Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhaba arkadaşlar bende ameliyat olmadan önce cok girip Yorumları okudum ama hic yazmadım ameliyat olduktan sonra buraya deneyimlerimi yazacağıma kendime söz verdim cunku bir cevap bulabılmek icin ne kadar cok araştırıldığını biliyorum ben gecen hafta pazar gunu ameliyat oldum serdar beye cok araştırdım onu balıkesırden geldim Ankara'ya Abi'm burda yaşıyor cok korkuyordum benim Devilasyon vardı burnumda hem nefes alamıyordum hemde dışarıdan bakıldığında burnum yamuktu ya yamukluk gitmesse diye cok korkuyordum daha kötü olur diye 1.5 saat sürdü ameliyatım Sedar bey kendınden cok emın bir doktor ve tamamen cok güvendim ona ameliyattan 5 saat sonra hastaneden çıktım gercekten hıc Ağrı yok sadece Yüzüm morardı ve şişti ama Ağrı sızı hic olmadı cok uzun yazdım sanırım Sorularınız olursa yanıtlarım daha burnumu görmedim yarın Alçı cıkıcak ama alttan deliklere bakınca yamuklugun kalmadığını görebiliyorum

herkese merhabalar ben siteye yeni üye oldum doktor araştırıyorum buradan sürekli yorumlar okuyorum lütfen yardım edinnn . buradan arkadaş ekledm beni ekleyebilirmisiniz ? fotoğrafları görmek istiyorum lütfennnnn ...

Serdar bey biraz pahallı herkesın burnuna göre değişir o yüzden Söylemek yanlıs olanılır ama tek geçerim cok ilgili ve cok iyi bir doktor zaten bu yasta Prof olmuş ben daha fazla para verip iyi bir doktora ameliyat olmaya karar verdim cunku kolay bir ameliyat degıl krsınlkkle

Serdar bey biraz pahallı herkesın burnuna göre değişir o yüzden Söylemek yanlıs olanılır ama tek geçerim cok ilgili ve cok iyi bir doktor zaten bu yasta Prof olmuş ben daha fazla para verip iyi bir doktora ameliyat olmaya karar verdim cunku kolay bir ameliyat degıl krsınlkkle

cansi verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim gerçekten çok haklısın siteden sürekli araştırıyorum serdar beyin 2 hastasının fotografını görebildim gerçekten ikiside çok güzel .zaten google serdar öztürk burun dediğim zaman çıkıyorlar birtanesi naziko birtanesi de merkanakkus diye iki bayan çok güzel burunları nazikonun eski halide çıkıyor yeni halide ben nazikoyu gördükten sonra serdar beyde karar kıldım inanılmaz ötesi kesinlikle çok başarılı bir doktor olduğuna inandım serdar beylede randevumda nazikonun burnu gibi olmasını isteyeceğim gerçekten çok güzel bir bayan . merkannakkuşta çok güzel dediğim gibi nazikonun ameliyat öncesi fotoğrafını görünce inanamadım . naziko ve merkanakkuş beni arkadas olarak ekleyebilirmisiniz lütfen . bu arada fotoğraflarını paylaştıkları içinde çok teşekkür ederim . beni heycanlandıranve kararımı verdiren fotoğraflar oldu naziko çok güzelsin .

cansi verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim gerçekten çok haklısın siteden sürekli araştırıyorum serdar beyin 2 hastasının fotografını görebildim gerçekten ikiside çok güzel .zaten google serdar öztürk burun dediğim zaman çıkıyorlar birtanesi naziko birtanesi de merkanakkus diye iki bayan çok güzel burunları nazikonun eski halide çıkıyor yeni halide ben nazikoyu gördükten sonra serdar beyde karar kıldım inanılmaz ötesi kesinlikle çok başarılı bir doktor olduğuna inandım serdar beylede randevumda nazikonun burnu gibi olmasını isteyeceğim gerçekten çok güzel bir bayan . merkannakkuşta çok güzel dediğim gibi nazikonun ameliyat öncesi fotoğrafını görünce inanamadım . naziko ve merkanakkuş beni arkadas olarak ekleyebilirmisiniz lütfen . bu arada fotoğraflarını paylaştıkları içinde çok teşekkür ederim . beni heycanlandıranve kararımı verdiren fotoğraflar oldu naziko çok güzelsin .

Öncelikle ben de serdar beyi çok çok tavsiye ederim. İstediğiniz şekilde yüzünüze uyacak burun yapıyor. Biz kuzenlerim dahil on kişiye yaklaştık serdar beye ameliyat olduk hepimiz de çok mutluyuz. Ayrıca Ben fiyatının yüksek olduğu konusuna da katılmıyorum. Ben ameliyat öncesi Ankara ve istanbuldan fiyatlar almıştım, bazıları serdar beyin fiyatlarının birbuçuk iki katı kadardı. Aslında bence serdar beyin yaptığı fiyatlar düşük bile diyebilirim, herhalde istanbulda olsa bu fiyatlarının en az iki katına ameliyat yapar diye düşünüyorum. Ben size kendisiyle görüşmenizi tavsiye ederim, muayenehanede de birçok hastası ile karşılaşma ihtimaliniz var. Yüz analizinizi çok iyi yapıyor ve burun zaman içinde sizin sevdiğiniz bir parçanız oluveriyor. Ancak iyileşme süreci biraz sabır istiyor tabii ki.

Eylulce sizinde fotolarinizui gormem mumkunmudur acaba ? Verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim .En kisa zamanda randevumu alacagim , gidecegim.

X