini ve aslinda fiyatlarin bundan dolayi yükseldigini fakat bana söz verdigi fiyati verecegini söyledi ben 6500 Ödedim. Aslinda cag hastanesi icin 7000 Lira demisti. Benim bu ilk ameliyatim di. Konusmalarda revizyon konusu da gecti. Revizyon ameliyatlari sanirim 9000 civarinda. Fakat burunun sorununa ve zorluguna bagli olacaktir diye düsünüyorum.

Ankaraya yakinsaniz mutlaka görüsmenizi tafsiye ediyorum.

Teşekkür ederim

Herkes olumlu seyler yaziyo ama foto paylasan yok olur mu böyle?asparagas hesap ve yorum cok anlasılan

Merhaba Fadime hanim,

olumlu seyler yazan insanlar belki bütün dünyanin onlarin resimlerini görmesini istemiyor olabilir.

Sonucta google da yazinca serdar öztürk ve burun estetigi ile ilgili seyler direk bu sayfaya yöneltiliyo. Insanin dostu var düsmani var neticede degil mi?

Ayrica serdar bey de tam bu sebepten dolayi insanlarin gizlilik haklarindan dolayi internette resim paylasmiyor ama görüsmeye gidince istediginiz kadar gösteriyor.

Bana yazsaydiniz özelden size resim yollarim ama buradan paylasmaktan hoslanmam acikcasi.

Bu resim paylasmama konusu demek degildir ki insanlar burunlarindan memnun degil.

Sayfayi iyi didiklerseniz iki hanimefendi resimlerini herkese acik olarak paylasmis.

Selamlar...

Bu ne hiddet bu celal !!! anlasilan bahsettiğim hesaplardan biri sizsiniz resimleriniz bana lazım değil
tesk ederim...
Sizin baya bi baskalarina olan güveniniz sarsilmis sanirim. Cok cok büyük gecmis olsun
Veyahut siz de baska bi Cerrahin baska doktorlari kötüleme elemanisiniz olabilirmi? ....

Yok yok ajan falan degilim ama inandirabilir miyim sizi bilemem neyse cok da önemli değil...ben hic bi doktor hakkinda ne olumlu ne olumsuz bi sey yazmadim.sizin tabirinizle sayfayi didik ederseniz görürsünüz:) zaten yeni üyeyim.yha öyle üyeler var kulak estetiği hakkında bile yorum yazıyo olmuş gibi...ve bide nedense ameliyat olan yha kendisi yha akrabası :) ha yapıyolarsa profosyonel olsunlar bari...polemik falan istemiyorum ameliyat olan arkadaslardan yardım istiyorum foto istiyorum internet diyosunuz internet yaniltici cakma foto kayniyo

Ohh sonunda yumusadi ortalik. Bence ben ilk cevapladigim mesajimde hic bir sekilde hiddetli ve celalli yazmadim ki o yüzden tepkiniz bana cok kiskirtici geldi... yinede yanlisim varsa özür dilerim.

Sana yardim eli uzatmak istedim ayrica. Hani benim elime ne gecer ben ameliyatimi oldum ha doktoru iyilemisim ha kötülemisim elime bisey gecmez sonucta sonucum ortada cok memnun kaldim ben.

Amacim sizi kirmak uZmek degil polemige girmek de degil bi kusurum varsa ben de özür dileyebilirim ama dediğim gibi gercek bi hastA olduğunuza inanmıyorum... ama yine de sagolun kapım tabiki açık elinizden tutarım

Amacim sizi kirmak uZmek degil polemige girmek de degil bi kusurum varsa ben de özür dileyebilirim ama dediğim gibi gercek bi hastA olduğunuza inanmıyorum... ama yine de sagolun kapım tabiki açık elinizden tutarım
Merhaba, ben de sizin gibi arada kalanlardanim ve basimdan kotu bir ameliyat gecti 5 sene once. Bambi03 ude burada tanidim. Kendisi ozelden fotolarini atti sag olsun. Ben de doktorlara guvenemedigim icin burada arastirmak istedim biraz. Yazin 3-4 doktor ile gorusmeye gidecegim. Onlar da foto gosterecektir. Bence siz de aklinizdakilerle tek tek gorusun daha sağlıklı olur. Muayene ucreti almiyorlarmis bu iyi bir sey.

Sonuçta burada kim ne derse desin bir sekilde aklimizda soru isareti kalacak. En guzeli yuz yuze görüşmek

İste gercek hasta :senesettir huzur..... bambi cambing burdan hic cıkmıyo ki kızılay çadırı gibi :) kızmasın sakın saka yaptim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…