Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Bende revizyon olmayı düşünüyorum eski yeni ffotoğrafları görebilir miyim acaba

Kesinlikle serdar Öztürk u tavsiye etmiyorum hem çok pahalı yapiyor ameliyatı hemde sonuç öncekinden pek farklı değil lafa gelince doğal burun yaptım deyip sıyrılıyo işin içinden ha birde kocaman bir dikiş izi bıraktı bende..resmen bi taraf çökük duruyor. Onada sey dedi yaşlılık iziymis niye ameliyattan sonra çıktı niye bi tarafta varda diğer tarafta yok

bernacim ozelden nasil mesaj atiliyor bilmiyorum malesef yeniyim lakin ben foto cekilmeyi sevmiyorum dediklerime guvenebilirsin zaten farkindaysan doktoru ovmedim de yermedim de sadece kisilik ozelligi olarak hasta gorusunu onemsemiyor olabilir bilemicem

Siz ne kadar oldu ameliyat olalı

Bende revizyon olmayı düşünüyorum eski yeni ffotoğrafları görebilir miyim acaba
Kesinlikle revizyonda drbülent koçu tavsiye ediyorum revizyon ameliyatlatı çoook basarılı brnim arkadadımda oldu revizyondu o benden ondan dolayı kalkdım gelfim oldum ameliyatımı arkaddadımın burnu için gitmefiği yer yokdu sonunda bülent doktoru bıldu hatika oldu burnuu tek gecetim dokyorumu

merhabalar, ben serdar beye 23gun once burun ameliyat oldum, ve ameliyat oncesi burada ki yorumları cok okudugum icin ameliyat olacaklara yardımcı olabilmek adına yorumda bulunmak istedim. ameliyat olmaya karar verdikten sonra bircok doktorla gorusme yaptım ancak serdar bey ile gorustukten sonra doktoruma karar vermiş bulunmaktaydım. kesinlikle cok ilgili birisi, sizin isteklerinizi dinledikten sonra size ve yuzunuze uygun yapabileceklerini ayrıntılı bir sekilde size anlatıyor. isinde fazlasıyla profosyenel oldugunu gorustugunuz de zaten anlıcaksınızdır. dıs gorunumle de kalmayıp burnunuzun icini de kontrol edip nefes yolunuzda da yapılması gerekenleri onemsiyor. ameliyattan zaten korkulacak tedirgin olunacak hic bir durum yok. gercekten emin ellerde oldugumu her saniye bana hissettirdiler. anestezi uzmanı olarak hikmet bey ile calisiyor. hikmet bey de serdar bey gibi alanında cok basarili ve pozitif bir insan. ameliyattan sonra odamda buz torbaları ve serum ile istirahat ettikten sonra, hastahaneden ogleden sonra cıkıs yaptım. (ben sabah erkenden 5'de ameliyat oldum.) ameliyattan sonra sadece ilk 48saat biraz sıkıntılı geciyor ama gercekten suan sonucu bildigim icin cekilmicek bir sey olmadıgını dusunuyorum. doktor bey 2gun sonra tamponlarımı cıkarttı ve butun sıkıntılarım gecti. ameliyattan sonra da bana ilk 2gun biraz dayanmam gerektigini soylemisti ve tamponları cıkarttıktan sonra rahatlayacagımı belirtmisti aynı dedigi gibide oldu. tamponlardan sonra hızla sislerim indi ve morluklarım azaldı. 1.haftamda alcımı cıkarttı ve plastik bir kalıp koydu bana evde dinlendigim icin. burnumu surekli okyanus suyu ile pansuman yaptım ve doktorumun verdigi kremi surdum. bugun ki gorusmemizde nasıl masaj yapacagımı ogretti ve cok az gozlerimin altında sisliklerim var sadece. ben ameliyat oncesi de sonrasi da hep pozitif olmaya calistim ve ufak tefek sikintilari minimuma indirmeye calistim. cok kisa bir sure olmasina ragmen ameliyatimdan sonra burnumdan cok memnunum ve mutluyum. nefes almamda hic bir sikinti yok ve yuzumde hissettgim negatiflik serdar bey ile son buldu. iyi ki serdar beye ameliyat olmusum ve guvenmisim diyorum suan kendime. ve olabilecek sislik ve morluklarin normal oldugunu ancak hızla iyilesmenin gozle gorulur sekilde iyilestigini belirtmek istiyorum. sonucta cok kolay bir ameliyat degil. yuzumuzun tam ortasında burnun kemigine ya da kikirdagina bir mudahale soz konusu. burun estetigi olmayi dusunuyorsaniz kesinlikle serdar ozturk'ten bir randevu almanizi tavsiye ederim.

Fotoğraf atabilir misiniz ?

Ben de size katılıyorum. Serdar beye ben ve birçok arkadaşım ameliyat olduk, revizyon yaptıran da var. İnanın ki hepimiz memnunuz. Bir defa yüz oranlarını cok iyi analiz ediyor ve sabırlı olunursa söyledikleri zaman içinde mutlaka doğru çıkıyor. Sadece arkadaşlarımı değil, muayenehanesine gittiğim zamanlarda en az yedi sekiz hastası ile karşılaşıp tanıştım, mutsuz birine rastlamadım. Bazı kişilerin burun kenarında iz bıraktı gibi yazdıkları şey ise burun deliği daraltması gerektiren bir durum sanırım, bu işlem ben de de yapıldı ki bu kızarıklik bir yıldan sonra soluyor ve belli belirsiz bir hal alıyor. Eğer burun delikleriniz çok genişse ve asimetri gibi durumlar varsa ki benimki öyle idi, bunun düzeltilebilmesi için bu işlemi yapıyor, ama bana da bu iz hakkında ameliyat öncesi bilgi verip hasta fotoğrafları gösterip iznimi almıştı zaten. Diğer türlü burun düzenledikten sonra delikler çok büyük kalıp sırıtabiliyor ve deliklerdeki asimetriler ortaya çikabiliyormuş. Bu işlemin dört beş kiside bir gerektiğini herkese yapmadığını da söylemişti. Bence ameliyat olacaklar tüm bunları doktoru ile konuşmalı ve bilgi sahibi olmalı. Ben çok mutluyum, ve iyi ki serdar beye ameliyat olmuşum. Nefesim de ameliyattan sonra çok daha iyi. Ameliyat olacaklara tavsiyem mutlaka bir görüş alın derim, zaten özellikle Cumartesi günleri bazen beş altı burun hastasının aynı anda muayenehanede olduğuna şahit oldum, randevu almak bile güç olabiliyor. Hem yeni ameliyat olan hastalarla bile tanışabilirsiniz. Ben de Ankara'da serdar bey özellikle burun konusunda çok çok iyi diyorum. Herkese tavsiye ederim.

Merhaba, bende Serdar Beyde burun estetigi olmak istiyorum. Seneler önce esim onda estetik ameliyati oldu ve degisik bir ameliyat gecirdi (revizyon) cünki onda burun kikirdagi olmadigi (talihsiz bir burun ameliyati sonrasi) icin kulaginin arkasindan kikirdak alip burnuna yerlestirdiler. Cok basarili!!! Cok güzel bir düzeltme oldu...

Simdi Serdar beye fiyat sordum bana cok fazla bir fiyat söyledi. Esim 2010 da daha uyguna ameliyat olmustu.

Simdi size, sizden kac TL aldigini merak ediyorum? :) Bana bu sorumu cevaplarsaniz cokk memnun olurum.. bu kararimi hizli vermemi kolaylastirir..

Simdiden cok tesekkür ederim!

merhaba kaça oldunuz acaba ve sizden foto alabilir miyiz

Merhabalar , ben de burun estetiği yaptırmak istiyorum , çok kararsızım .Serdar bey hakkında güzel yorumlar var hep , ama ben resim görmek istiyorum.Serdar beye ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.

merhaba kaça oldunuz acaba ve sizden foto alabilir miyiz
Merhabalar , ben de burun estetiği yaptırmak istiyorum , çok kararsızım .Serdar bey hakkında güzel yorumlar var hep , ama ben resim görmek istiyorum.Serdar beye ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.

Merhaba Ladygardi ve elif-037,

ben 21 mart da Serdar beye burun estetigi ameliyati olacagim. Fiyatlari buruna göre degisiyor ama 6500-7000 arasi. Bende muayenehanesine gidince onunla ilk defa görüsmüs olacagim. Ilk muayenem 20 mart da. Ben Almanyadan ucuyorum Ankaraya. Prof. Dr. Serdar Öztürkü bana esim tafsiye etti, o yüzden bu kadar güvenerek Almanyalardan Ankaralara ucacagim

Ameliyatim Insaallah iyi gecer, sizleri cabuk bilgilendirebilirim, resimler yollarim... Cünki Resim görmek fikir edinmek icin bence de cok önemli bir faktör. Serdar Bey Resimleri gizlilik den dolayi göstermiyor. Fakat bana Maillerde muayenehanesinde Resimler gösterme imkani sundugunu ve hatta hastalariyla görüsme ve telefonlasma imkani sundugunu belirtti.

Benim icin dua edin, hersey yolunda gitsin. )

Selamlarrrrrrr

Allah içine sindirsin, ben serdar beyi beğeniyorum adam hakkaten işinin ehli. ama fiyatları pahalı geldi işte. bende kendisine mail attım bana dediki ayda 50-60 burun estetği yapıyorum hiç biri de revizyon gerektirmiyo ilerleyen zamanlarda. bu söz sile beni yeterince tatmin etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…