Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Hazel slmz bu ara cok fazla siteye giremiyorum simdi gordum msjini bu guzel yorumun icin cooook tesekkur ederim burnumu seviyorum , mutluyum iyiki serdar bey ' e ameliyat olmusum seni arkadas olarak ekledim albumdeki fotograflarada bakabilirsin sormak istedigin bir konu olursa seve seve yardimci olurum .

Kızlar ben yaklaşık 4 ay önce nebil bozdoğan'a ameliyat oldum. Burnumu mahvetti kesinlikle tavsiye etmiyorum. Asla tercih etmemenizi öneriyorum. Serdar Bey'in pahalı olduğunu duymuş ve gitmemiştim ona ama çok pişmanım. Revizyonum için düşündüğüm doktor şu an serdar bey. Üçe beşe bakmayın; ben baktım şu an tekrar ameliyat olmak zorundayım hem de param çöpe gitti. Serdar bey ile tamıştım ve çok iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum.

Hemen karar vermeyin 1 yıl olsun bence bende serdar beye revizyon ameliyatı oldum şişlikler kalınlık beni baya yipratti psikolojik açıdan ciddi derecede sıkıntılı bir süreç sizde biraz daha bekleyin ve iyi düşünün derim

gittimi peki o kalinlik benm 4 ay oldu hala ayniyim gerci bana turkish delihgt teknigide uygulanmis ama

Demek ki serdar beyin Tarzı kalın burun yapmak bende aynı dertten müzderebim ıkı gözümün arasından tren geçer cok moralim bozuk baksana sende 4 ay olmus geçmemiş benim daha 1 aylık ama cok umutsuzum (

Demek ki serdar beyin Tarzı kalın burun yapmak bende aynı dertten müzderebim ıkı gözümün arasından tren geçer cok moralim bozuk baksana sende 4 ay olmus geçmemiş benim daha 1 aylık ama cok umutsuzum (
yok cnm ben baskasina ameliyat oldum ama yeni moda bu heralde dogal burun yapicam diye abartiolar benm hic ameliyat olmamis burnum bundan daha inceydi dogal hali bu degildiki incelicegni sanmiorumda dokunuyorum kemik yani napicam bole napicammm

Birinci ayda hepimizin burnu çok şişti, merak etmeyin inanılmaz şekilde küçülüyor ve birinci yıl gibi çok mutlu oluyorsunuz. Eğer deriniz çok yağlı ve kalin değilse daha da hızlı iniyor şislikler. Ben de ilk üç ay çok kafama takmıştım şişlikleri, şimdi görüntü çok çok farklı. İyi ki serdar beye ameliyat olmuşum diyorum ve çok mutluyum. Birçok forumda benzer şekilde çok sayıda şişlikle ilgili şikayetler var ama bu şisliklerin doktorla ilgili olduğunu düşünmüyorum, bence tamamen deri yapısı ile ilgili. Önemli olan kemiklerde kayma düşme gibi şeyler olmasın. Sabırlı olmanızı tavsiye ederim, bir de insan hergün aynaya baktığı için küçülmeyi çok fark edemiyor. Ben bir muayeneye gittiğimde bir hasta ile karşılaştım hocanın muayenehanesinde. Ankkarada bir başka doktora ameliyat olmuş 3 ay önce, şisliklerden dolayı adeta depresyona girdim demişti. Serdar bey o hastaya bile bu şisliklerin normal olduğunu, dert etmemesi gerektiğini kendi doktorunun kontrolünde olması gerektiğini söylemişti. Bol sabır sizler de çok mutlu olursunuz zamanla, eminim ki şimdiden bile burnunuzdaki eğrilikler düzelmiştir.

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler bişey daha sormak istiyorum deri fazlalığı olan yerler de bu şekilde kalmaz değil mi gözlerimin kenarlarında fazlalık var şişlikler le birlikte onlar da düzelir mi? Birde sizin yüz ifadeleriniz de farklılık oldumu yani gülümserken fln şu an çok kötü bi görüntü ortaya çıkıyor neyseki bi egrilik çıkınti fln yok ama sisliklerin inmedigini görünce ister istemez böyle mi kalacak ne zmn düzelecek diye sürekli sıkıntı halinde oluyor insan

Kızlar bugun şişliklerimde bariz görülücek seviyede iniş farkettim hemen bantların ilk Çıktığı halıyle şimdiki halini yan yana koydum ve ne kadar da cok inmiş o ıkı gözümün arasındaki kalınlık bile baya incelmiş hergun aynaya baktığınız icin farkedemiyoruz galiba moralim biraz yerine geldi valla ama kalkıklıgı hıc inmemiş dudağımı hala yukarı çekiyor ve bu beni cok rahatsız ediyor insallah Buda en yakın zaman da geçer kalınlık deli edıyordu beni aynı avaatara benziyordum cok çirkindi şimdilik düzelme var serdar beyin de dediği gibi sabretmemiz lazım galiba zamanla hersey geçer insallah guzel burunlara kavuşuruz

Size özelden mesaj atmıştım ama özel mesajlara bakmıyorsunuz herhalde

Şubat'ın ikinci Cumartesi günü saat 14:00 de kontrole gideceğim. Arzu ederseniz sizde gelin görüşelim. Daha önce de birkaç kişiyle tanışmıştık, hepimiz doğal olarak ameliyatan korkuyoruz. Karşılıklı konuşmalar ameliyat için cesaret veriyor, ben de ameliyat öncesi serdar hocanın muayenehanesinde bir hastasıyla tanışıp karar vermiştim.

Merhaba serdar beye kepce kulak ameliyati olan var mi acaba ? Sizce guvenilir bi doktur mu kendisi . Simdiden tesekkurler ..

Merhaba serdar beye kepce kulak ameliyati olan var mi acaba ? Sizce guvenilir bi doktur mu kendisi . Simdiden tesekkurler ..
benim bir arkadaşım serdar beye kulak ameliyatı oldu çok memnun kalıcı teknikle kulak meliyatı yapıyor ve 1 hafta sonra şişlikler indikten sonra çok doğal görünüyor

arkadaşlar şilikler bir yıla kadar inmeye devam ediyor,merak etmeyin sizinkide inecektir hiç moralinizi bozmayın biraz sabıra vihtiyacınız var

Senbenonlar toplam 12 mesajin var 12 sinde ds sedar ozturku tavsiye etmissin . Senin gibiler yuzunden belkide kac kisi yanlis kararlat verdiler .

Arkadaşlar serdar bey bi arkadaşıma yüzünün burun ameliyatı için çok uygun olduğunu sonucun çok güzel olacağını söylemiş. Hatta inş sizin ameliyatınızı ben yaparım demiş. Bu standart bir cümle mi herkese umut mu dağıtıyor? Görüşmeye gelenlerden fikir alabilir miyim? Bana gerçi böyle şeyler demedi ama.

ben kendisine revizyon oldum kotu oldu diyemem eskiye gore daha iyi oldu ama istediklerimi pek sallamamis gene kendi bildiigini okumus cok guzel...bir de diyor bucun ucun dustu diye sonradan bana kizma ya ben zaten oncesinde sana onlarca kez kalkik burun ucu istemiyorum bunu duzeltin demisim...gitti paraciklarim

Bu arada yanlis anlasilmasin burnum kotu olmadi ben ucunu da duzeltmesini istemistimo sade sirtini duzeltmis o kdr narkoz yiyosun sonucta ama yok doctor gene bildigini yapmis ne de olsa biz hastalar ne bilecegizz ne dogru ne yanlis...hic hos bulmadim bu yaptigini bastan bana deseydi yapamam burun ucunu o oyle kalcak diye gider baskasini bulurdum belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…