Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Evet şişliklerimiz var malesef. Ama beni tanıyan herkes amcam ve yengemde dahil beni ameliyattan sonra gören herkes aynen şu yorumu yaptı vayyy sen ne kadar güzelleşmişsin yolda görsem tanımam. Kimse estetik yaptırdıgımı anlamadı ki benim burnum ciddi çok büyüktü. Burnumu yaptırdıgımı söyleyince de hepsi şaşırıyo. Aa evet senin burnun baya büyüktü küçülmüş ama dogal olmuş dediler hatta amcam bile iyiki yaptırmışsın kız dedi.
:) Bir kaç arkadaşımda senin burnunu yapan iyi yapmış estetik oldugun belli olmuyo genelde tanıdıklarımın burnu ben estetiğim diye bagırıyo, bazısıda yüzüne çok yakıştırmış diyo. Aççıkcası çok olumsuz yorumlar almıyorum. Aksine olumlu oluyo ama o şişlikleri ben takıyorum işte. İnsan güzel yorumları çabuk unutuyo sanırım. Sonuçta karar senin ameliyat için senin içinden nasıl geliyosa öyle yap ben seni etkilemek istemem kesinlikle.
çok teşekkür ederim canım yorumun için :KK52: çok yardımcı oldun gerçekten

Serdar beye ameliyat olanlardanım. ilk ameliyatımdı 1 yıl 8 ay oldu. burnum kalın derili ve yağlıymış dr dedi. burnumda kemik çıkıntısı, çökme, düşme, şeklinde bozulma, nefes sorunu vb. sorun yok. Burnumda hala ödemler var önden özellikle ucu ve sağ kanatta dolgunluk var, keskin hatları yok yani 6 aylıkken olan hali daha beterdi şimdi azaldı ama var ve çirkin gösteriyor. Ödemlerin, şişliklerin geçte olsa geçeceğini düşünüyorum ama burun deliklerimdeki ortantısızlık, şekil ve ebat farklılığı kendinden düzelmez. Düşünsenize verdiğin ücretin içinde delik farklılıklarını da düzeltecekken, düzeltmesi gerekirken öylece bırakıp ameliyatı bitirdi. eskiden burnum kalkık değildi şimdi kalkınca deliklerin farklılıkları da belli oluyor karşıdan bile. Son kez kontrole gel demişti dr. gittiğimde burun deliklerimle ilgili revizyon gerekir, düzelttemem, bişey yok vb şeyler söyleyip gönderirse hem bu forumda hemde başka burun estetiği forumlarına üye olarak dr.unda adını verip mağduriyetimi, psikolojimi bozan bu durumu detaylıca yazacağım.
canım işallah gönlüne göre olur herşey ya bu piskoloji cidden çok zor anlıyorum seni sonuçta bu bahsettiğimiz şey yüz olunca insanlar herşeyden daha hassas davranıyorlar ben ameliyatı erteledim zaten başka sebeplerden dolayı hazirandan sonra belki teşekkür ederim yorumun için :KK3:

Serdar beyle görüştüm çok ilgilendi. uzun zaman vakit geçmesine rağmen bile vakit ayırıyor moral verip açıklıyor. normalde çok yoğun çok fazla burun ameliyatı yapıyor deneyimli bir dr. burun delikleri lokal anestezi ile ayarlanabiliyormuş ilgilenecek benim kesinlikle ciddi şikayetlerim yok yanlış anlamayın yani çökme düşme vb gibi doktoru kötülemek istemiyorum aksine deneyimli yoğum çok fazla burun estetiği yapan biri sadece küçük bir iki detaylara takıyorum deliklerle ilgili sonucu buraya yazarım ben ilk başta ilgilenmez umursamaz falan sandım biraz önyargılı yaklaştım.

Burun şişlikleri zaman geçiyor burnunuz küçülüyor kalın derili yağlı cildiniz yoksa şişliklerle geç iyileşip güzelleşir gibi endişeniz olmasın er yada geç geçiyor. ama keşke burnum biraz daha az kalkık olsaydı diyorum ben kalkık olmasını yaş ilerleyince burun aşağıya iniyor diye tercih ettim ama artık onun dönüşü yok yani çok az daha aşağıda olsa daha güzel olurdu sanki. . burnundan yeni ameliyat olupta şiş burnuma büyük duruyor diyenler endişelenmesin özellikle 5-6. aydan sonra incelme oluyor burunda küçülüyor.

1 yıl 8 ay olacak ameliyat olalı ama hala ödemler var şiş bir burnum var. bazıları 3-5 aylık burunlarıyla foto çektirip koyarken, hava atarken ben bu kadar zamana rağmen foto çekmek istemiyorum hala kesin hatlara sahip zarif bir burnum yok birde burun deliklerim orantısızlık var artık bu durum gördükçe bunalıma giriyorum. doktor son kez kontorle gel dedi gitsemde çok iyi görünüyor harika vs diyecek ve gönderecek. neredeyse 2 yıl olacak ama bu kadar beklemeye rağmen istediğim gibi burnum yok önden düpdüz olmasını geçtim biraz yamuk ta olabilir ona da razıyım ama birde burun deliklerim orantısız ve çok belli birde burnum şiş hatları ucu kalın kaba keskin hatları yok belli değil keşke olmasaydım ameliyat çektiğim zahmete, acılara, verdiğim 6 bin lira paraya değecek bir sonuç yok. istanbula gitseydim 7 bin verip keşke doktora gidince diyecem hiç beğenmiyorum sizin yüzünüzden revizyon olucam diyecem revizyon parasınıda 10 yılda biriktirirm artık ailemi zor ikna ettim biriktirdiğim tüm paramı verdim onlar kalanı verdiler. yani her burun estetiği yaptıran çok zengin memnun kalmazsa hemen revizyon verecek parası vardı falan sanmayın. tamamen bu sitedeki yorumlardan yola çıkarak karar verdim. geç olsaymış ama istediğim gibi olsaydı şimdi istanbulda iyi bir dra gidip olsaydım mutlu olacaktım büyük ihtimalle.

Selamlar ben yeni üye oldum buradaki yorumlara göre serdar beye ameliyat olmaya karar vermiştim ama su an çok fazla olumsuz yorum okumaya başladım benim ameliyatım çok yeni 20 gün oldu ama önden dolma gibi görünen birsey görmemek için bant takip geziyorum benim birde ikinci ameliyat profilden kalkik ve kısa görülüyor bana hiç doğal gelmiyor serdar bey çok yeni olduğunu duzelecegini söylüyor ama sizin yorumunuzdan sonra çok umutsuzluğa kapildim

Selamlar ben yeni üye oldum buradaki yorumlara göre serdar beye ameliyat olmaya karar vermiştim ama su an çok fazla olumsuz yorum okumaya başladım benim ameliyatım çok yeni 20 gün oldu ama önden dolma gibi görünen birsey görmemek için bant takip geziyorum benim birde ikinci ameliyat profilden kalkik ve kısa görülüyor bana hiç doğal gelmiyor serdar bey çok yeni olduğunu duzelecegini söylüyor ama sizin yorumunuzdan sonra çok umutsuzluğa kapildim
Umutsuzluğa kapılmak için çok erken. Çünkü benimde ameliyatımın ilk zamanları çok kısa ve kalkık duruyodu. Ama 1,5 ay sonra normale döndü. Hatta ben öyle kalmasını inmemesini çok istiyordum. Ameliyattan önce çok kalkık olmasın istiyorum demiştim oysaki. :-) . Yani canı kalkıklık daha inecek tecrübe edilmiştir ;-)

canım serdar bey nerden ne kadara yapıor ameliyat ?
Ankara da fiyatta burunda yapılacak işlemlere göre farklılık oluyor bildiğim kadarıyla canım yanlış bilğilendirmek istemem. En doğrusu Ankara da isen ofisine gidip görüşebilirsin muaneden ücret almıyor.

Umutsuzluğa kapılmak için çok erken. Çünkü benimde ameliyatımın ilk zamanları çok kısa ve kalkık duruyodu. Ama 1,5 ay sonra normale döndü. Hatta ben öyle kalmasını inmemesini çok istiyordum. Ameliyattan önce çok kalkık olmasın istiyorum demiştim oysaki. :-) . Yani canı kalkıklık daha inecek tecrübe edilmiştir ;-)

Haklısınız erken ama çok olumsuz yorum okuyunca öyle hissettim çok kalın ve sis duruyor bi an once normale dönmek istiyorum siz ne zaman olmustunuz ameliyatı çünkü ben kontrole gittiğimde dikislerin alınmasını söyleyeceğim

Haklısınız erken ama çok olumsuz yorum okuyunca öyle hissettim çok kalın ve sis duruyor bi an once normale dönmek istiyorum siz ne zaman olmustunuz ameliyatı çünkü ben kontrole gittiğimde dikislerin alınmasını söyleyeceğim
Burun kemiğinizde, deliklerle sorun yoksa kemik düzgün çıkıntı falan yoksa rahat olun şişkinlik zamanla geçiyor burun kalkıklığınız rahatsız ediyor dıikıişleriniz aldırtın bende keşke erken aldırtsaydım diyorum biraz daha az kalkık olsaydı daha güzel olurdu sanki bu şekilde karşıdan burun delikleri görünüyır ama artık yapacak bişey yok. 1 yıldan uzun süre geçince ilk 2-3 aylık kalkık gibi durmuyor sonraki hali.benim şu an ki burun delikleri farklılığı sorunuyla dr ilgilenecek miş düzeltecek birde biraz daha burnum daha az kalkık olsun isterdim. serdar beye ameliyat olanların neredeyse hepsi mutlu burunlarına çok beğeniyorlar. bende sorunlarım düzelirse burun delikleri sorunu bende memnun olucam.

Burun kemiğinizde, deliklerle sorun yoksa kemik düzgün çıkıntı falan yoksa rahat olun şişkinlik zamanla geçiyor burun kalkıklığınız rahatsız ediyor dıikıişleriniz aldırtın bende keşke erken aldırtsaydım diyorum biraz daha az kalkık olsaydı daha güzel olurdu sanki bu şekilde karşıdan burun delikleri görünüyır ama artık yapacak bişey yok. 1 yıldan uzun süre geçince ilk 2-3 aylık kalkık gibi durmuyor sonraki hali.benim şu an ki şikayetimle dr ilgilenecek miş düzeltecek birde biraz daha burnum daha az kalkık olsun isterdim. serdar beye ameliyat olanların neredeyse hepsi mutlu burunlarına çok beğeniyorlar.

Sağol cnm gerçekten rahatladım. Benim sıkıntım da karşıdan çok kalın ve geniş durması ayrıca kalkik olduğundan dolayı delikleri fazla görülüyor gittiğimde bunları söyleyeceğim kalkik burundan hoşlanmiyorum zaten daha düşerse fln da sorun olmaz. Bende egrilik kemik fln yok ztn ameliyata girerken de ucunda hafif bi egrilik vardı onun dışında uzun olmasıydi şikayetim ama bu kadar kisalacagini tahmin etmemistim şu an kısa bi buruna hiç alışamadım zamanla inşallah alisirim. Senin problemin kemik fln olması mi

Benim 9 ay oldu. Eğer cildin çok yağlı ve kalın değilse şişliklerin çabuk geçer. Yoksa biraz uzun sürebiliyor malesef.

Benim 9 ay oldu. Eğer cildin çok yağlı ve kalın değilse şişliklerin çabuk geçer. Yoksa biraz uzun sürebiliyor malesef.

Cildim ameliyat sonrası oldukça yaglandi normalde karma bi Cildim vardı bu şişlikler çok huzursuz ediyor hep böyle kalicakmis gibi geliyor

Cildim ameliyat sonrası oldukça yaglandi normalde karma bi Cildim vardı bu şişlikler çok huzursuz ediyor hep böyle kalicakmis gibi geliyor
Benimde karma ama burun bölgem çok fazla yaglı ve etli kocamaaannn bir burnum vardı. Hala şişlerim var. Ama eskisi gibi değil tabi. İlk aylarda yüzümün ortasında büyük bir patates konulmuş gibiydi. Ama İstanbul da bulunan o çok ünlü doktorun yazısını okudum kalın ve yaglı derilerde iyleşme şişlerin inmesi çok zaman alıyormuş.

Benimde karma ama burun bölgem çok fazla yaglı ve etli kocamaaannn bir burnum vardı. Hala şişlerim var. Ama eskisi gibi değil tabi. İlk aylarda yüzümün ortasında büyük bir patates konulmuş gibiydi. Ama İstanbul da bulunan o çok ünlü doktorun yazısını okudum kalın ve yaglı derilerde iyleşme şişlerin inmesi çok zaman alıyormuş.

Evet tamda patates gibi peki ne kadar sürede normal görünmeye başladı ben şu an çıkamıyorum bile evden

X